Ouders wel/niet bezoeken?

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door EmyL, 21 apr 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    In ons geval zal alleen de jongste gaan en daar mag ze mee doen wat ze wil ;) Smiddags ga ik er dan heen met de andere kids om de jongste weet op te halen, of mn moeder brengt hem thuis. Wellicht dat we dat in t begin nog even doen.
    Maar verder geen afspraken. Die had ik anders overigens ook niet gemaakt.
     
  2. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Nog even wbt die speeltuintjes. Ben je dan bang voor je ouders of voor je kinderen?
     
  3. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Schoonouders fiets ik af en toe even langs die zijn 69 en 71. Schoonvader heeft COPD.

    Eigen ouders zie ik 1-2x per 2 weken. Moeder past ook nog op de kids. Ze is 49. Al probeer ik het zoveel mogelijk te beperken. Het oppassen is dan vaak maar 2 uurtjes ivm avonddiensten.
     
  4. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.641
    5.667
    113
    Mijn schoonmoeder zie ik wel, die past 1 x per week een paar uurtjes op. Maar mijn moeder zien we niet, die woont ook 120 km verderop en aangezien je zo veel mogelijk thuis moet blijven doen wij dat natuurlijk.
     
  5. elsie89

    elsie89 Fanatiek lid

    27 sep 2014
    3.645
    1.251
    113
    randstad
    Ouders helpen met de mantelzorg voor dochter dus die zien we wel. Schoonouders zwaaien we ongeveer 1x per week even naar door t raam.
     
  6. Annie82

    Annie82 Fanatiek lid

    27 nov 2015
    1.694
    807
    113
    NULL
    NULL
    Het gaat mij om de hoeveelheid aan contacten en mensen waarmee ze in aanraking komen. Dat kan ook via mijn dochter gebeuren. Die houdt echt geen 1,5 meter afstand. Het is niet voor niets dat geadviseerd wordt zoveel mogelijk thuis te blijven en dus je netwerk klein te houden. Daarin merk je gewoon dat grenzen worden opgezocht. En ongemerkt brengen zij niet alleen zichzelf maar ook anderen in gevaar.

    Zal straks na bevalling ook een vereiste zijn, voor baby maar ook mijn weerstand. Daar probeer ik nu een beetje strict in te zijn omdat ze vooralsnog niet mogen komen zolang er kraamzorg is. Laat staan baby vasthouden!
     
    Wellesnietes en amdaa vinden dit leuk.
  7. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Mijn vader (75) is nu sinds de start 2x hier geweest. Op een dag sat het mooi weer is en we dus in de tuin kunnen.
    We raken elkaar niet aan en houden 1.5 afstand minimaal.
    Hij heeft de middelste achter het raam 1x gezien want die is juist zo gek op opa.
    De andere 2 ook alleen op afstand buiten.
     
  8. momwithcamera

    momwithcamera Fanatiek lid

    13 mei 2019
    1.934
    2.777
    113
    Vrouw
    Wij hebben onze ouders een enkele keer gezien de afgelopen weken. Een woont om de hoek dus daar komen we soms even kletsen op de oprit, de ander is hier een uurtje langs geweest in de tuin. Dat is echt veel minder dan we elkaar normaal gesproken zien, maar so be it. Verder videobellen we regelmatig. Maar uitgebreide bezoekjes en oppassen zit er nu gewoon echt even niet in.
     
  9. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    13 okt 2014
    3.711
    4.029
    113
    Overijssel
    Mijn ouders en schoonouders zijn tussen de 60-65 jaar en geen risicogroep.
    Mijn schoonvader werkt nu ook thuis dus gelukkig kan hij oppassen. Mijn man brengt en haalt hem en we gaan niet bij elkaar op visite meer.
    Mijn ouders hadden we niet meer gezien sinds de scholensluiting en zoontje ging daar ook niet meer een dagje spelen. (Kwam vanuit hunzelf)
    Afgelopen paasweekend zijn ze toch even een kopje koffie komen drinken want ze misten hun enige kleinzoon toch wel heel erg.
    Ik heb hier geen problemen mee, zie op straat ook veel mensen wandelen samen die geen familie van elkaar zijn.
    Ik ga zelf na 5 weken vanavond ook even lekker met een vriendin (op gepaste afstand) een rondje wandelen. Heb er echt zin in!
     
