Uitgerekend 16 t/m 31 mei 2020

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Blomma, 11 sep 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. prulletje2

    prulletje2 Fanatiek lid

    20 mei 2014
    4.047
    2.039
    113
    Ik eet sowieso te veel, te veel slechte dingen :oops:. De knop zou wel weer om moeten, maar ik kan me er niet toe zetten. En na de zwangerschap waarschijnlijk ook weer niet, want dan ben ik weer te moe met de nieuwe baby enzo. Het houdt nooit op. Maar zal er toch wel een keer aan moeten geloven als ik er wat aan wil doen :(. Maar heb dus nu niet echt kans om me draaierig te voelen.
     
  2. prulletje2

    prulletje2 Fanatiek lid

    20 mei 2014
    4.047
    2.039
    113
    Ik dacht laat ik eens googelen wanneer ik ga bevallen.
    Bij mij komt er 17 mei uit in plaats van 26 mei. (Zou leuk zijn, een beetje eerder, maar liever niet die dag, want dan is mijn schoonmoeder ook jarig).

    Wat komt er bij jullie uit? Ben benieuwd of er iets van uitkomt haha.
     
  3. Dielle

    Dielle Fanatiek lid

    18 dec 2017
    1.583
    1.160
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Hij geeft bij mij 21 mei aan ipv 17 mei.
    Geloof dat eerst mijn datum op 23 mei lag maar ben toen bij de termijnecho op 17 mei gezet.

    Ik heb nog nooit de 40 weken gehaald dus geloof niet dat ik nu de 17 mei voorbij ga haha
     
    prulletje2 vindt dit leuk.
  4. prulletje2

    prulletje2 Fanatiek lid

    20 mei 2014
    4.047
    2.039
    113
    Haha nee dat zou dan wel echt tegenvallen ook denk ik.
     
  5. DDucky

    DDucky Bekend lid

    7 jul 2014
    997
    317
    63
    Ik kom weer terug op mijn originele datum namelijk 29 mei.. op mijn eigen verjaardag haha.. dus dan is de leeftijd van bevalling ook weer 1 jaar ouder dan ik mee gerekend heb haha

    Qua eten: ik eet ook echt niet gezond.. gelukkig zijn mijn dochters helemaal dol op fruit dus eet ik nu elke dag wel een bakje met fruit mee. Om mezelf toch wat minder schuldig te voelen over al de chocolade die hier de laatste dagen doorheen gaat haha

    En na de bevalling.. tja.. ik heb een zus die in september hoopt te mogen/kunnen trouwen.. het idee was dat ik dan toch wel al iets van de kilo's kwijt ben.. maar we zullen zien.. die quarantaine is niet echt bevorderlijk voor gewichtsverlies.
     
  6. Dielle

    Dielle Fanatiek lid

    18 dec 2017
    1.583
    1.160
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Dat denk ik ook :roflmao:
     
  7. Dielle

    Dielle Fanatiek lid

    18 dec 2017
    1.583
    1.160
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Hier ook teveel aangekomen weer brr. Zit al op 17 kg...

    Vorige zwangerschap (dec 2018)was ik 30 kg aangekomen en 5 maanden later hoefde ik nog maar 4 kg. Toen gestopt met koolhydraatarm eten en na 2,5 week vakantie all in zorgde dat ervoor dat ik +6 was aangekomen.
    Dus deze zwangerschap +10 ingegaan helaas.

    Ik gok dat er straks dus weer 20+10 af moet :confused:
    Mijn man zet elke avond de tafel vol met lekkere dingen. Alsof dat normaal is :mad: Laatste tijd probeer ik ervan af te blijven.
     
  8. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    Bij mij geeft die aan 24 mei, maar weet niet of ik de juiste ongesteldheid datum heb ivm medisch traject.
    Maar ik hoop toch geen 24 mei :p
    21 mei is mn uitgerekende datum
    En 29 mei hebben we sleutel overdracht van ons oude huis haha.


    Snoepen deed ik afgelopen weken heel veel. Maar ben nu overgestapt op fruit eten :p

    Ik ben nu +12 kilo precies hetzelfde als met mn eerste zwangerschap, dus dat vind ik wel goed haha
     
  9. Gnana

    Gnana Fanatiek lid

    3 aug 2015
    1.193
    1.476
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Spannend!! Hopelijk ligt hij goed!

    Dat had ik wel, maar sinds deze week heb ik juist minder eetlust. En als ik eet kan ik minder op. Dus dat is weer bevorderlijk voor de kilootjes :rolleyes: Zit nu al op +16 kg

    Bij mij komt er 1 juni uit ipv 27 mei. Dus ik hoop niet dat het uitkomt. Ik wil echt niet overtijd zijn met deze bekkenpijn :( Janken
     
    Dielle vindt dit leuk.
  10. Jale

    Jale Fanatiek lid

    8 nov 2006
    1.687
    359
    83
    Hier kom ik op 25 mei uit. Al heb ik het gevoel dat het eerder is..

