Ah wat super jammer dat Annemiek de deur zo dicht gooit. Ze zegt dat ze een gesprek aan wil gaan maar geeft gewoon een mededeling 'het gaat niet werken'. Echt zo jammer. Hopelijk is er toch nog iets opgebloeid Ben nu al wel heeeeeel benieuwd naar volgende week
Ik kan me ook voorstellen dat hij nogal overrompeld was door haar mededeling 'ik denk niet dat het iets gaat worden'.
Wat een aflevering Ene kant best sneu voor Annemiek, denk dat ze wel logisch nadenkt over het praktische. Maar pff, echt het idee dat de gevoelens voor Erik met die paarden te maken heeft en dat ze niet eens echt moeite heeft gedaan om Jelte beter te leren kennen. De reactie van Erik vond ik ook een beetje apart, hij had zelf ook geen idee of plan bedacht voor zijn bedrijf of hoe het te combineren valt in de toekomst?? Benieuwd naar volgende week... En dan Bastiaan die alleen maar aan t werk is, z'n huishoudelijke medewerksters die maar ff koffie moeten langs brengen en dan Elise die overal ja en amen op zegt Blegh. Snap zeker dat het als boer zijnde hard werken is soms en je weinig tijd over houdt, maar komt niet zo goed uit tijdens deze week.. vraag mij af of ze die logeer week ingepland krijgen of dat ze zelf ook nog inspraak hebben. Nienke vind ik veel leuker bij Jan passen. Weet niet, Vera lijkt mij meer zo'n stads type eigenlijk. Maar is misschien een gevoels kwestie, vind Nienke persoonlijk leuker. Ik denk dat Vera volgende week zelf weg gaat bij Geert. Of er moet iets gebeurd zijn dat Angela ineens niet meer wilt....
Je zag de voorstukjes voor volgende week en het zou zomaar kunnen dat Erik toch nog blijft. Ik had echt met hun beiden wel te doen. Het is ook vermoeiend en intensief en dat die daarom ook zo reageerde. Bastiaan is echt een lomperik. Het enige wat ik leuk vind is zijn hond Luna maar verder vind ik hem zo gericht op zoek naar een vrouw voor achter het aanrecht. Vreselijk.
wat zielig zo he... ook dat voorstukje van Erik volgende week.. hopelijk kan Yvonne het nog een beetje sturen. Ik snap ook wel dat het een stukje zelfbescherming is van Annemiek... Voor het gevoel zo groot wordt dat de pijn te erg wordt als het niet gaat met de afstand. Maar dit... ach..
Zielig voor Annemiek, waren er ook beide van ontdaan.. denk wel van Erik: waarom had je dan geschreven? Ofzo..
Ja geeft in ieder geval wel goede indruk van zijn leven en of ze daar zich in ziet passen.. Ik geloof dat ik na deze aflevering wel snap met verrassende wending van dit seizoen.. lijkt bij alle stellen een beetje een open einde te worden.
Dat ook weer niet denk ik - anders zou ze zelf toch al wel gegaan zijn? Ze vind het boerenleven niets, maar blijkbaar ziet ze nog wat in Bastiaan (wat in hemelsnaam?!) Ik vind het ook weer wel sneu voor Elise hoor. Die is helemaal hotel de botel en die ziet mogelijk ook wel dat Milou wat ongrijpbaars, interessants heeft waar zij niet aan kan tippen..
Ja snap ik ook niet en andersom ook, waarom nodigt zij hem uit? Dat bedrijf is niet ineens verdwenen.
