Jammer dat er veel aannames hier worden geplaatst, dus dus helemaal niet blijken te kloppen. Ik heb geen idee meer wat ik hier wel of niet moet geloven eerlijk gezegd?
Nou inderdaad. Ik lees meer aannames, eigen interpretaties en discussies daarover dan echte nieuwsfeiten.
Als het goed is staat vrijwel overal waar men iets aanhaalt over het nieuws een link naar de bron. Dan kan iedereen zelf beoordelen of je die bron betroywbaar vindt.
Nou, jij zegt bijvoorbeeld dat Japan vanaf dag 1 in strikte lockdown is (geen link) en merah reageert daar op dat ze juist helemaal geen lockdown hebben, ook zonder link. En zo zijn er nog wel meer voorbeelden.
Deze gaat toch over het aantal mensen dat in een ziekenhuis is opgenomen? Ik wil weten hoeveel besmettingen er in onze gemeente zijn.
https://www.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/cfc2084c995c40e7ae72254029bf6251 Deze heeft cijfers per gemeente, geen idee hoe up to date het is... Edit: ze tellen niet meer in aantal maar in gevallen per 100.000 inwoners nu
Ik denk het niet dat ze dat getest hebben, overigens is het gelukkig eenmalige episode geweest. (ook 41 graden koorts nooit gehaald meer). Ik schrijf m wel even op in elk geval, als we een keer langs gaan kan ik t navragen dank je. In de tussentijd blijft corona een goeie om te ontwijken ook met brugada. Hoge koorts... Edit: even doorgelezen t klinkt deels wel herkenbaar. @missle mijn woonplaats heeft 33 besmettingen (lokale krant). Op die website staat 23, ook als ze nu per 100.000 mensen rekenen klopt het voor hier alsnog niet. Wij hebben minder dan 100.000 inwoners namelijk. Vermoedelijk zijn ze nog niet helemaal bijgewerkt.
https://www.trouw.nl/buitenland/de-japanners-weten-het-coronavirus-vooralsnog-op-afstand-te-houden-wat-is-hun-geheim~bf93c4583/ Ik denk ook dat zij een voordeel hebben dat zij een eiland zijn en dan zijn bezoekersstromen makkelijker te beperken. En zij hebben al ook een hele tijd dat scholen dicht zijn en dat mensen wordt gevraagd thuis te werken en niet met het openbaar vervoer te gaan. En de cultuur is daar heel anders. Wij wilden op vakantie gaan naar Japan, dus heb het wat gevolgd.
Normaal komen de dagelijkse cijfers toch pas om 14 uur? Ik kreeg net push bericht van RTL nieuws met de cijfers.....
Klopt helemaal. Drm zijn onze cijfers ook lachertje. Er zijn eerder 100.000 besmettingen . Misschien wel meer.
Vraagje; sinds gisteren is er duidelijk geworden wie wel en niet geholpen gaat worden als er te weinig bedden zijn. Tussen de lijst van mensen die niet geholpen gaat worden staat ; onherstelbaar hersenletsel. Ik vind dat nogal een breed begrip. Ik heb namelijk onherstelbaar hersenletsel door mijn geboorte maar functioneer in dat opzicht prima. Zou ik dan geweigerd worden mocht ik op de ic terecht moeten komen?
Klopt , heb snel gekeken en staat inderdaad al op de site van rivm Ondanks de vele overlijdens die gemeld zijn ( 164) Zijn de andere cijfers vrij positief .
Ik denk dat het mensen betreft die hersendood zijn bijvoorbeeld en waar de familie nog geen besluit over heeft genomen. Jij bent een jonge vrouw met een gezin dus dat lijkt mij sterk dat je aan die voorwaarden voldoet. Zou je 80 en dement zijn dan is het een ander verhaal ook bijv.
Ze zijn inderdaad vroeger dan anders met de cijfers. Op de aantal overledenen na zijn het best positieve cijfers. Vandaag ook voor het eerst meer besmettingen buiten Brabant. En een hele lichte daling op de IC's. 5 minder IC opnames. Hopelijk denkt nu niet iedereen dat ze met dit mooie weer en best positieve cijfers weer op pad kunnen