    Ik durf het eigenlijk niet te zeggen, maar zit nog steeds op -5 kg...:oops:
     
    Dielle en prulletje2 vinden dit leuk.
  11. prulletje2

    prulletje2 Fanatiek lid

    20 mei 2014
    4.047
    2.039
    113
    Ik voel nu regelmatig wat meer 'gewring' laag bij mijn bekken/schaambot. Ik hoop natuurlijk dat de baby dan ingedaald is of daarmee bezig is. Maar misschien verbeeld ik het me allemaal maar. Soms denk ik ook nog wel maagzuur te hebben en dat het dan dus nog hoog zit. Moet nog ruim een week wachten tot ik weer naar de vk moet, dus we zullen wel zien. Bij wie is de baby wel ingedaald? Voelen jullie daar wat van? Ik kan me daar dus echt niks meer van herinneren van de andere zwangerschappen.

    @Jale tss oneerlijk jouw gewicht hoor! :p
     
    Jale vindt dit leuk.
  12. Jale

    Jale Fanatiek lid

    8 nov 2006
    1.687
    359
    83
    Hier lag ze al cbibi, dus wel ingedaald maar nog niet vast. Ik heb ook nog wel maagzuur hoor. Heb het indalen volgens mij wel gevoeld door een hele middag indalingsweeen te hebben gehad.

    Merk nu wel dat de harde buiken vervelender worden en soms ook terwijl ik rustig zit ofzo.
     
  13. Elraange

    Elraange Fanatiek lid

    25 sep 2015
    2.674
    2.013
    113
    Vrouw
    Hier 20 mei, maar dat gaat niet kloppen.
    Ik loop niet langer dan 39wkn door.
     
  14. JuffM

    JuffM Bekend lid

    7 nov 2016
    810
    404
    63
    NULL
    NULL

    Nee is niet gelukt
    Heb het bij de eerste geprobeerd
    Het is zeker geen fijn gevoel en moest zeggen als niet meer ging. Toen ik helemaal wit was zij ze dat ze echt moesten stoppen. Ja tot waar trek je de grens.
    Bij mij moesten ze van stuit naar hoofdligging en ze kwam elke keer maar halverwege en dan draaide de baby weer terug. Als je eenmaal een keizersnede hebt gehad maf dit niet meer. 2e lag ook in stuit toen heb ik nog iets alternatiefs geprobeerd en dat werkte ook niet. Was een vorm van accepuncntuur en iets met rook en warmte (soort sigaar zei ik elke keer) wilde zo graag gewoon bevallen maar helaas.
    Nu mag ik niet meer gewoon bevallen en ligt ze ook weer in stuit. Ze hebben geen rare vorm van mn baarmoeder gezien maar ze zullen toch wel zo lekkerst liggen in mn buik.
     
  15. JuffM

    JuffM Bekend lid

    7 nov 2016
    810
    404
    63
    NULL
    NULL
    Wat knap dat je dan voor yoghurt en vers fruit kiest
    Ik heb hele dag door snel trek maar snaai veel te snel met de kids mee of alleen haha
    Is ook goed aan mn gewicht te merken hoor dus veel beter wat jij doet !
     
  16. prulletje2

    prulletje2 Fanatiek lid

    20 mei 2014
    4.047
    2.039
    113
    Ah wat gek dan ja! Ze zeggen altijd dat je bij een tweede of volgende echt niet meer kans hebt op nog een keer een stuit, maar blijkbaar bij jou dan toch wel. Ja jammer is dat! Maar dan kun je het inderdaad maar beter gewoon accepteren. Je kindjes worden er niet minder om, dus evengoed genieten straks!
     
  17. Mb25

    Mb25 Actief lid

    24 jan 2019
    463
    533
    93
    Vrouw
    Het is niet altijd yoghurt met vers fruit hoor haha, zat laatst ook wel met een bordje knakworsten op de bank om 10 uur savonds! Maar probeer wel gezonde dingen te eten, het is dan echt om mijn maag te vullen niet eens hoe het smaakt:roflmao:
     
    JuffM vindt dit leuk.
  18. JuffM

    JuffM Bekend lid

    7 nov 2016
    810
    404
    63
    NULL
    NULL
    Ja zeker dat is ook zo
    En nu wist ik van te voren al dar ik keizersnede moest dus dan is er ook geen teleurstelling.
    Vind wel jammer dat ik nooit bevalling heb meegemaakt
    Zullen sommige misschien gek vinden maar heb straksb3 kids en geen idee. En keizersnede met 2 kids in huis vind ik echt niks
    Hoort erbij helaas
     
  19. prulletje2

    prulletje2 Fanatiek lid

    20 mei 2014
    4.047
    2.039
    113
    Ik vind dat niet gek hoor. Ik wil echt echt echt geen ks! En zou het dus ook heel erg vinden als dat wel moest. Dus ik snap best dat je het ook liever anders gezien had. En dat had ik je ook gegund, want de bevalling is heus niet leuk ofzo, maar de beloning na al dat harde werk is zo groot! Die ervaring mis je dan wel helaas. Maar niet teveel over nadenken want je kunt er helaas niks aan doen.
     
    JuffM vindt dit leuk.
  20. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    Controle en echo gehad.
    Alles was goed, baby ligt braaf met zn hoofd naar beneden :)
    4 mei volgende controle en echo.

    Moet meteen bellen als mn vliezen zijn gebroken of als ik bloedverlies heb, aangezien mn vorige bevalling zo mega snel ging :rolleyes:
     
    Gnana, JuffM, prulletje2 en 1 andere persoon vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina