Wat ontzettend balen! We beginnen onze zwangerschappen heel raar zo he, wat een onzekerheid voor ons allemaal!
Nee ik had zelf wat ergens geboekt, bij mijn eigen verloskundige werd het sowieso al niet meer gepland. Ik heb wel een vroege miskraam gehad en een leeg vruchtzakje wat niet uit zich zelf weg ging. Voor dat laatste ben ik vooral bang. Dat je daar dan pas met 11 weken achter komt... Veel onzekerheid hier..
Ik heb net weer veel bij gelezen. Welkom en gefeliciteerd voor degene die nieuw zijn. En wat fijn dat er al kloppende hartjes zijn! Vervelend Ilse84, wat jammer dat jouw eigen verloskundige geen vroege echo meer doet. Misschien toch nog een poging wagen? Ik ben eigenlijk ook bang dat mijn vroege echo volgende week wordt gecanceld, maar zolang ik nog niet gebeld ben, hou ik hoop dat hij doorgaat.
Ik snap het ook echt niet eerlijk gezegd. Ik vind dat er sowieso al héél weinig echo's worden gegeven in Nederland, en nu met corona snap ik de maatregelen heus wel, maar wat is er mis met een vroege echo. In principe is het toch ook gewoon een soort van 'medisch' even bekijken of het hartje klopt en of het goed zit. Tot 11/12 weken wachten is gewoon super lang
Ik denk dat de echo centrale bij mij niet weert dat het een vroege echo betreft. Heb vanmorgen de intake gehad telefonisch met de verloskundige en hadden het er nog over, toen zei mijn verloskundige ook dat vroege echo's in principe niet doorgaan, maar omdat er al een echo gepland staat en niks tegen mij gezegd is, mag ik het laten staan op indicatie van de verloskundige.. De echo's hier gaan ook niet via de verloskundige maar een extern echo praktijk. Dus ik laat het mooi zo staan ga ook pas bellen om een termijn echo te plannen als de vroege echo is geweest.
Groot gelijk.. Ik snap echt wel dat het crisis is maar er worden nu allerlei dingen niet gedaan of uitgesteld die naar mijn idee later tot medische problemen gaan zorgen..
Mee eens! Las ergens dat curretages niet meer gedaan worden. Geen idee of dat ook echt waar is. Als dat echt zo is, vind ik het doen van een vilatiteitsecho van medisch belang is...
Ja idd maar ook op heel veel andere vlakken. Mijn moeder heeft een verzakte baarmoeder en die werd op zijn plek gehouden door een ring. Was gaan ontsteken, ring eruit, ontsteking moest weggaan daarna ring weer terug...Maar ja terug plaatsing van de ring is nu uitgesteld met alle risico's van dien. Verdere verzakking met gevolg incontinetie..
Echt? Jeetje. Vind ik echt heftig. Over dit soort dingen hoor je dus weinig in de media. Net zoals chemo behandelingen niet door gaan... Echt bizar..
Wat bizar om te lezen dat sommige echo's maar gewoon even worden afgezegd... wonen jullie toevallig dan ook vlakbij een gebied waar veel Corona heerst? Ik ben gisteravond in bed geploft om half acht... en niet weer wakker geworden. Ja even rond middernacht, maar daarna de hele nacht geslapen. Vreselijk! Had wel wat buikpijn vanmorgen, en leek bij het afvegen dat het wat donkerder was. Ik was echt even in paniek.... dacht ineens, wat als nou het hartje niet klopt? Ik heb nog nooit een spontane miskraam gehad, en ineens bedenk ik me... dat kan natuurlijk wel gewoon. Mehh. Nu duurt 22 april wel lang.. straks blijkt dat het al weken niet goed zit.
Bedankt voor jullie reacties! Er gebeurt waarschijnlijk van alles in mn buik en weet soms niet of het baarmoeder, blaas of darmen zijn. Hopelijk gaat alles goed!