En hoe jij het beschrijft lisa voelt voor mij van ik heb niet de keus om biologisch een kind te krijgen met mn man en dan MOET ik wel overgaan tot een donor.Net of je echt geen keus hebt. Terwijl ik steeds je twijfel voel. Wat mijn oom en tante hebben gedaan. Dat is ook gewoon ern keuze he. Die zijn kinderloos gebleven. Mn tante wilde niet met het zaad van een vreemde een kind en dan met haar man het kind opvoeden. Is hun keuze dan iets gestoords? Je doet net of het een soort verplichte keuze is van ik moet wel met met donor. Maar wie zegt dat dat moet. Mijn tante zei altijd dat ze er niet aan had moeten denken ern kind van een andere vent en haar man dan er wat bij Ik vind mijn tante heel dapper.
Nou, ik zie ook geen ruzie op het forum, alleen de vraag waarom je geen donor wilt. Maar dat mag toch? Bedoel je zit op een "zwangerschapsforum" dus lijkt mij meer dan logisch. Dat jij dingen niet wilt, is prima. Je punt is duidelijk, alleen ga je 't hier niet vinden. Anderen kiezen hier wel bewust voor. En daar heb ik ook respect voor! Want dat is ook een keuze die gemaakt kan en mag worden. Wil je hier je standpunt er net zolang in drukken tot je wel een partner hebt gevonden? Of wat is je doel nu?
Niks MOET he dat is het mooie van ern kinderwens. Zat adoptieouders hebben ook gekozen voor die weg omdat ze het niet fijn vondem als de vrouw zwanger zou raken van een ander en de partner van de man dan het kind zou opvoeden en de vader genoemd zou worden. Die mensen denken niet zoals jij van het lukt niet biologisch dus dan MOET het via een donor. Dat hoeft niet he je kan ook stoppen of bv adoptie met de insteek of een kindje van ons samen of een kindje wat niet van ons allebei id.
Voel jij mijn twijfel? Haha nou dat zou wel heel knap zijn Nogmaals: wij staan volledig achter ons besluit en onze keuze. Iemand als jij kan daar werkelijk niks aan veranderen. Laat dat even duidelijk zijn! De keuze van jouw oom en tante is hun keuze. En dat is prima. Daar zijn ze geheel vrij in. Er is werkelijk niemand die zegt dat je het MOET doen he. Prima wat jouw tante ervan denkt en zegt. Dat mag ze zelf weten. Onze keuze is het niet. Wij geven onze kinderwens nog wel een kans van slagen op deze manier. Mocht dit niet lukken kijken we wel verder.
Weer je wat ik denk.....Dat je veel erkenning en liefde mist. Een paar pagina's terug adviseerde ik je al hulp bij rouw maar toen verweerde je dat je de kinderwens niet laat varen. 2 pagina's later zoek je erkenning over de liefde die je hebt omdat je de kinderwens wel laat varen. Je mag ook blijven vasthouden aan een kinderwens zonder relatie maar ga dan wel richting datingsite ipv dit forum. Niet iedere kerel die je treft wilt meteen het eerste jaar een kindje maken. Hier ga je niemand in hetzelfde schuitje vinden. Sterker nog, je vaart behoorlijk tegen de stroom in met jouw uitspraken. Een donorkindje niet uit liefde? Ik ga niet eens een poging wagen je iets uit te leggen over zwangerschappen die zijn ontstaan dmv een donor. Daarvoor is het onbegrip blijkbaar te groot. Ik ben zwanger door eiceldonatie. Maar mij kwets je niet. Ik moet je eerst serieus nemen voordat je me kunt raken.
Ik voel in elke post je twijfel. Net of je totaal niet achyer je beslissing staat en als ik dan wat dingen zeg je boos wordt omdat je dat zelf ook wel voelt en eigenlijk hoopt dat anderen zeggen ja joh dna is niet belangrijk het maakt idd niks uit. Maar geloof me dna is wel belangrijk.
Hahahah, Volgens mij weet @Lisa280887 heel goed wat ze doet, en is het een weloverwogen keus.... Echt hoe durf je, je hebt lef.
het wordt tijd dat @Beheer hier een slotje op gaat gooien. Je blijft mensen kwetsen. GA WEG. nb: Een slotje op haar (fake)account lijkt me nog slimmer.
Heel vaak zijn eiceldonatie en zaadceldonatie tweede keuzes en komt vaak op latere leeftijd. Dat is ook niet voor niks lijkt me. Als het dan alkemaal niks uitmaakt van wie de zaadcel is of de eicel waarom gebeurt dat dan niet veel vaker bij vrouwen die jong zijn. Nee die wachten vaak nog omdat ze die tijd hebben op een leuke man. Niet altijd maar wel vaak.
Dus heb je 2 keuzes: 1 als de wiedeweer een kerel zoeken die asap een kind met je wilt verwekken of 2 je laat je kinderwens varen. Wat is je vraag hier op het forum?