Ik had al een andere topic aangemaakt met de titel 'Testjezelf casette betrouwbaar'. Ik heb vanmiddag met de kruidvat Early test getest. Ik had daarvoor 2,5 uur geleden geplast maar ik kon natuurlijk niet wachten tot morgenochtend. Ik vermoed overigens dat ik mijn eisprong later heb gehad dan ik in eerste instantie dacht, ik testte altijd redelijk laat pos bij de voorgaande zwangerschappen. Ik kreeg binnen 5 min een verticaal lijntje en deze werd wel iets duidelijker na 10 minuten. (Ik had het idee dat ik iets te veel plas had gebruikt). Is deze test positief of negatief. Het is in het echt een breed streepje en blauw van kleur, dus geen pennenstreepje. Dank jullie wel voor het meekijken, ik ben zo onzeker en wil graag duidelijkheid omdat ik mij zo zwanger voel.
Nog even een foto dat die uit elkaar is. (Ik weet dat dit niet de bedoeling is maar de kwaliteit van de foto is zo slecht zie ik en ook door het venstertje ontzettend slecht te fotograferen) Ik ga overigens nooit meer met plus testen testen, ik heb voor morgenochtend de 2 voor 5 van de kruidvat.
Helaas vanochtend een witte Kruidvat 2 voor 5 test Ik zie wel een streepje maar een echte tuuur streep. Ik ga nu maar stoppen met testen en mocht volgende week mijn menstruatie nog niet hebben doorgezet dan test ik wel opnieuw. Wel gek dat ik gisteren een kruisje had...Want in het echt was het lijntje nog wel wat duidelijker. Ik snap er helemaal niks van :/
Had ik idd ook gelezen na het kopen, alleen had ik geen pennenstreepje en best een duidelijke dikke streep. Maar wie weet inderdaad alsnog vals positief Ik zit op dag 28 van mijn cyclus. Heb een hele onregelmatige cyclus, maar gemiddeld denk ik 32 dagen. Ik had alleen deze cyclus een hele vroege eisprong, wat ik normaal niet heb. Maar voel mij zo ontzettend zwanger, snap niks meer van mijn lichaam en heb het gevoel dat mijn lichaam mij zo voor de gek houdt...
Weet je wanneer je je eisprong had en hoelang is gemiddeld je luteale fase? Dat je je zwanger voelt kan ook door het progestron hormoon komen helaas. Deze geeft dezelfde symptomen als hcg. Ik heb dit de ene maand ook en de andere maand weer niet.
Eerlijk gezegd weet ik dat niet, we waren er nog niet heel precies mee bezig en heb dus dit niet getest met ovulatietesten. Ik weet alleen dat ik in de week van 27 april mijn eisprong moet hebben gehad omdat ik dit heb gevoeld. Ik heb ook vaak wel voor mijn menstruatie allerlei klachten die idd lijken op een zwangerschap maar wat mij vooral heel erg opvalt, en wat ik alleen heb tijdens mijn zwangerschap, is een ontzettende hongergevoel continu en mijn borsten zijn ruim een cupmaat gegroeid en heel erg pijnlijk. Ik vrees dat het vooral nu wachten is of ik ongesteld word ja of nee. Dank je wel voor je reactie en het meedenken
Volgens je ander topic zit je vandaag op 15 dpo?? Dan had ik echt op alle testen al zowat knallers verwacht. Hoe ben je zeker van je ei? Ovulatietesten gedaan of getempt wellicht?
Ik denk dat ik mijn eisprong later moet hebben gehad. Ik heb geen testen gedaan voor mijn eisprong maar voel het altijd door een zeurend gevoel rechtsonderin mijn buik en heb meer vruchtbaar slijm. Ik weet dus niet de exacte datum helaas, dus het blijft gissen. Ook omdat ik hele onregelmatige cyclussen heb weet ik ook niet wanneer ik precies ongesteld moet worden, dat maakt het ook weer een stuk lastiger. Ik vind het zo raar om mij zo zwanger te voelen maar dat het uit de testen (nog) niet blijkt. Behalve dan die van gisterenmiddag, maar helaas lees ik veel over vals positief. Ik lees trouwens veel over de Predictor Early op dit forum, is dat misschien een idee om voor mezelf uitsluitsel te krijgen want word hier helemaal onrustig van
Oke dat is lastig, want eipijn en cervixslijm zijn geen waterdichte methodes. Wat heb je gevoeld op 27 april? Vaak is hetgeen je voelt de laatste groeispurt van je follikel. Je ei spingt pas een paar dagen later. In dat geval test je nu dan ook veel te vroeg. Ik zou eventueel anders een Predictor Early doen. als je symptomrn van een zwangerschap af komen moet een test dit ook bevestigen.
Je weet dus ook niet welke exacte data je die verschijnselen had? (pijn/slijm). Wany de week van 27 april duurt 7 dagen en maakt een hoop verschil wanneer precies. Ik zou voor nu uitgaan van een eisprong op zaterdag 2 mei .. je zit dan nu op 9 dpo en bent vol op progesteron aan het reageren helaas. Als je lichaam op hcg had gereageerd, dan had een test dit zeker laten zien.
Vanochtend weer een test gedaan, de Predictor Express. Ik zag na 3 minuten ongeveer een heel licht lijntje verschijnen. Wel zo licht dat ik die niet goed op de foto krijg, ligt ook aan de kwaliteit van mijn iPhone trouwens. Mijn man zag het lijntje wel en dat is opmerkelijk Maar ik kwam er net achter dat je het teststaafje 20 sec in je urine moet houden (wanneer je het in een beker doet) en ik heb dit maar 5 sec gedaan. Heeft dit invloed op de test? (een uur later heb ik de test even open gehad, nadat ik erachter kwam en zag ik nog in het tweede deel van de absorptie strip veel roze vloeistof zitten) Na een week ongeveer nog steeds geen duidelijkheid. Maar geeft de predictor vals positieve lijntjes?
Toen ik de test na een uur had opengemaakt, kon ik overigens het streepje wel fotograferen. Wat ik opmerkelijk vond is dat je aan de boven en onderkant heel veel roze ziet?
Ja, ik zie wel wat. Maar deze testen mag je juist niet uit elkaar halen. Ik zou de test herhalen en dan wel langer in je urine houden. Hopelijk dan een duidelijk streepje!
Het lijntje was ook al te zien, toen de test niet uit elkaar gehaald was. Ik had de test uit elkaar gehaald omdat ik wou weten of alles wel goed door was gelopen omdat ik erachter kwam dat ik de test te kort in mijn urine had gehouden.