De eerste 100+ dagenclub gaat door - deel 2!

Discussie in 'De mama's' gestart door Poolvos, 13 feb 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BlauwBeertje

    BlauwBeertje Niet meer actief


    Ik ben benieuwd hoe hij nu de rest van de dag is. Ik ben zelf vanavond pas om 21:00 thuis :eek:
     
    RoseMurphy vindt dit leuk.
  2. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    Ben benieuwd! Hier werd ie trouwens zelf wakker om 11.00, maar nog wel een beetje moe/chagrijnig leek het haha.
     
  3. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    Nou ik weet niet wat er gebeurt hier haha, maar na de voeding van 11.15 viel A weer in slaap en na even bij mij te hebben gelegen (soms slaapt ie een beetje tijdens voeding en wordt dan snel weer wakker na knuffelen), heb ik hem toch maar weer op bed gelegd, zelfs zn slaapzak nog dichtgeritst enzo en hij slaapt zo weer verder en ligt nu nog:O

    Tot nu toe heeft het meer slapen niet mega effect op de nachten, dus dan vind ik het niet zo erg. Als ie maar niet zijn dag- en nachtritme om gaat gooien nu!

    Al mijn bestelde kleding past. De spijkerbroek zit wel wat strak, maar dat komt goed haha. Boodschappen zijn ook bezorgd. Vanavond lekker nachos maken, Desperados erbij :).
    En de matras is er ook. Als A straks wakker is dus even opruimen daar en dan met zn bedje bezig. Toch wel weer een dingetje hoor, zo’n ‘groot’ bed haha.

    Ik zou van alles kunnen opruimen etc. Maar ik ga in de tuin zitten met een tijdschrift, thee en mn telefoon. :)
     
    Mya, S2909 en jvsd92 vinden dit leuk.
  4. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Waaauw, Quin rolt hier net drie keer achter elkaar van buik naar rug. Op zijn buik liggen vind hij niet zo boeiend, dus nu lukte vandaag de pogingen om weer terug te komen. Zo trots.
     
  5. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ik post weinig maar heb gewoon geen nieuws. In stakato update van de dag voor wie het interessant vindt:
    • Wekker om 6.00. Want ik wil een relaxte opstart. Ja daaaaggg ik ben nog veel te moe. Om 7u ga ik eruit en bereid het ontbijt voor.
    • Shit. Deze quarantaine maakt me straks nog dik. Ik ben veel te veel aan het snaaien de hele dag ;).
    • Werk werk werk. Morgen en overmorgen heb ik een dagdeel training. Dit zou eerst met overnachting bij vd Valk zijn maar is nu opgesplitst in gedeelte online en dan nog 3 fysieke dagen. Helaas zonder overnachting. Cursus is een voorbereiding op een hoger management niveau. Weet nog niet of ik het wil maar ach.. Ik wil dit niet nog 3 jaar zo doen (dan ben ik niet meer uitgedaagd en ga ik me vervelen).
    • Vandaag grind bezorgd en stenen. Morgen de borders. Oh en vanavond komen terras planten en is het nieuwe tuinkleed bezorgd. Wauw. Dit gaat zo mooi worden.
    • Hallo zeg. Man heeft net voortuin omgespit, zit er een kat gigantisch te schijten. Zal ik het zeggen of niet? Hangt denk ik af van hoe lief hij vanavond is hahahaha.
    • Zulke leuke zomersneakers gezien voor broer O. Witte Stan Smith's met groene afwerking. En waarom ook niet.. ze ook maar besteld.
    • Meer werk gedaan. Zucht.. het is best druk.
    • Noooo. Hoeveel koffie drinken we op een dag? Jeetje.. voorraden raken op.
    • Ik denk dat ik een paasbrunch ga bestellen.
    • Die kleine wordt ook steeds dikker zeg hahaha. Hij ziet er heerlijk uit.
    • Boodschappen gedaan. Bloemkool met kaasschnitzel gegeten. Te simpel maar prima.
    • Heb zulke mooie linnen gordijnen voor de keuken gezien. Maar eigenlijk is het een luxe. Als ik op andere gebieden ga opletten, we ons aan het weekbudget houden én we dan ook wat doneren aan het goede doel, dan mag ik ze bestellen van mezelf.
    • Ik mag het misschien niet zeggen want de omstandigheden zijn afschuwelijk. Maar ik geniet enorm van het meer thuis zijn, zeker met beter weer. Zeker wanneer blijkt dat we ons werk gewoon voor 100% vanuit huis kunnen doen :roflmao:
     
    Siepie85, Poolvos, jvsd92 en 3 anderen vinden dit leuk.
  6. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Wauw. Baby O probeert wel maar lukt nog niet. Die is van november
     
    Siepie85 en jvsd92 vinden dit leuk.
  7. Imona

    Imona VIP lid

    8 feb 2014
    5.301
    3.882
    113
    Hier exact het zelfde!
     
    Chrissie1990 vindt dit leuk.
  8. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    R doet het nu twee weken. Die is van eind september en de meest luie baby ooit
     
  9. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    wauw knap!