Ja en door haar onzekerheid van die opmerkingen geven. Ik vind dat niet zo sierlijk. Maar goed zo heeft iedereen wat
Wat ik van kennissen met een boeren bedrijf begrijp is dat situaties zoals moeten oogsten wel echt heel ad-hoc is. Je bent afhankelijk van bijv. het weer en als de mogelijk er is dat de omstandigheden goed zijn, dan kun je dus last-minute ineens je plannen helemaal om moeten gooien. En volgens mij is het bij Bastiaan ook 1 dag dat hij zo lang bezig is? De eerste dagen deden ze veel samen. Maar wel zonde inderdaad van de kostbare tijd... Ik denk ook dat Vera weg gaat inderdaad. Denk ook dat die ander een beter passende keuze is
Ja maar je ziet ook geen enkele verontschuldiging ofzo. Maar goed, dat kan zo gemonteerd zijn natuurlijk! Ik persoonlijk vind zijn houding gewoon niet aantrekkelijk haha
inderdaad.. ik kan me nog herinneren dat er een boer was met een bloemenbedrijf - al wat oudere boer- die kreeg te maken met een lekkage ergens en daardoor was hij ook onverwacht héél druk, maar die liet toen écht wel merken dat hij het rot vond voor de dames.
Nou dit zat ik me dus ook hele tijd af te vragen, waarom had ze hem uitgekozen?? Hij was echt beetje overrompeld zag je en wist gewoon niet zo snel wat te zeggen, ook wel suf dat hij ook niet vantevoren hierover heeft nagedacht. Maar voor dat hij überhaupt iets kon zeggen had zij al gezegd dat ie maar naar huis moest . En die Vera van Jan, wil niet in de ochtend praten, niet te lang, niet met nienke Hoop zo dat Milou inziet dat ze daar echt doodongelukkig gaat worden..
Bastiaan is een hork.... Annemiek niet te peilen. De blikken die ze met Jelte uitwisselde gaven mij nog hoop. Leek gewoon wat langer te duren maar Erik... saaie vent is mijn indruk. Hebben ze ooit echt een gesprek met elkaar gevoerd? Gaat alleen maar over paarden!
Even mijn reactie op deze aflevering. Geert- Ga alsjeblieft voor die blonde (weet even haar naam niet) Vera gedraagt zich als een kleuter met haar aandachttrekkerij en als hij haar wat vraagt weet ze het allemaal niet. Word helemaal simpel van haar met d’r uitdagende cameltoe bah! Geert-Jan- Eindelijk een klein beetje meer diepgang met Carine (een ietsiepietsie) Maar vind Jaqueline toch beter bij hem passen. Ik vind Carine te chic en vraag me af of ze deze man écht leuk vind of vooral de hele entourage. Vind dat Jaqueline en Geert-Jan meer een klik hebben. Annemiek- Tja ik vind haar zo onbeholpen. Wel blij dat Jelte uit zijn lijden is verlost. Daar past een veel vlottere vrouw bij. Stiekem hoop ik dat Erik blijft en met een goed idee komt, want eindelijk begon Annemiek gevoelens te krijgen voor hem. En dat lijkt bij haar niet heel makkelijk te gebeuren. Vind het ook stom dat ze de afstand nu als struikelblok opgeeft. Dat wist je al toen je hem uit de brieven koos. Kom op zeg! Jan- Vind ik een lieve man. Denk dat Nienke hem heel erg leuk vind en daarom graag veel bij hem in de buurt is. Vond het stom dat Vera tegen Jan zei dat ze Vera even niet trok, zeg het dan tegen haar zelf als je ‘last’ van haar hebt. Overigens vond ik wel dat Jan heel goed reageerde. ‘Ja daar kan ik niets aan veranderen Vera.’ (iedere keer als ze iets zegt trekt ze een heel raar mondje, valt jullie dit ook op? Ik kan het niet uitstaan) Bastiaan- Vind hem echt drie keer niets. Die vrouwen zijn echt werksters. Ik hoop dat Milou verstandig is en haar biezen pakt. Zij is zoveel wereldwijzer dan het leven waarin ze met Bastiaan terecht zou komen. Elise ziet zichzelf daar helemaal wonen. Zij wil zó graag dat het iets word tussen haar en Bas dat ze zelfs bijhoud hoeveel oogcontact hij met wie maakt. Ik gun Milou een leukere vent en Elise mag Bastiaan hebben hoor. Die schikt zich helemaal naar hem. Vraag me alleen af na het zien van het voorstukje van volgende week of hij ook voor haar kiest. We gaan het zien! Zo, dat was mijn analytisch vermogen.