Zwanger (worden) van 4e kindje of meer

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Rhombi, 28 jan 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tafeltent

    tafeltent Actief lid

    1 mrt 2015
    325
    174
    43
    Super! Veel plezier ;)
    Ik heb trouwens altijd van die strookjes ov testen, dan is de oploop ook te zien.
     
  2. LiefenLeed

    LiefenLeed Fanatiek lid

    4 mei 2017
    1.275
    1.030
    113
    Hij was gisteravond nog negatief rond 19.00. Geen idee hoe lang zo’n test positief blijft. Vanavond zijn we nog vroeg genoeg toch? ;)
     
  3. tafeltent

    tafeltent Actief lid

    1 mrt 2015
    325
    174
    43
    Bij mij meestal 2 dagen positief. Maar ik voel mijn eisprong ook, dus dat is wel handig. Meestal als ik een positieve test heb (ik test meestal tussen 1 en 2 uur) dan heb ik savonds of snachts mijn eisprong. En soms een dag later.
     
  4. LiefenLeed

    LiefenLeed Fanatiek lid

    4 mei 2017
    1.275
    1.030
    113
    Deze gemist :)

    Wij zijn er altijd wel mee bezig geweest. Geen idee in hoeverre dat invloed heeft. Bij ons niet ;)
     
  5. LiefenLeed

    LiefenLeed Fanatiek lid

    4 mei 2017
    1.275
    1.030
    113
    Als dat voor jullie goed voelt, doen!

    Ik vind zelf voor de zomer juist wel lekker. Met een pasgeboren baby zou ik zelf niet snel op vakantie gaan...wel met een baby van een paar maandjes :)
     
    Zonnestralen vindt dit leuk.
  6. tafeltent

    tafeltent Actief lid

    1 mrt 2015
    325
    174
    43
    Hier 9 dpo.. bruin verlies en steken in mn buik. Geen goed teken.
     
  7. LiefenLeed

    LiefenLeed Fanatiek lid

    4 mei 2017
    1.275
    1.030
    113
    :(
     
  8. 1991Mamavanvier

    1991Mamavanvier Fanatiek lid

    1 apr 2020
    1.689
    1.293
    113
    Vrouw
    Super! Succes en vanavond is nog vroeg genoeg! :)
     
  9. PotjeGoud

    PotjeGoud Bekend lid

    27 jan 2020
    665
    535
    93
    Vrouw
    Hallo allemaal!
    Mag ik hier met jullie mee kletsen?
    Ik vind het toch spannend om het zo uit te spreken, maar wij willen ook graag een vierde kindje. Alleen is onze situatie iets anders omdat mijn man na de derde gesteriliseerd is. (Hele stressvolle periode geweest in familiaire kring, dus achteraf gezien heel onverstandig geweest om zo'n beslissing te nemen op dat moment)
    Na lang wikken en wegen en het gevoel dat toch steeds sterker werd, hebben we besloten om een hersteloperatie te laten doen. Stond eigenlijk gepland voor maart, maar door corona kon het niet door gaan. Maar nu... maandag is het zover. Ik vind het spannend! Ik hoop dat alles goed gaat.. het lijkt me zo mooi om 4 kindjes te hebben. Ik ga morgen even het hele topic doorlezen :)
    Gefeliciteerd voor de dames die al zwanger zijn!!
     
    toch3, pinklady en Mamavanvier95 vinden dit leuk.
  10. Mamavanvier95

    Mamavanvier95 Fanatiek lid

    12 okt 2014
    3.492
    2.602
    113
    Vrouw
    Friesland
    Welkom, wat een spannende tijd!
     
  11. PotjeGoud

    PotjeGoud Bekend lid

    27 jan 2020
    665
    535
    93
    Vrouw
    Dankjewel!
    Ja ik vind het echt spannend :)
    Hoe oud zijn jullie en jullie kindjes?
    Werken jullie of zijn jullie thuisblijfmoeder?

    Ik ben 30 jaar, kinderen zijn 6, 5 en bijna 3.
    Sinds de middelste geboren is ben ik eigenlijk altijd thuis geweest om voor de kinderen te zorgen. Sinds een jaartje heb ik een fotografiebedrijf. Dus ik heb af en toe een opdracht er bij vooral in de weekenden, dan is mijn man thuis bij de kinderen. :)
     
  12. Mamavanvier95

    Mamavanvier95 Fanatiek lid

    12 okt 2014
    3.492
    2.602
    113
    Vrouw
    Friesland
    Ik vind dat altijd spannend om te vertellen haha, krijg vaak reacties op mijn leeftijd. Maar ik wordt in augustus 25, man is 30. Onze kids zijn bijna 5 - 3,5 - 10 maanden.

    Ik ben sinds deze week klaar met mijn opleiding verzorgende IG en ga per 1 juni voor 24 u/pw aan de slag in een verpleeghuis. :)
     
  13. PotjeGoud

    PotjeGoud Bekend lid

    27 jan 2020
    665
    535
    93
    Vrouw
    Oh wat leuk! Gefeliciteerd. Dat was ook altijd mijn werk :) wel knap hoor dat je dat allemaal weet te combineren.

