De vogelspinnen bewaar ik voor flick of hoe die ook heet. In de winkel krijg je 8 000 klingels per vogelspin, bij flick 12 000 klingels. Heb er nu 64 in de opslag.
Kom ik ook pas nu achter, maar als je niet tot de volgende dag wilt wachten tot iets klaar is kun je de datum aanpassen en het spel weer opnieuw opstarten en dan is het al klaar zat steeds braaf te wachten hahah
Ik zag het spel hier al steeds voorbij komen en nu heb ik t ook gekocht Gisteren avond als een hele poos gespeeld, echt verslavend zeg! Hopelijk vanmiddag of vanavond weer even tijd om te spelen. Veel dingen die ik hier lees zeggen me nog niet veel hha. Ben wel heel benieuwd hoe al jullie eilanden eruit zien!
Eiland indelen vind ik wel een dingetje. Moest nu 3 gebouwen ergens neerzetten. Vind dat moeilijk inschatten hoe alles er dan uit komt te zien en wat ik waar wil in de toekomst Hier ook nog geen Flick gezien. Spin staat nu in mn woonkamer
Ja precies dat had ik ook, en nu dus totaal verkeerd ingeschat hoe mijn museum staat, dus die ga ik nog verplaatsen uiteindelijk kun je het nog wel aanpassen, kost alleen geld.
Ik heb er bijna 1 weg gejaagd. Ze vroeg om een zeepaardje en na een week eindelijk gevonden. Ik vol enthousiasme naar haar toe, ik druk op de knop ik heb iets voor je en kwam het besef dat het in mijn voorraad lag. Ze was teleurgesteld en de volgende dag boos en zei ik denk dat ik ga verhuizen. Kon aangeven ik wil dat niet of veel plezier
Wanneer krijg je tools om je eiland aan te passen? Ik heb wel eigen ontwerp in mijn nookbook maar daar staat niks in en kan ook nog niks kopen ofzo?
Was echt een ongelukje ze liep decreet van de tijd met een donderwolk Kon het die dag niet meer goed doen
Haha had ik met het winkeltje , precies op de plek moest een brug komen want ergens anders kon dat niet, erg jammer van de klingels. Praten jullie kinderen nu ook over klingels of heb ik een rare Kwibus? Als ik wat doe dan krijg ik klingels van hem
Ik heb ook weer wat vraagjes, tot hoever kun je je huis vergroten, is die 548000 de laatste? En kun je de kampeerplek ook op een berg zetten of aan de overkant van de rivier? Ruimte dingetje
Kampeerplek kan je overal plaatsen. Bij je huis krijs je eerst 3 extra kamers, dan een bovenkamer en als laatst een kelder.