Wat vinden jullie nog verantwoord om te doen?

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Waxinelichtjes, 30 mrt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Je mag naar buiten voor een frisse neus, fietstocht enz, meerdere keren door Rutte en andere benoemd. Zolang je het maar alleen of met het gezin doet.
    Ik ga er ook om de dag zelf op uit. Even mn hoofd leegfietsen (zeker nu met de kinderen 24/7 thuis) en zo houd ik ook mn conditie op peil.
     
  2. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Ik vind kinderachtig nogal een bijzondere benaming.
    Ze heeft waarschijnlijk andere interesses, dat mag. Maar kinderachtig? Nee.
     
  3. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    22 jun 2018
    3.695
    4.231
    113
    Vrouw
    Niks 'wij'. Hier heb ik niet voor gekozen hoor! En met mij nog giga veel mensen niet. Wat mij betreft pleuren ze de grenzen, bouwmarkten, tuincentra etc keihard dicht.
    Het is de beslissing van onze geweldige, fantastische overheid.

    Kots.

    Ik wil jou niet aanvallen, integendeel. Ik denk dat je het niet zo bedoelt, maar ik vind het zo enorm lastig dat er maar wat wordt gedaan zonder dat het volk inspraak heeft. Alsof we het overal automatisch maar mee eens zijn als de meeste stemmen op Mark zijn gevallen.
    En 'wij' dus de grenzen open zouden willen..
     
  4. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.242
    16.618
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dat verzin ik niet maar dat vindt mijn dochter zelf. Die schaamt zich dood om te zeggen dat ze op paardrijden zit.
    Ze rijdt ook op een waardeloze tijd. Zaterdagmorgen om 9 uur en tegenwoordig is ze later thuis op vrijdag ivm feestjes. Ook is het te druk. 4 x handballen per week en druk op school. Het is mooi geweest.
     
  5. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.242
    16.618
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dat komt uit de mond van een 14 jarige. Ze is het ontgroeit en heeft nu andere interesses.
     
  6. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    4.864
    3.500
    113
    Zoon komt net terug van zijn werk bij de supermarkt. Volgens mij hangt dat deurbeleid daar gewoon voor de show.

    Stond weer niemand bij de deur. Hij zei dat het superdruk was in de winkel. Zo druk dat mensen steeds te dicht bij hem stonden.

    Ik vind dat wel lastig want ik weet van verhalen dat als je de manager aanspreekt je kind er de dupe van
     
  7. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    4.864
    3.500
    113
    Zoiden jullie er melding van maken?
     
  8. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.229
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Maar dat kan ook heel goed samengaan, genoeg pubermeisjes op de manege ;)
    Liefde voor paarden verdwijnt bij een aantal meisjes niet meer. Ik weet bijna zeker dat bij mijn dochter, als een jongen paarden afkraakt, hij sowieso geen optie is :)
     
  9. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.242
    16.618
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Die jongens vind ze nu toch echt even leuker dan paarden ;)
     
  10. Amberxx

    Amberxx VIP lid

    6 nov 2013
    5.020
    5.232
    113
    Prima toch? Ze wordt ouder en krijgt andere interesses. Zoveel paardenmeisjes die stoppen als ze ouder worden. Zoals met zoveel sporten if activiteiten kan je dat ontgroeien.
     
    Axia, Anouk2005 en amdaa vinden dit leuk.
  11. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    29 sep 2012
    4.746
    719
    113
    Hier is het echt niet drukker in de supermarkt. Afstand houden wordt nog steeds keurig gedaan. Op straat wel wat meer auto's, maar verder tijdens het wandelen gewoon afstand van elkaar.
     
  12. Loesje1988

    Loesje1988 Fanatiek lid

    24 nov 2019
    1.525
    1.563
    113
    Vrouw
    Ik ga vandaag ook op bezoek bij mijn nicht.
    Bewust vandaag uitgekozen,omdat we nu nog in de tuin kunnen zitten met meer als voldoende afstanden en haar man is ook werken en bij haar binnen wordt dat een ander verhaal.
    Komende 2 weken zijn de vooruitzichten warm maar met neerslag en dan ga ik niet in de tuin zitten :roflmao:

    Afgelopen week ook een ijsje gehaald bij de ijssalon bij ons achter. Dat is 3 minuten lopen, dus we hebben het ijsje lekker in de tuin gegeten. Helaas zag ik veel bankjes rondom de ijszaak bezet met oudere mensen die ook een ijs hadden
     
  13. Nataly1972

    Nataly1972 Fanatiek lid

    8 jun 2009
    4.285
    1.461
    113
    Vrouw
    consulent Wonen
    Hengelo
    Het is voor het zoveelste weekend weer heel gezellig bij de buren. Tuin vol met volwassenen en kinderen, bbq aan, lekker biertjes en wijntjes drinken maar wel op 1,5 meter afstand roepen ze zelf om de haverklap :mad::mad::mad:
     
  14. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.242
    16.618
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Je buren klinken als niet al te snugger hihi
     
    Nataly1972 vindt dit leuk.
  15. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.229
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Onze buren hebben dan niet veel mensen per keer op visite, maar wel elk weekend visite van verschillende mensen. In hun mini tuintje. Gewoon gezellig.
     
