De oudste woont op zichzelf, de jongste bij de dr vader. De jongste is nogal pittig en dat kan ik qua gezondheid niet goed aan. Daarom wonen we apart, maar vormen wel een gezin. Snap je het nog?
Hoezo is dat raar? Ik woon ook op mezelf met mijn dochter, maar ben wel in een fijne relatie.. Snap de grap er niet zo van.
Bedankt voor alle reacties. Ik ga eens rustig rondkijken en anders bewaar ik het voor als ik iets tegenkom. Ik heb wel een boek op het oog maar hoop dat die binnenkort afgeprijsd gaat worden.
Die bedoel ik ook. Die is duur. Met de neutrale kun je de geurolie verdunnen, dacht ik, we vinden de geur te sterk namelijk.
Ik denk dat het meer gaat dat je ‘ik woon op mezelf’ meestal zegt als je net het (ouderlijk) huis uit bent?
Nieuwe kleding of schoenen. Het voelt soms zoo fijn om er weer heerlijk bij te lopen. Geeft zelfvertrouwen!
Kleding, bloemen, iets moois voor in huis, hobbyspullen, schoonheidsspecialist, wenkbrauwen laten doen, kapper, uit lunchen, een boek etc etc,