Ik was eigenlijk wel verbaasd dat ie haar naar huis stuurde. Maar zucht... die Vera bij Geert. Ik word al moe als ik zo naar haar kijk, moet je nagaan hoe het is wanneer je met haar in huis zit
Bij Jan was ik ook niet verbaasd. Wellicht toch het leeftijdsverschil, vond haar ook echt wel jong over komen. Vera Ik hoop dat het tussen Jelte en Annemiek toch nog wat kan gaan worden. Ik heb het idee dat Annemiek hem leuker vindt dan Erik. Hij vindt het vooral leuk dat zij paarden leuk vindt.
Ik vond het zo opvallend dat Vera zei dat ze diepgang zocht maar ondertussen is ze zelf enorm bezig om die diepgang af te houden met haar grapjes en geflirt. Ik denk dat ze eerst even zelf wat meer moet landen voordat ze echt ruimte heeft voor een ander hoor
Die Vera bij Geert *zucht* Haar gevoel gaat niet omhoog of omlaag, maar ze geeft heel verkeerde signalen af. Zit hem enorm uit te dagen. Doe dat dan gewoon niet, als je hem niet écht leuk vind.
Ja joh ook best asociaal richting Angela, zou me dan toch tikkie inhouden. Ze roept het wel heel erg over zichzelf af dat mannen haar alleen voor de sex willen wie gaat er nou elke dag in zo'n cameltoe broek en hakken de akker op... denk wel dat ie voor haar kiest, verleiding is te groot. Jan krijgt het nog lastig.. Annemiek is misschien wel gevoelig voor de hard to get Jelte Milou moet lekker voor zichzelf kiezen, en bastiaan links laten liggen
Ja vind ik ook! En ze is ook niet open over haar gevoelens naar hem toe.. ze zit met vragen zegt ze, nou hoppatee stel ze.. dat vond ik wel weer goed bij Annemiek, haar gesprek met Jelte. Hij gooide de boel open en vond haar heel goed reageren. : vind je dat ik vaker naar jou hobbies zou moeten vragen? Ja vond dat openhartig, dan kom je tenminste ergens..
Ik vond dat Annemiek het ook goed oppakte bij Jelte. Ik hoop dat er mogelijk toch nog iets gaat opbloeien. Die Vera kan ik echt niet naar kijken, wat een aanstellerij allemaal.
Geert Jan. Jaqueline vind ik leuk bij hem passen. Karine helemaal niet, veel te deftig ofzo? Begrijp ook hun klik totaal niet. Geert. Vera. Sex. End of story. Bah stiaan. Ga ik het niet meer over hebben. Annemiek. Toch leuk dat ze Jelte overhaalde om nog te blijven. Toch een bepaalde blik naar hem dacht ik te zien. Ben benieuwd. Jan. Hoop dat hij voor Nienke gaat, Vera vind ik maar een stuk chagrijn hoor.
Dit! Helemaal dezelfde mening. Jelte en Annemiek leken te ontdooien. Wellicht hebben ze te veel last van de camera’s en voelen ze zich niet prettig hierbij?
Pfff die vera van Geert. Echt ik geef meteen toe, ze heeft een goed lijf. Maar op zo'n boerderij... sorry maar dan trek je dat toch niet aan
Hahahaha dat paard van Annemiek Die is ook camera schuw Kan me best indenken dat dat voor Jelte vrij heftig was. Groot paard die ook nog eens redelijk gespannen is. Is ook niet makkelijk als je dat niet gewend bent. (Ik kijk het nu deels nog terug, vandaar alle losse posts)
Nou goed lijf? Er zit geen voor of achterkant aan. Mijn man vind het in elk geval niets (maar smaken verschillen gelukkig)
Ja vind het ook een plank, denk dat meeste mannen de rondingen van Angela prefereren. Sowieso vind ik de "features" van Vera erg mannelijk, zou me niks verbazen als ze transgender zou zijn
ik werd soms wel een beetje misselijk hoor van die Vera! met dr bijl en dr flinke echt te dik omliggende geflirt.. ik hoop stiekem dat Jelte wel los komt bij Annemiek, ik denk toch dat hij een betere match is dan met Erik.. Steeds als Bastiaan in beeld komt denk ik wat is er in hemelsnaam met zijn lip aan de hand, hij krijgt er een soort vervelend hoofd van kan er niks aan doen. vind het een minder seizoen dit jaar, waarom weet ik niet maar het is niet mijn seizoen deze keer..
Nou vind ik ook. Er gebeurt niets onderling. Volgens mij komt er geen enkel stel uit dit seizoen. Het zou me in elk geval verbazen mocht het wel zo zijn.
Mja das waar. Haha. Ben nu bij t gesprek van Jelte en Annemiek. Denk dat Jelte wel weet dat t voor hem ook niet meer komt. Maar nog hoop houdt
Nee vooral toen hij zei dat hij niet het idee had: dit is mijn droomvrouw. Het is ook nogal wat, misschien verschillen hun levens van elkaar veel te veel. Denk ook dat het jammer genoeg op niets uitloopt. Zie opzich Jan nog wel slagen met een match, die blonde. Past daar wel.. En Milou weet ik niet bij Bastiaan, denk dat ze teveel uiteen liggen qua mening over het samenwonen gelijk. Bastiaan is ook maar een hork wat dat betreft. Hoe kan je nu verwachten dat ze gelijk haar biezen pakt en intrekt? Denkt veel aan zichzelf die gast. Weet natuurlijk niet hoe het zonder camera’s is.
Bastiaan eindigd met Elise. Lekker makkelijk. Die ziet zichzelf er al helemaal wonen. Zegt gewoon overal ja en amen op en zit te wachten met t eten als meneer klaar is met zn werk en landbouwclubjes