Gister en vanochtend getest met action. Beide is een streep te zien bovenste is van van vandaag. Ook heb ik met een predictor early getest maar deze was negatief.
Die action testen zijn al behoorlijk ingedroogd zie ik. Zijn het de action early testen?? Heb je ook een foto van binnen de afleestijd en onbewerkt? De predictor is heel gevoelig en betrouwbaar, voor nu zou ik dus die uitslag gaan vertrouwen.
Ja ik ga er ook vanuit dat ik woensdag of donderdag ongesteld word. Heb nog een doosje gewone van de action dus die doe ik morgen nog 1tje en dan zullen we het zien.
Hier bijna altijd vals positief met action. Predictor was toen negatief. En duidelijke streep, roze en binnen afleestijd . Moest testen voor sterilisatie en kreeg bijna hartaanval. Andere 2 testen zijn van 5 mnd na sterilicatie. Kreeg maar geen Menstruatie. Had ik ineens deze testen ( moest testen als menstruatie uitbleef, had spiraal gelijk tijdens sterilisatie laten verwijderen) en weet bijna hartaanval. Nooit geen action testen meer voor mijn . Hopelijk voor jou komt er nog een andere positief test. Waarom bij mijn zo duidelijk vals positief was? Geen idee . Geen eisprong, geen zwangerschap, en bij eerste testen niet eens baarmoeder slijmvlies ( had spiraal) en week na testen echo gehad ivm stand baarmoeder etc te bepalen en moest ei nog komen Streepjes waren er binnen minuut, duidelijk en roze .
ja helaas helemaal wit dit keer de gewone van de action. Op naar de volgende ronde morgen of donderdag ongesteld denk ik