Zo'n sneer is gewoon niet nodig, ik gooi het maar op zwangerschapshormonen Dat ik op een moment dat mijn gedachten afdwalen iets op een forum zet, betekent niet dat de wens er minder om is. Nogmaals, jij kent mij, mijn traject en geschiedenis niet. Wie geeft jou het recht om te oordelen?
Het was geen sneer! Mijn eerste reactie was ‘balen!’ En toen dacht ik ineens, oh wacht, dit was volgens mij de ronde dat het niet zo erg was als het niet lukte (althans dat zei je zelf) maar als je het toch verdrietig vindt blijf ik bij mijn eerste reactie! Echt balen! Ik weet er alles van, weer ongesteld worden
Ik wilde juist niet negatief reageren als het voor jou juist een opluchting zou zijn. Pffff geloof niet dat wij elkaar begrijpen. Laten we er maar over ophouden
Volgens mij bedoelde Visje het inderdaad helemaal niet als een sneer, tenminste het kwam zo totaal niet op mij over! Ik dacht ook dat het nu nog niet de bedoeling was, dat het niet erg was als het wel zou gebeuren maar liever nu nog niet. Maar snap dat het dan toch een teleurstelling is. Jammer! Hopelijk snel raak!
Misschien eens met een andere test testen @Bee80. Ik lees hier op zp (zijn een paar topics over) dat Sensitest bij vroeg testen vaak een vals positieve uitslag geeft. Misschien denk je nu steeds dat er “iets” gebeurde maar blijkt de test niet goed.
Nee heb andere keren ook andere merken testen gebruikt die dan ook positief waren. En elke keer als ik niks voelde dan bleef de sensitest ook spierwit. En als ik wel iets voelde zag ik inderdaad altijd een (tuur)streep (en heb ook weleens bloed laten prikken). Dus geloof niet dat het vals positief is, maar ik snap ook wel dat ik natuurlijk steeds veel te vroeg test en dat de kans dat het misgaat dan natuurlijk heel groot is. Maar ja ik krijg enorme testdrang als ik voel dat er iets is of was
Ik kon het niet uitstaan dus om zeker te weten dat ik niet gek ben, heb ik nog een testje gedaan. Nu de early van sensitest. Ook deze is positief, ik hoef iig niet te turen en krijg m redelijk op de foto (zal foto bijvoegen, al weet ik niet zeker of je nog iets ziet na uploaden). Dus zowel de dipstick als de early positief. Niet dat ik er iets aan heb, maar ik ben iig niet gek
Hi! Hier ook een dame met een kinderwens. Ik ben bijna 38 en al 3 jaar bezig voor 2e kindje. Helaas inmiddels 4 miskamen achter de rug en in juni een afspraak in Gent om verdere onderzoeken te doen. Dus voorlopig besloten om even te pauzeren @Visje79 van harte gefeliciteerd! Heel fijn dat het bij jou gelukt is! @Bee80 spannend!
Hoi hoi, Hier ook een 38 jarige met een kinderwens. We zijn nu 1 jaar bezig. A.s. woensdag starten we met ivf traject.
Dank dames, Vanmorgen ben ik gebeld door het ziekenhuis, mijn afspraak is omgezet naar een belafspraak. Ook heb ik net positief getest. Ik had het al verwacht, ben overtijd.. En ik ben ook wel blij... maar Ik heb eerder al een miskraam gehad.. Dus... gevoel is dubbel. Ik heb getest met een spotgoedkoop testje van Aliexpress.. Ga straks effe de stad in om een degelijke test te halen. Ik heb een turbulent jaar achter de rug vol met onderzoeken, een operatie, mislukte IUI's pogingen, veel onzekerheid, frustraties en blij zijn voor vrienden, kennissen, collega's en familieleden die plots uber-vruchtbaar blijken te zijn en links en rechts babies droppen. Ik las me suf aan informatie, zat onder werktijd stiekem allerlei ingewikkelde medische onderzoeken te lezen in de hoop de magische en doorslaggevende fertiliteitsfactor te vinden. Wat maakt dat ik nu wel positief heb getest? Ik denk oprecht dat de volgende dingen hebben bijgedragen: - ik heb nogal vaak last van schimmelinfecties. (Voornamelijk door het vele sexen). Mijn vaginale microbioom was duidelijk niet in balans , wat maakt dat een eitje ook niet lekker kan innestelen). Deze maand heb ik voor het eerst vaginale lactobacillen pillen gebruikt.. en BOEM zwanger; - Voorts slik ik sinds anderhalve maand: Ubiquinol 200 mg, NAC 600 mg, R alpha Liponzuur 200, Vitamine E 200 mg, Vitamine C 1000 mg, en Omega 3 vetzuren met minimaal DHA 1000 mg. Na anderhalve maand zwanger. (nu alleen nog zwanger blijven) Ook erg aan te raden het boek van Rebeccfa Fett, It starts with an Egg. Hopelijk hebben jullie er wat aan.
Gefeliciteerd! Hopelijk blijft het goed gaan. Dat boek heb ik idd ook gelezen en suppl ook geslikt, maar werd daarvoor ook al makkelijk zwanger dus weet niet of t uitmaakt, sowieso kan 1 maand nog niet echt effect hebben omdat eitje wat nu bevrucht is al een 3mnd cyclus achter de rug heeft . Wel direct stoppen he met alles behalve vitamines.
Gefeliciteerd!! Dat boek heb ik ook. En slik ook een aantal van die supplementen. Mag je de vitamine C nog wel slikken als je zwanger bent? Had ergens gelezen dat hooggedoseerde vitamine c dan niet goed is.
Ik zou dan gewoon een goede multi nemen daar zit alles in. Teveel Vit c plas je in principe uit, maar kan op lange termijn slecht zijn voor je nieren maar staat los van zwangerschap.