Kan ze ook van tv opgepikt hebben. Ik verbaas me soms echt wat voor taalgebruik er gebruikt word in filmpjes voor kleintjes. Sesamstraat bv, heb al paar keer zinnetjes gehoord waarbij ik dacht _O Peppa big is ook niet heilig dus inmiddels kijkverbod hier.
Dat remmen lukt mij ook niet. Maar heb nu een mooie route uitgestippeld. Duurt iets meer dan 2uur, en bij elke oversteek staat een paal om te gebruiken als anker
Ik vind het stoer! Ik ben er na mijn scheiding mee gestopt. Ik was zo bang om te vallen dat ik juist veel te krampachtig op die wielen stond. Nu durf ik nog steeds niet. Ik ga wel wandelen
Duurde bij mij ook even hoor. Ik nam altijd iemand mee die mijn hand vast kon houden. Dat gaf toch een gevoel van schijnveiligheid.
Denk het ja, was kwalitatief uitermate teleurstellend. Elke 5 min stoppen, best handig als je nog niet heel goed kan stoppen...
Haha zo deed ik het vroeger ook. Van een brug naar beneden en dan alle lantaarnpalen omhelzen. Ik denk dat ik maar gewoon rondjes om de buurt heen ga doen, kan uit de buurt alleen maar via een brug zonder palen.
Ik zou het nu wel weer durven om te skeeleren, maar ik herken het gevoel wel van een paar jaar geleden toen ik voor het eerst sinds mijn kinderjaren weer ging schaatsen. Maar dat viel achteraf reuze mee. Inmiddels elke winter een paar keer op schaatsen gestaan, dus skeeleren zou ik ook wel doen nu.
Pizzapunt, werkt goed. Heb net van de week voor de eerste keer weer op skeelers gestaan, vond het best even wennen weer haha.
Mijn mond valt open van het feit dat ik mijn eerste hardloop sessie (hardlopen met Evy) gedaan heb vandaag na 4 jaar!!! Heb hem nog gehaald ook... maar voel de spierpijn nu al
Op Peppa big? Daar kan ik me echt niks bij voorstellen. Wat zegt die dan, wat jouw kind niet mag horen? Wordt hier nooit gekeken, dus heb echt geen idee.
Nou ik ging dus nieuwe skeelers halen... echt serieus, wat een gast die verkoper. Chagerijnige vent. Ik pas 2 paar. Zaten niet lekker, wat ik ook probeerde. Zegt die vent: ja het zijn geen pantoffels he. Dus ik zeg nou sorry hoor maar als ik zóveel geld uitgeef aan skeelers wil ik wel skeelers die lekker zitten. Hij weer geirriteerd weg, kwam ie weer met een paar aan , veel te groot. Ik zeg dit is maat 42... zegt ie ja pas nou maar. Ik zeg weet je, ik pas helemaal niets meer hier, ben er wel klaar mee. Daaag. Echt verschrikkelijk. Die gun ik mn geld niet eens.
Dat je oploskoffie op kan kloppen Mijn man had een filmpje gevonden hoe dat moest. We vonden dat zo apart dat we het maar gelijk geprobeerd hebben. Heb zo juist een beker gevuld met ijsklontjes, een scheut melk en de opgeklopte oploskoffie. Even roeren en je hebt een lekker ijskoffie. Lekker voor straks in de zomer Zal zo nog wel even na stuiteren... Normaal drink ik geen koffie na het eten want dan duurt het uren voor dat ik slaap.
Dat we vandaag alleen even ging kijken voor een elektrische fiets. Alleen kijken hè... Een uur stonden we een stuk armer weer buiten.
Dat het Wilhelmus niet standaard op de scholen geleerd wordt. Ik had verwacht dat iedereen in ieder geval couplet 1 wel leerde op de basisschool