Welke vitaminepil raden jullie aan om te slikken naast een gezonde leefstijl uiteraard? Ik las nu weer iets over dat je bij een pil met een te hoog gehalte aan actief folaat, dat dat stressgevoeliger maakt en de multi die ik slik schijnt dat het geval te zijn. Aangezien ik al gevoelig ben voor stress wil ik toch over op een andere multi..
Heb onderstaande nooit gehoord. Ik zou toch wel voor folaat gaan. Dit is gewoon de best opneembare vorm van foliumzuur. Ik heb verschillende gebruikt. Liefst van eigen merk vitaminstore. Vitals en puurmama ook erg goed.
Ik las het hier.. https://kinderwensbloggers.com/hoofdpijn-en-slecht-slapen-door-multi/ Dus wil nu wel het liefst een pil met een max van 200mcg actief folaat gaan slikken.
Maar dat is volgens de richtlijnen wel echt te weinig. Ze adviseren overal een supplement met 400 mg folaat of foliumzuur. Daarbij vind ik dit artikel te vaag hierover. Wetenschappelijk onderzoek? Ook geeft ze aan dat je 200 mg actieve folaat moet nemen maar daarbovenop 400 gram natuurlijke folaat om wel aan de juiste waardes te komen. Het is een dit zou hier een oorzaak van kunnen zijn en hwt een wordt aangebhls mwt het ander om maar gewn tekorten te krijgen. Advies gegeven door iemand die heel veel verstand heeft van vruchtbaarheid maar ook commercieel belang heeft. Imo en heb het wel of niet folaat gebruiken besproken met een klassiek homeopaat en Prof de Sutter uit Gent en daar zijn ze heel.duidelijk in hun advies. Folaat heeft de voorkeur boven foliumzuur maar wel in de juiste hoeveelheid.
Hier ook een stresskip, ik slik ook prena fem. Heb niet het gevoel dat ik daardoor meer stress dan anders. Ik slik wel magnesium extra 's avonds, dat is naar het schijnt zowel goed voor de vruchtbaarheid als tegen stress.
Oké! Ja, ik weet ook niet of dat echt zo is, want buiten dat artikel waar ik de link van heb geplaatst, kan ik er geen wetenschappelijk bewijs over vinden. Misschien is dat dus zoals gezegd door @zonnetje2015 vanwege commerciële belangen geplaatst. Ik had wel het idee dat ik meer/sneller stress heb sinds ik die pillen slik, maar kan ook een misplaatst verband zijn omdat ik in dezelfde tijd een nieuwe baan ben begonnen waarin ik aan dingen moest wennen en er was veel onderbezetting dat ook niet bevorderlijk is. Maar goed, als je zoiets leest ga je toch denken, is het echt niet daardoor dat ik zo snel gestresst raak? Magnesium bijslikken heb ik nog niet eerder over gelezen? Volgende week hebben we een afspraak met de huisarts, ik hoop dat zij ons ook nog zal kunnen adviseren!
Magnesium wordt veel beter opgenomen door de huid dan via tabletten. Magnesiumvlokken in bad of in een voetenbad doet hier wonderen voor stress en spierpijn. Aanrader!