  10. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.610
    8.359
    113
    Vrouw
    Dat mogen ze zelf gaan beslissen van mij.
     
  11. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Ik heb mn ouders nu 1,5 maand niet meer gezien. Ergens wel jammer, vooral zoon vind het vreselijk. Dus hij mag zometeen in de vakantie gaan logeren voor een week.

    We houden allemaal onze cirkel van contacten klein.
     
  12. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    30 dec 2012
    4.804
    4.585
    113
    Potverdorie, wat heftig... Beseft hij het allemaal nog? Dit vind ik echt zo enorm naar om te horen...!
    En dan zijn er mensen die klagen dat de terrasjes gesloten zijn...!!
     
  13. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.960
    15.002
    113
    Probleem is zij is 3 en heel corona gaat echt nog aan dr voorbij. Die is ook zo koppig als een ezel met een wilskracht van een rugbyteam. Opa is opa en MOET gewoon platgeknuffeld worden. We laten de inschatting even over aan de huisarts.
     
  14. Wellesnietes

    Wellesnietes Niet meer actief

    Ik en mijn man hebben pasgeleden wel iets gebracht/gehaald bij mijn ouders en even op afstand gekletst en koffie gedronken. En binnenkort komen ze even buiten in de tuin langs op afstand.

    Maar we laten ze niet zoals normaal wekelijks oppassen en verzorgen. Zeker niet nu de kinderen juist weer naar school gaan.
     
  15. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.245
    11.825
    113
    Maar wel de richtlijnen aanhouden met als ieder ander. Zijn we allemaal verplicht.
    Edit: lees nu dat ze dat wel doen. Gelukkig!
     
  16. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    29 sep 2012
    4.746
    719
    113
    Dit las ik net:
    Zelfstandig wonende 70-plussers mogen bezoek ontvangen
    De premier noemde het niet tijdens de persconferentie, maar het advies om niet op bezoek te gaan bij 70-plussers wordt aangepast. Vanaf 29 april geldt: zelfstandig wonende ouderen van 70 jaar en ouder kunnen door één of twee vaste personen met enige regelmaat worden bezocht.
     
    Mammielove en Vero0504 vinden dit leuk.
  17. Krtek

    Krtek Niet meer actief

    Hij beseft het zeker allemaal.... hij kan ook niet beeldbellen ofzo, dus alleen via de gewone lijn. Zoontje van 4 kletst soms een paar zinnen door de telefoon maar snapt niet waarom hij niet elke 2 weken naar opa kan die dan chipjes en fruit voor hem heeft gekocht en dat ze niet meer samen trompet kunnen spelen. Man heeft hem ook al sinds 1 maart niet meer gezien, alleen mijn zwager mocht mee tijdens de ziekenhuisopname, en bij de ingang van het verpleeghuis kon hij buiten blijven staan...
     
  18. amdaa

    amdaa VIP lid

    28 mrt 2015
    9.670
    11.009
    113
    Mantelzorgers
     
    sprits en Syane vinden dit leuk.
  19. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.245
    11.825
    113
    Precies. En een of twee VASTE personen.
     
    sprits vindt dit leuk.
  20. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.234
    6.094
    113
    Was dit niet al zo? Mijn vader gaat bij zijn vader toch 2 keer per week langs en mijn oom ook. Niet voor de gezelligheid, maar anders moet de zorg worden opgeschaald. Dat is nu in deze tijd natuurlijk helemaal lastig..
    Wij als (achter)kleinkinderen komen uiteraard daar niet meer en ook mijn moeder en tante gaan niet meer mee.
     

Deel Deze Pagina