    Maar mooi toch jong moeder zijn.. :) willen jullie een heel groot gezin? Of denk je dat het met 4 wel klaar is? :)

    Ik kan af en toe helemaal gek worden van mezelf. Het is eigenlijk heel vaak verstand tegenover gevoel. Ik wil heel graag een vierde, maar ik zie ook wel allerlei "hobbels".
    Wat als t kindje niet gezond zou zijn, kan mijn lichaam het wel aan.. Ik ben nu al zo vaak moe. De jongste komt nog bijna iedere nacht halverwege de nacht bij ons liggen. Puntje aandacht verdelen, worden de oudere kids niet wakker als er straks een baby zou zijn... en ga zo maar door. Je hebt er van die dagen tussen dat je ze wel achter het behang kan plakken.. en dan denk ik pfff en dan nog 1?? :eek:
    En daar tegenover staat heel groot het gevoel en de liefde :oops: herkennen jullie dit?
     
  14. Mamavanvier95

    Mamavanvier95 Fanatiek lid

    12 okt 2014
    3.492
    2.602
    113
    Vrouw
    Friesland
    Haha nee, 4 vinden we wel groot genoeg. Ik herken jouw 'struggles' ook wel hoor, ik vind het soms doodvermoeiend. Vooral als alle 3 tegelijk ziek zijn zoals afgelopen winter.. Of van die lastige periodes. Maar indetdaad dat gevoel van liefde.. Van mij mag het vast wel zo ver zijn.
     
  15. PotjeGoud

    PotjeGoud Bekend lid

    27 jan 2020
    665
    535
    93
    Vrouw
    Hahaha oh ja ook zo'n moment ja.. Als ze alle 3 de griep hebben :eek: maar ja dat is gelukkig allemaal maar tijdelijk.

    Ja de liefde he.. Dat is gewoon zo mooi :oops:
    Ik ben zo benieuwd hoe alles zal gaan maandag.. En of het überhaupt gaat lukken. Mijn man na een hersteloperatie en ik met maar 1 eileider.. het zou wel heel mooi zijn als het nog lukt. (Ik heb maar 1 eileider sinds ik 18 ben en ben 3x super snel zwanger geworden.. Maar ja nu ben ik toch weer een paar jaar ouder) we zullen zien. Hopelijk kan ik een beetje nuchter blijven en ben ik er straks niet continue mee bezig in gedachten :roflmao:

    Wel leuk om hier te kletsen met meerdere vrouwen met (de wens voor) een groot gezin. Dan heb je toch weer een heel ander soort leven dan mensen met 1 of 2 kinderen.
    Al is het hier wel nog redelijk stil op ons na :D
     
  16. roever

    roever Niet meer actief

    Hahaha
    (En welkom)
    Ik zou nog steeds heeeeul graag mee willen kletsen, maar ik zit hier alleen nog maar te zwijmelen over die vierde!!! <3

    ons jongste is bijna 9 maanden alweer! :0
    En lichamelijk vlot het helemaaaaal nog niet... dus dat eerst op de rit :(

    jullie wel, spannend!! :)
     
  17. pinklady

    pinklady Bekend lid

    10 mei 2007
    687
    376
    63
    provincie groningen
    Ik wil me wel graag aansluiten hier. Ik ga voor mijn 4e kindje. Voor mijn vriend 1e kindje. 3 dochters van 18, 12 en 9
     
  18. PotjeGoud

    PotjeGoud Bekend lid

    27 jan 2020
    665
    535
    93
    Vrouw
    @roever ahh dan is de jongste nog wel echt jong! :) hoe oud zijn je andere kinderen?
    waar heb je lichamelijk last van?

    @pinklady welkom!
    Spannend :) hoe oud ben je zelf?

    Overmorgen is het zover.. pff ik begin het wel spannend te vinden hoor. Hopelijk gaat de operatie goed. Het wordt nu ineens een stuk echter ofzo :rolleyes::roflmao:
     
  19. pinklady

    pinklady Bekend lid

    10 mei 2007
    687
    376
    63
    provincie groningen
    Ik ben 38
     
    PotjeGoud vindt dit leuk.
  20. roever

    roever Niet meer actief

    vind je? :/ haha

    hij is alweer zooo groot, gaat zo veeeelste snel allemaal :(
    De oudste word juli 4 en de middelste is maart 2 geworden.

    dus 3 is goed 3 jaar... heeft toch meer van m’n lichaam geeist dan ik altijd dacht.
    Heb tweedegraads voorwandverzakking/blaasverzakking overgehouden:/ wat ik het allerergste vind en ook het spannendste. (Durf ik nog wel weer een zwangerschap/bevalling aan???)
    En sinds kort toch ook veel lage rugpijn (misschien bekkeninstabiliteit?)
    Loop al bij fysio, en nu na lange tijd weer bijna afspraak.
    Hoewel het momenteel mega kriebelt... gewoon niet leuk meer.... wil ik toch eerst echt flink met m’n lichaam aan de slag. Oa ook kilo of 15/20 kwijt, wat me totaal Niet lukt :( en dus m’n gehele lichaam weer aansterken..
     

Deel Deze Pagina