Ik wil straks effe komen. Vriend komt zo thuis. Wil niet dat hij denkt dat ik de hele dag ac aan het spelen ben.
Ik wel! Ik vind het sowieso leuk om andermans eiland te bekijken voor de inspiratie. Ik kom er nu eigenlijk pas achter hoe groot zo’n eiland is en heb werkelijk geen idee wat ik ermee wil gaan doen.... ik heb m’n gate weer open: 0X2C3
Moet ook gebeuren kreeg al een foutmelding van iets die ik te snel wegdrukte. Nieuwe dodo-code: 6P1QH
Hahaha ik denk dat je.mijn eiland ook heel leeg zou vinden @Roozjuh Ik hou gewoon van de natuurlijke staat ervan. En tbh vind ik heel veel meubels ook gewoon heel lelijk. Dus mn huis is nog maar half ingericht.
Ik vind het inrichten ook moeilijk xD. Wil graag een natuurlijk eiland enzo... geen flashy spullen xD. Nog best moeilijk!
Eilandhoppen is zo leuk! Even rondkijken, naar de shop, diy halen bij een bewoner, cadeautje achter laten.... Zou wel elke avond eilanden willen bezoeken!
Mijn zoontje wilt heel even spelen hoor ik net Ik zal straks de douche en wc erbij doen. Ben je later nog online?