    Nou L wilt overduidelijk der eten in de normale vorm.
    Vandaag geprobeerd een stukje banaan te geven en ze was boos toen ze zag dat ik het andere stukje op at :roflmao:
    Vanavond zelfde gedaan met broccoli, gepureerd walgde ze er van maar nu gewoon een stukje neergelegd en ze vond het heerlijk.
    Duidelijk een rapley kind :p.. ze moet en zal alles anders doen dan der zus en broer:oops:
     
    Magnolia29, jvsd92, S2909 en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    die van mij doet niks :roflmao: behalve op der rug liggen en beetje kauwen op speelgoed.
     
  11. Muisje458

    Muisje458 Niet meer actief

    Hier sinds anderhalve week en sinds vandaag zowel links als rechts.
     
    jvsd92 en Poolvos vinden dit leuk.
  12. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    HAHAHAAA ja. Dat kan R ook. L deed nooooit wat in dr mond. Nou, deze dus echt ALLES! Wordt nog oppassen.

    Verder is hij DOL op van die smaakloze gepofte mais-gevallen. Blerghhh. Maar gaat erin als zoete koek waarschijnlijk omdat hij nog niet weet dat er ook zoiets als zoete koek bestaat.
     
  13. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    Ik heb daar nog nooit op gelet. :roflmao:
     
    Siepie85 vindt dit leuk.
  14. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.350
    8.363
    113
    Amsterdam
    @Lotion en @Poolvos tot een maand geleden deed T ook niks. Nu rolt ie de halve kamer door hehe. Ze wachten gewoon tot ze het goed kunnen en hebben minder oefening nodig ofzo, zullen we het daar op houden?:roflmao:

    @Nina Sanders heerlijk opgeschreven.

    Hier is het de tuinman vandaag voor het laatst geweest. Alles moest opgehoogd qua aarde en hij heeft een deel van onze schutting/rot heydra verhoogt zodat we geen inkijk meer hebben. Dus groeien mag die stomme heydra rot klimop. Maar is helaas zgn aangezicht en dat mag je niet veranderen. En laten een offerte voor een overkapping maken, ik zie ons al zitten haha. Vriend lekker op de bbq terrasverwarming deraan evt zo’n hangstoel jaaaaaaa. En dan in de zomer ons zwembad lekker de hele zomer opzetten! Zo zin in allemaal zeker met dit prachtige weer nu.
     
  15. BlauwBeertje

    BlauwBeertje Niet meer actief

    nou B heeft een fantastische dag gehad! Vanochtend dus 2 uur geslapen in zijn bedje. In de middag 1,5 uur en in de latere avond is mijn moeder met hem gaan wandelen, wederom 1 uur!

    hopen op een goede nacht en hopen dat hij het morgen net zo goed doet! ^_^
     
    Poolvos, wolkje1994, Mya en 4 anderen vinden dit leuk.
  16. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.350
    8.363
    113
    Amsterdam
    omg echt hier dus ook. En wat hij doet ook... is alle kabels pakken als ze ook maar een beetje in de buurt komen. E heeft een soort kassa die lag op de bank, hij ziet het draadje ik denk komt hij nooit bij. Volgende moment komt hij half omhoog en trekt zo dat ding op z’n hoofd domoor!
    Ja hier heten die stomme mais dingen smikkel vingers nou hij smikkelt wat af, echt smerige dingen.
     
    Poolvos vindt dit leuk.
  17. S2909

    S2909 Fanatiek lid

    14 nov 2019
    2.299
    3.083
    113
    Vrouw
    Hier rolt hij ook niet. Soms bijna maar lijkt alsof hij wat schrik heeft want moment dat hij er bijna is dan strekt hij zijn benen zodat elke vloeiende beweging onmogelijk is.

    We gaan morgen bij de huisarts langs. Zou kunnen dat hij lastig is omdat hij tandjes krijgt maar er zijn nog andere dingen die ik niet daar aan kan linken. Zo kotste hij vandaag voor het eerst heel wat melk uit. Iets wat we eigenlijk niet gewend zijn van hem en als je hem probeert te voeren door hem op de schoot te zetten begint hij sinds eind vorige week zich meteen weer te strekken. Is misschien niets maar dan hebben liever dat een arts dat zegt dan dat ik het gewoon gok ( zonder dat Corona virus was ik wellicht vorige week al geweest).

    Trouwens, ik denk dat het muisje was die zei dat haar dochter de siroop niet lekker vindt, wel hier pakt hij die doseerspuit vast en begint eraan te zuigen. Heel kwaad als het op is. Raar ventje....
     
    Muisje458 vindt dit leuk.
  18. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    Wat ontzettend fijn! Hoop het ook voor jullie!
     
  19. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    ja hier ook :roflmao: Ook als ze je vingers te pakken heeft, der mond vliegt er naar toe :roflmao:
    check der 6 maanden foto Bekijk bijlage 647285
    Ze zit in de naad van 2 kussens anders valt ze om :p

    @Siepie85 ik hoop dat dat het is :p
    Al probeerde ze vandaag der knieën onder zich te schuiven maar ze kukelde dan weer voorover :roflmao:
     
    Poolvos, Magnolia29, jvsd92 en 3 anderen vinden dit leuk.
  20. Muisje458

    Muisje458 Niet meer actief

    Inderdaad man is gisteren achter zetpillen gegaan. Wat een plezier billen omhoog en gedaan. Deze namiddag weer 39graden koorts en nu vanavond ook diarree. Ga morgen vroeg bellen voor een afspraak.
     

Deel Deze Pagina