Mijn LF is normaal 15 dagen dus ik hoop enorm dat ik 2de paasdag een paasverrassing heb voor vriendlief, een bevrucht ei In januari testte ik iets lichter op 11 DPO maar dat ging op dag 18DPO mis..
Zou toch een mooie boodschap zijn met Pasen als je hem kunt vertellen dat hij je eitje heeft gevonden haha. Genoeg testen voor de komende tijd in huis? Hihi.
Nu nog 3, voor morgen, vrijdag en zondag. Als ik vrijdag goede hoop heb haal ik zaterdag nog ff een doosje CB's
@bluedrake niet leuk. Hier alweer ronde 7. Maar ook wij raken zwanger! @Snoozey ik zie hem ook. Een voorzichtig gefeliciteerd. @michele25 Dan wordt dit onze ronde! Op naar prachtige 2021 kindjes @Love2Live mooie test! (Ik wil ook )
Nah ik denk dat ik gewoon mee nar volgend groepje ga. Vind het wel moeilijk worden soms nu. Nu bijna iedereen waar ik mee startte weg zijn naar de zwanger groep lol. Mja we keep going!
Als ik bij jullie allemaal zie dat 9/10 dpo positief is.. dan weet ik al dat mijn kans is verkeken hihi
@Snoozey ik zie ook wat in de verte! @Love2Live mooie test! @michele25 ik ben er ook nog steeds! @Talithaaa de fysio mag toch niet fysiek behandelen en dat is wel wat ik nodig heb nu. Gister met een hoop paracetamol en een kruik naar bed gegaan en ik kan nu tenminste weer een beetje bewegen. Gebruiken nog niet, dus ik ga zo weer aan de paracetamol. Beter dan diclofenac lijkt me... Misschien mrt een hogere spiegel dat hrt iets gaat doen. Ik ben nu 11 of 13 dpo. Vandaag niet getest.
Spannend meid..en wat balen van je pijn.. ik durf ook nog niet echt medicatie te pakken gisteren met migraine. Dan maar een losse paramol. Leuk is anders.
Vervelend he... zelfs mijn man vroeg al.. wat als 't nu niet meer lukt hoelang wil je nog doorgaan.. bah ik hou niet van die vragen.
Neeeee! Positief blijven! Als je innesteling later is dan word er ook pas later hcg aangemaakt dus kan je het ook pas later terug zien op een test! @bluedrake ik snap je teleurstelling hoor, maar als je het zo bekijkt, je bent nog geen half jaar bezig toch! Dat klinkt misschien onaardig en dat wil je helemaal niet horen want hé dames, als we besloten hebben ervoor te gaan willen we dezelfde dag nog een positieve test (graaaaag!) maar het is helemaal niet gek hoor. Ook jij moet de moed er een beetje inhouden! Kom op dames, we can do it! @Love2Live woeeeei mooie test!! @Snoozey ik ben slecht in turen maar op de bewerkte foto’s zag ik ze wel! Nu hopen op oploooop!!
Wat een narigheid. Ik weet als je borstvoeding geeft mag je wel dicloflenac maar weet niet hoe het is als je zwanger bent