Ik ben vandaag ook enorm misselijk en al een week verschrikkelijk moe. Voel me ook onwijs slap. Vandaag heb ik echt even een dikke vette offday!
Hier ook.. vanochtend telefonische intake bij verloskundige gehad en daarna mijn zorgen omtrent buikkrampen en eenmalige bruin/roze verlies uitgesproken. Op basis van mijn verhaal maakte ze zich niet echt zorgen. Helaas dus ook pas een echo op 20 mei. Ik had stiekem toch gehoopt dat ik wat eerder al mocht komen. Ik baal er ontzettend van, de hele situatie maakt me enorm onzeker, ik durf me er bijna niet op te verheugen dat het gewoon goed gaat.
Jammer @Afr2310 dat je niet eerder mocht komen! Ook wel. fijn dat ze dus geen reden ziet je eerder te zien, dus geeft ook weer hoop?
Ja dat is zeker fijn! Maar toch, ik wil gewoon dat iemand over een paar weken even kijkt en bevestigd dat er echt iets in zit, dan kan ik het hopelijk een beetje loslaten.
Wij kunnen zelf echo's maken op het werk. Omdat ik een nare ervaring heb ben ik heel blij dat ik dat toen niet gedaan heb, maar moet zeggen dat dat apparaat wel een soort aantrekkingskracht heeft haha. Nu sowieso zou ik dat niet doen omdat het veel te vroeg is. Maar wie weet straks met 15 weken ofzo.. Als er dan nog geen pret ela echo's worden gemaakt?
Hahaha, dat zei mijn vriend ook al. Wie weet worden de maatregelen na 28 april iets versoepeld, dan hang ik de volgende ochtend meteen bij de vk aan de lijn haha!
Sorry meiden Ben niet echt actief hier vandaag de echo, kloppend hartje en meting van 6+4 Waar de bruine afveeg elke keer wegkomt wist hij niet te zeggen. Maar voor nu een beetje opgelucht