dankjewel, ik vind het een super mooi mannetje, en zijn haar super stoer. Wij waren begin maart nog naar de kapper geweest, waarbij baby voor t eerst geknipt werd, niet echt super gelukt, nu wil mijn vriend ook tondeuse kopen om t beter eruit te laten zien. Vind het bij J echt goed gelukt! Hier heeft hij echt een bosse kop, noemen we dat. Hoe ging eerste nacht in eigen bed? Hier sliep hij alleen in de kraamweek bij ons op kamer, daarna gelijk in eigen ledikant en kamer, ging gelijk beter slapen toen.
Hier weer een prima nachtje. 19:00 tot 07:45 Hoewel ze verder weinig aan lichaamsbeweging doet vind ik der elke ochtend boven in der bed. Incl deken, die sleurt ze gewoon mee Ligt ook gewoon precies over der heen geslagen zoals ik dat s avonds doet. Ben nou ondertussen wel benieuwd wanneer ze een poging tot draaien gaat doen. Ze ligt nu op der buik en er gebeurd niks Ze ligt een beetje te mopperen en dat is het ook wel vandaag mooi weer! Wat zijn jullie plannen? Ik ga zo N zijn tripptrapp nog een keer verven dan kan die morgen weer in elkaar. Daarna bij mijn broer schoonmaken en vanmiddag denk even langs de eendjes.
@Nina Sanders Mooie gordijnen! Snap wat je bedoelt qua lengte in de keuken, misschien vallen ze net iets mooier met 10/15 cm er af. Net als in de living zeg maar. @Poolvos Ik verbaas me er sowieso over dat Zweden als een van de weinige landen totaal (nog) geen regels heeft Ik hoop dat een grote uitbraak jullie bespaard blijft in elk geval! En nachtmerries heeft N soms ook, dan een paar nachten achter elkaar. Als ze het nu even nodig heeft de 2e helft van de nacht, prima toch? Gaat vast vanzelf weer beter. @Lotion Ik had trouwens helemaal gemist dat je bent gestopt met de bv, maar het lijkt erop alsof L nu een prima ritme heeft! Wat fijn!
Hier gisteren drama voor het slapen. Tot 00.00 aan het vechten geweest. Heb ik haar op haar buik gelegd, slaap kindje slaap gezongen en haar rug gewreven. Het onmogelijke is gebeurt. Ze is zelf in slaap gevallen. Dan is ze om 4.00 opgestaan goed gegeten en heb haar weer op haar buikje gelegd. Nu gewoon haar rugje gewreven en terug zelf in slaap tot 7.45. Blijkbaar heb ik een buikslaper maar durfde het niet om haar zo te slapen te leggen.
@Mya dankjewel! J vond het knippen de eerste keer ook maar niks maar is het ondertussen wel gewend hij is nu al 5 keer geknipt. Wilt hij zijn hele haar met de tondeuse doen? En lief dat je het vraagt. Ik durf het bijna niet hardop te zeggen maar hij kwam pas om 06:00! Vannacht wel een paar
@Magnolia29 oh ja! Ik vind het helemaal niet erg om haar bij ons in bed te hebben. Denk zelfs dat ik haar nu gewoon een par dagen meteen bij me leg (en man in het logeerbed ). Maar als ik er wat anders aan kan doen, doe ik dat natuurlijk graag. Dat ik het haar kan besparen. Vanacht toen ze tegen me aan kroop zei ze “mama, L is jouw vriend toch?” Ja schat *hartjesogen* Wat betreft onze non-maatregelen. Snap ik ook niet. Maar, tot nu toe “genoeg” IC plaatsen. Dus tja. De curve is dus plat genoeg? We gaan t zien. Ik verwacht nog steeds drama
Ja hoor. De lichte muren zijn scallop grey van Histor. De donkere wand is Terracotta van Pure and Original. Heel grappig. Want 1 laag valt dus uit zoals hieronder. Terwijl we deze ook boven hebben op de babykamer (kinderkamer volgt nog) maar dan 2 lagen. Dan wordt ie echt super intens (en donker). Keuken heeft Shadow pink van Histor. Het is een wat koelere kleur. Maar staat de zon erop, dan lijkt ie minder roze, zie de laatste foto.
@Magnolia29 ja al een tijdje, het kolven ging zo slecht. Maar geef nog 2x per week een bv uit de vriezer. Zo krijgt ze het zo af en toe toch nog binnen
Slaapt hij goed of slecht in t algemeen? Ik heb hier wel slaap kop, smorgens rond 8.00 komt hij gemiddeld. Nacht begint rond 19.30 en krijgt dan voor wij naar bed gaan nog 200cc fles, maar dit moet echt want dat is dan pas tweede fles... middag flesje drinkt hij vaak maar 100cc. Maar vriend is van plan om zelf zijn haar te gaan doen met tondeuse, en alleen tondeuse, schaar durft hij niet....
Ik heb jullie ook weer gevonden! Onze dochters zijn even oud @Poolvos. Die van mij heeft gelukkig nog geen nachtmerries, ze is tegenwoordig wel extreem vroeg klaarwakker (soms om 5 uur al ). We hebben nu een slaaptrainer aangeschaft, ben benieuwd of het effect heeft. Morgen ga ik met onze jongste weer naar het ziekenhuis voor controle van haar heupjes. Ben benieuwd of het broekje effect heeft, of dat zij ook aan een gipsbroek moet geloven..
ZO leuk dat ze even oud zijn. En nummer twee scheelt dan ook niet zoveel (R is van 26/09) Die slaaptrainer heeft bij ons FANTASTISCH gewerkt. Groot respect heeft ze voor het schaap dat gaat slapen/nog niet wakker is. We hadden een half jaar geleden zo’n fase dat ze om 3u of 5u wakker werd. En ze wist dan gewoon niet of ze eruit mocht of niet. Dus zodoende dat ding besteld en ze was zo trots! Ging perfect Oh ik duim voor jullie! Dat het broekje helpt en straks ook gewoon klaar is
Haha, wat grappig, onze jongste is van 3 oktober, dus die twee schelen ook niet veel van elkaar Wij hebben nu ook het schaapje gekocht. Jouw verhaal klinkt hoopvol, haha.
@Mya hij slaapt sowieso slecht. Altijd al gedaan. Overdag heb ik er nu een soort van ritme in gekregen en slaapt hij in de ochtend middag en namiddag 3 kwartier. Dat is al heel wat en de nachten standaard drama gehad vanwege zijn buikpijn. Gister had hij ook een flinke poepbroek dus heeft hem waarschijnlijk goed gedaan afgelopen nacht.. Met alleen de tondeuse is al spannend genoeg ahah! Hier overdag drinkt hij overdag ook niet veel 2x 120 soms 150 en voor het slapen tankt ie 210 weg.