@Tuttebelleke neee! Wat ontzettend kl*te! Een hele dikke knuffel! Heb je voor de zwangerschap van jullie dochtertje ook wel eens een mk gehad?
Bedankt dames. Het gaat hier eigenlijk wel oke. Ik denk dat de onduidelijkheid met de testen al wel wat voorwerk heeft gedaan. Super kut nog steeds natuurlijk, maar ja. Voordat ik zwanger raakte van onze dochter heb ik geen miskramen gehad nee. Met de assistent van de verloskundige heb ik ook even besproken wat voor traject er eventueel gestart kan worden om te kijken waar het misgaat. Meestal sturen zij daar pas op aan na 3 miskramen, maar als we willen kunnen we daar nu ook een verwijzing voor krijgen. Omdat ik wel zwanger word, zullen ze niet direct mijn man gaan onderzoeken. Ze zullen eerst bij mij gaan kijken via vragenlijsten en uitgebreid bloedonderzoek of ze kunnen vinden waar het precies misgaat. De kans dat het gewoon domme pech is, is nog wel het grootst. Even kijken of we dat dus willen starten of niet. Zoals ik er nu in sta, denk ik dat we dat nog niet gaan doen. Maar dat is misschien volgende week ook wel weer anders.
lastig ja.. gelukkig kun je daarin altijd terug komen op je besluit! Wel fijn dat het in ieder geval wel al zou kunnen. Weet je de wachttijden? Ivm corona en alles? Ik ken een vrouw die 3 keer vmk had en ze is laatst bevallen van de 4e die bleef plakken. Hopelijk is het gauw weer raak voor jullie en blijft die wel gewoon plakken! Denk er samen rustig over na en het is in ieder geval fijn dat de optie er is. Wat je ook kiest het is allemaal goed. Dikke knuffel ❤️
@Tuttebelleke fijn om te horen dat het ondanks alles toch wel oké met je gaat. Wat fijn dat je zoveel hebt kunnen bespreken. Twee miskramen achter elkaar is en blijft verdrietig, maar ik kan wel begrijpen dat je voor nu nog even wil wachten met de onderzoeken. Ik hoop dat je het allemaal een plekje kunt gaan geven. Willen jullie nu wel ‘gewoon’ doorgaan met proberen? Dikke knuffel hoor, je klinkt super sterk! Wees maar extra lief voor jezelf❤️
@Tuttebelleke snap heel goed dat je nog even wilt wachten met de gang naar het ziekenhuis. Bij onze tweede hebben we ook 2 miskramen gehad voordat dochter bleef plakken, onderzoeken laten doen maar er werden geen oorzaken gevonden. Wel had ik laag b12 en dat is dmv injecties toen op peil gebracht. Daarna was ik blijvend zwanger. Misschien is dat nog iets om te laten checken? Dat kan volgens mij gewoon bij de huisarts.
gefeliciteerd! Wat is ze mooi ❤️ @Tuttebelleke wat heftig weer sterkte meid! Ik liep weer eens 5 pagina’s achter -.-
Hier gaat het overigens allemaal goed. L groeit lekker door , al zit ze nog steeds in maat 62 Ze is heel lief, huilt bijna nooit (klopt af!) en laat graag horen dat ze er ook is wij zijn druk geweest met de tuin. die is nu eindelijk klaar na 2 weken! Verder druk met werk, geregel met de opvang van de kids en het huishouden gaat ook allemaal maar door hè. Ik slaap momenteel heel slecht.. droom veel en ben heel onrustig in mijn slaap. Denk dat het even allemaal teveel was de afgelopen weken. Ben ook verrot als ik wakker word. gelukkig komen er weer fijnere tijden aan! Binnenkort een moeder dochter dagje + nachtje met C! Die is daar zo aan toe. Hopelijk gaat het allemaal door maar das afwachten
Fijne moederdag dames! ❤️ Ik vind het vandaag een beetje lastig, wat ik eigenlijk totaal niet verwacht had. Maar dat geeft niet! Hoe is het met jullie allemaal?
Lief, dankjewel knuffel voor jou! ❤️ Hier gaat het goed! Druk met de meiden nu dat ik weer wat meer beneden ben. Heb ook wel wat meer last van wond en litteken nu ik meer doe, maar dat was te verwachten