Haha ik ben ook altijd nieuwsgierig naar een flink bedrag! Wij krijgen €5.600 terug ivm aankoop van huis.
Ik krijg 2600 euro terug en mijn man moet heul veul betalen XD Wat zal ik toch eens gaan doen met mijn geld
Hier is het bedrag rond de €12.000, dit ivm omzetten/verhogen hypotheek voor een bouwdepot en een boeterente die we daarvoor hebben betaald. Hier ook nog steeds geen verandering bij partner.
Haha voor ons ook uitzonderlijk hoor.... Normaal zitten we rond de €4000, ook heel lekker Nu hebben we veel aftrekposten.
Ik word ook ongeduldig haha. Hier nog geen enkele verandering. Hadden ook geen gekke dingen afgelopen jaar dus hoop dat het er snel doorkomt. Wij krijgen ongeveer 6000 terug en die is heeeeeel welkom
Hier is ie nu overigens later dan vorig jaar. Toen op deze datum bericht en had toen een dag later aangifte gedaan
Wij krijgen rond de €2800,- terug, maar ik moet ook helaas €350,- betalen, omdat ik meer ben gaan verdienen afgelopen jaar