Bij de Mac staan de grote en duurdere burgers niet voor niks in het midden... Men is geneigd om eerst naar het midden te kijken en daarna pas naar de borden links en rechts,maar eigelijk heb je je keuze vaak al gemaakt.
Inderdaad. Ik ben pro vaccinaties. Maar als er nu een vaccin tegen Corona op de markt komt, zou ik er niet voor kiezen deze aan mijn kinderen te laten geven. Ze zijn immers geen risicogroep. Alle anderen vaccinaties hebben ze gewoon gekregen (griepprik etc halen wij toch ook niet?)
Ja, dat is echt zo! Bij Extreme Cheapskates was eens een vrouw die makelaar was, en bij een huisbezichtiging áltijd een chocolate chip cookie in de magnetron deed. Zo rook heel het huis ernaar volgens haar...
Maar dat doen ze echt niet alleen bij de AH hoor ik ging er eigenlijk vanuit dat de meeste dat wel wisten. Kan me herinneren dat dit bij ik dacht economie behandeld werd en dat is hier toch ook al meer dan 20 jaar geleden
Wij kregen van de makelaar het advies om juist voor de bezichtingen cake, appeltaart of chocoladetaart te bakken die vielen qua geur het beste in de smaak
Nee, dat begrijp ik ook dat het niet alleen bij AH gebeurd/gebeurde Toen ik dit leerde was ik net afgestudeerd en dat is ook alweer bijna 20 jaar geleden. Economie heb ik 1 jaar gehad op de middelbare school en toen was ik er al klaar mee. Tegenwoordig weten veel mensen dit inderdaad maar ik denk 20 jaar geleden nog niet. Dus zo om te lachen vind ik het niet aangezien je een rollend poppetje gebruikt
Als je je huis wil verkopen en er komen kijkers, werkt het ook heel goed om een cake te bakken tijdens de rondleiding heb ik weleens begrepen.
Ik ben denk ik te wantrouwend. Want ik zou meteen denken wat voor naar luchtje proberen ze te verbergen met die taart geur.
Ik zou er mij zelf niet mee bezig houden . We hebben nu de laatste jaren al heel wat huizen bezocht en buiten stank van sigaretten en natte hond vind ik niet snel iets extreem storend . En vocht hoef ik niet te ruiken want ik neem een metertje mee . Maar ook in winkel doen zo verkoop trucjes mij weinig en van impuls aankopen heb ik ook geen last Ikea, action, wibra, bazaar winkels kan ik gerust met lege handen buiten stappen.
Onze oude woning was heel schoon en opgeruimd, dat was het recept voor anderen om 30.000 boven de vraagprijs te bieden. Daar kwam geen appeltaart of cake aan te pas.
Dat kan soms ook een wassen neus zijn hoor, jaren terug een watertafeltje bij de action voor 13 euro. Zie ik een tijdje later precies dezelfde ( ook qua merk ) bij de Intertoys staan voor het dubbele.... En ik zie het wel bij meer winkels. Bij het dure tuincentrum losse kerstballen van 3 euro per stuk: precies dezelfde kom ik later tegen bij de Action. Ik haal bij de action eigenlijk alleen printerinkt en knutselspul en handige dingen (ducttape,meubelviltjes enz). Maar soms kom ik toch nog met onnodige troep thuis.
Ik haal wel eens douche spul of schoonmaak spul. De tekst achterop is altijd Spaans ofzo. Gewoon hetzelfde maar ergens anders ingekocht. Ik ben action fan
Ik denk dat geur is om de mensen positief te stemmen. Maar het bezichtigen van huizen word serieus anders aangepakt dan in Nederland. In Nederland is alles opgeruimd en schoongemaakt, verse bloemen, geen foto’s meer, teveel aan meubels eruit. Erg gestyled.Dat zie je al aan foto’s op funda( huizensite) In België is dat toch anders, ze laten het zien zoals het is. Sommige ruimen op, maar vaak zie je de handdoeken over het bad hangen. Ik heb eens een huis bezocht, waar er twee mensen lagen te slapen op de bank in de woonkamer. Wij stonden daar met onze monden vol tanden en de makelaar vond het niet raar. Ook de foto’s op de sites zijn anders.
Dat zou je zeggen, maar ik herinner het me ook niet. Wel later tijdens mijn vervolgopleiding, maar dat heb je met gedragswetenschappen.
Ik ook hoor! Ga toch geen 4 euro voor Dove douchespul betalen als het daar 1,50 kost. Zijn gewoon partijen uit het buitenland die ze goedkoop op de kop kunnen tikken
Ik heb dat ook tijdens economie behandeld. Meestal zat ik niet op te letten maar dit herinner ik me wel. Dat is (moet serieus even rekenen) zeker 14/15 jaar geleden.