Weet niet of je nu tijd hebt, maar je mag komen voor kersen hoor. Ik ben het eiland Timboektoe en je mag bij mij plukken. Heb ook eventueel kokosnoten voor je.
Mijn switch is wel verbonden met mijn wifi, maar moest om anderen te bezoeken, iets van een abonnement in de eshop kopen ofzo. Eerste week gratis en daarna 7,99 per maand ofzo iets
Thnx, ik ga kijken! Jaa met de wifi was ik ook al verbonden, maar dan heb je die eieren nog niet, nu zit ik in de online proefweek en heb ik ze
Ik volg m niet meer denk ik haha. Ik heb dat extra abonnement niet, maar heb wel dat irritante konijn met zijn 300 eieren. Dat paas gedoe heb je toch ook gewoon zonder die extra abo van 7,99 per maand? Of.. hoe werkt dat Bij Dodo ging hij verbinden en toen zei hij dat hij niet kon verbinden en werd doorverwezen naar eshop
Met de z of zr knop maar het gemakkelijkste is via de nintendo app op de gsm. Als je daar iets op typt komt dat op de Nintendo switch te staan. Typt alleen vreselijk. Je kan maar enkele woorden typen en dan moet je op enter drukken. Om daarna weer je zin af te maken. Nintendo online. Zo heet die app.
Dat is wel gek trouwens. Ik heb pas online sinds 2 dagen en ervoor had ik ook gewoon de paashaas en eieren.
Haha ja. Krukjes, roltafel. Nog wat dingen kunnen catalogen voor de keuken en slaapkamer dus die komen morgen en overmorgen met de post. Je kan dagelijks maar 5 dingen uit de catalogus bestellen. Alleen die wasbak en aanrecht nog niet.
Ik heb de tarantula gevangen!! Omg het was weer spannend whaha kwam uit servicebalie en zag opeens wat bewegen bij het bankje. En nog gevangen ook wat kan ik er het beste mee doen? Verkopen? Bewaren?
Nogmaals thnx! Beetje kortaf allemaal in het spel haha. Je eiland is echt supermooi al zeg! Jaloers. Ik heb alleen nog oerwoud moet nog een heel stuk verderkomen. Had even gekeken naar jouw post met wat je nodig had maar dat heb ik nog allemaal niet. Als je nog wat anders zoekt, laat maar weten. Misschien kan ik je toch nog ergens mee helpen