  16. MamaTal85

    MamaTal85 Fanatiek lid

    13 sep 2011
    2.088
    204
    63
    NULL
    NULL
    Pff.... wij gaan elke zaterdag vis brengen bij mijn schoonouders en mijn man doet dan de nieuw aangelegde tuin vullen met beplanting.
    Zaterdag zat mijn schoonzusje daar, binnen met haar zoon van bijna 1 en dochter van bijna 10 zat boven op laptop. Wij blijven altijd buiten en op afstand.
    Neefje werd constant vastgehouden door opa en oma en toen ons zoontje naar boven liep en ik zei afstand houden van nichtje werd ik vreemd aangekeken want ze gaan toch binnenkort weer naar school!
    Ten eerste duurt dat nog 2 weken, ten tweede ben ik een risicogeval.
    Maar zij zijn het allemaal zat en doen dus weer wat ze willen... lekker zelf weten maar zij werkt in een winkel, ik zou het risico niet nemen.
    Virus houdt geen rekening met mensen die het zat zijn!
     
    amdaa en cosdy vinden dit leuk.
  17. sumer93

    sumer93 Bekend lid

    17 jun 2015
    690
    300
    63
    NULL
    NULL
    Niet stom bedoeld. Maar dan neem ik aan dat je je kinderen ook niet naar school laat gaan straks? Want als ze al niet in buurt van je nichtje mogen komen. Hoe ga je dat dan doen in de klas / speelplein?
     
  18. sumer93

    sumer93 Bekend lid

    17 jun 2015
    690
    300
    63
    NULL
    NULL
    Wij doen niet veel. Enige mensen welke we zien is ons beste vrienden stel 4 deuren verder op. Dit omdat hij ernstig ziek is geweest en gewoon echt heel zwaar heeft psychisch. Zijn goede afspraken gemaakt dus een keer biertje in tuin met gepaste afstand vind in kunnen.
    We zien mijn schoonouders (die komen dus echt helemaal nergens nu, wij gaan naar hun toe en ze laten boodschappen bezorgen. Zitten overigens niet eens in risico groep maar schoonmoeder is hypochonder...)

    daarnaast doe ik 1x per week de week boodschappen en ga zowel ik als vriend om de dag in het buiten gebied een stuk hardlopen (lang leven het wonen in dorp en dan ook nog aan rand buiten gebied waar niemand komt)

    Wel merk ik dat sinds dat is uitgesproken dat scholen open mogen ik vaker overweeg om toch even lekker naar speeltuintje te gaan wandelen ofzo. En ik merk om mij heen dat mensen het ook wel beu beginnen te worden.

    Ik ben dan eigenlijk ook wel benieuwd naar de uitkomsten in Zweden. De gedachte isoleer en bescherm de kwetsbare en ouderen lijkt mij wel logisch en veeeeel minder schadelijk voor economie. Want geloof me. Nu gaan er veel mensen dood door covid. Maar ik vrees dat de economische steun ook nog veel levens gaat kosten:(
     
  19. sillies

    sillies Fanatiek lid

    15 aug 2013
    3.189
    1.396
    113
    Wij gaan regelmatig naar de speeltuin. 20 minuten wandelen, hebben we meteen wat beweging. Is een ruime speeltuin, speeltoestellen niet dicht op elkaar en veel gras om ruim uit elkaar te zitten. Nog geen een keer terug gemoeten omdat het te druk is. Zou gewoon eens gaan kijken waar het niet druk is.
     
  20. sumer93

    sumer93 Bekend lid

    17 jun 2015
    690
    300
    63
    NULL
    NULL
    Ik zou ook graag gaan. Maar wonen in klein dorp. Speeltuin is mega druk. En kinderen vind ik probleem niet. Wel de ouders. Die dan bijna bij je op schoot komen zitten en al hun levensverhalen over hoe zwaar ze het nu wel niet thuis hebben vertellen en boos worden als je vraagt afstand te houden.

    of als je 1x niest omdat je in zon keek je bijna dood verklaard wordt
     
    amdaa vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina