Jazeker heb ik getest Zie nog steeds een 2e streepje en kon het niet laten om nog een clear blue te doen. En volgens de testen ben ik nog steeds zwanger
Ik zou een predictor adviseren. Als je die vandaag gaat doen, dan zal er vast een mooie lijn tevoorschijn komen Foto van de sensitest? Is hij duidelijker dan gisteren?
Ik zou in ieder geval met dezelfde testen blijven testen om oploop te kunnen zien.. predictor testen zijn al heel snel duidelijk.
Fijn zeg!! Hoop voor je dat de testen mooi op blijven lopen, en jullie over 8 maanden een mooi wondertje mogen krijgen!!
Bedankt iedereen voor de reacties. Het blijft echt zo vreemd. We waren totaal er niet mee bezig. Het wachten was gewoon op het ziekenhuis dat we konden beginnen aan de 2e ivf poging. We hebben zoveel moeten doorstaan de afgelopen jaren, en dan nu geheel onverwacht dit. Het is gewoon niet te begrijpen. Kan alleen maar denken dit is een droom.
In december 2009 gestopt met de pil In 2011 naar de gynaecoloog ze wouden me eerst niet helpen moest eerst afvallen. Dit heeft een hele tijd geduurd door schildklier problemen. Uiteindelijk in 2014 begonnen met clomid, heeft al met al paar jaar geduurt, ze gaven me niet de juiste eenheden. 2016 begonnen met iui. Intotaal 16 iui behandelingen gehad. 2018 behoorlijke overstimulatie gehad. Moest een paar maanden stoppen. Begin 2019 overgestapt naar zh in zwolle. Bij controle was mijn uitstrijkje niet goed, ze hebben alles gelukkig kunnen verwijderen. En al met al heb ik nu 1 ivf gehad met 2 terugplaatsingen.