Yes wij krijgen nog een zoontje! Ons eerste zoontje heet Ezra Julian. Mijn man was tzt niet heel erg overtuigd van de naam Ezra maar ik was verliefd op de naam en omdat hij met niks beters kwam begon ik de naam toen dagelijks te gebruiken. Hij werd langzaamaan ook verliefd en we wisten dat dit de naam zou worden. Nu is nr 2 onderweg en het is erg moeilijk om te tippen aan Ezra. Ik heb een keer de naam Levi laten vallen en mijn man wilt nu nergens anders meer aan denken. Hij is helemaal overtuigd dat hij Levi moet gaan heten. Maar ikzelf twijfel nog heel erg bij deze naam. Op zich vind ik de naam wel mooi maar hij klinkt vrij hard. Ook staat de naam vrij hoog in de top 10 terwijl ik Ezra zo'n mooie unieke naam vind. En ik merk dat veel mensen al een associatie bij de naam Levi hebben. De naam Jonah werd meteen afgewezen door mijn man. De naam Owen vond hij op zich wel mooi. Maar hij vindt het te Engels en hij blijft bij Levi. Ik weet niet of ik verder moet zoeken of mijn man maar moet laten kiezen aangezien ik toen zelf ook met de naam Ezra kwam. Hebben jullie nog ideeën?
Levi klinkt niet hard toch? Mooie naam, ook bij Ezra. Misschien Levi Owen. Dan hebben jullie toch beide een naam wat je mooi vindt.
Levi vind ik wel leuk voor een kind. Maar niet voor een volwassen man. Misschien Luan Eloi Mattias Elian Ilan Manuel
Ik ken twee Ezra’s Eentje heeft een broer Ilay De ander heeft een broer Boaz Ik vind Ilay/Ilai en Ezra prachtig. Levi is niet mijn smaak en zijn er zoveel van. Succes!
Ik heb ook een associatie bij Levi Vind Ezra daarintegen veel stijlvoller Owen en Jonah vind ik ook mooi en goed passen bij Ezra
Ik ken 2 broertjes die Ezra en Rios heten.. Jonah en Levi vind ook mooi.. Misschien daar een mix van? Zoals Leon?
Wij hadden precies hetzelfde. Onze eerste zoon heet ook Ezra, ik helemaal verliefd op de naam en m'n man moest wennen. Kon ook echt geen andere naam bedenken die ik net zo mooi vond. Bij de 2e was m'n man helemaal verliefd op een naam en moest ik wennen. Die naam is het wel geworden en past nu helemaal. Aron vind ik ook erg mooi bij Ezra staan.
Levi vind ik niets, Jonah wel heel mooi bij Ezrah. Maar als jullie het er nog niet over eens zijn, dan zou ik gewoon blijven zoeken tot je allebei een fijn gevoel hebt bij een naam. Misschien allebei een lijstje namen maken, dan van elkaars lijstje de namen die je mooi vindt halen en dan heb je een shortlist waarvan je samen iets kan kiezen.
Ezra prachtig. Heb ik voorgesteld voor zoon 2 maar man vond het niet mooi. Levi kan prima, maar ik zou niet overstag gaan puur voor je man. Bij Ezra vind ik mooi: Eloi (lang mijn nr 1 naam voor zoon 2 maar man schoot hem af) Samuel Jeftha Nathan Siem Marcus ♡ (onze backup voor zoon 2)