Ik ben ook heel benieuwd wanneer er hier wat gaat beginnen, heb af en toe wel harde buiken maar niet dat ze pijnlijk zijn ofzo... morgen ben ik precies 37 weken... onze frummel is wel heel bewegelijk vandaag merk ik verder doe ik ook alles nog gewoon in huis, vanmorgen nog boodschappen gedaan en beetje schoon gemaakt heb wel lekker veel ananas meegenomen het water stroomde me gewoon in de mond bij de Albert Hein
Het is wel zo dat ik in het ziekenhuis loop en met 33 weken in het ziekenhuis lag met weeënremmers. Dus wat dat betreft loop ik er volgende week al 4 weken mee. Inleiden vind ik ver gaan, maar als je het zwaar hebt vind ik dat ze best wat vroeg kunnen strippen.
Ik weet helemaal niet wanneer ze hier doen strippen of wat dan ook haha. Maandag toch maar eens vragen. Ik denk dat de baby na de verhuizing gaat komen en mijn vriend vertelde net dat we op mijn uitgerekende datum gaan verhuizen, 21 mei Dus word nog spannend haha
Ik ga morgen nog even meedoen met een bootcamp 2 buurvrouwen hebben dat georganiseerd voor de buurvrouwen die mee willen doen, ze heeft speciaal oefeningen voor mij gemaakt die ze bij haar op de zwangerschapsgym gedaan heeft op dit termijn! Ben benieuwd! Lach me kapot als het wat opwekt haha
Hier staat er een strip afspraak voor volgende week woensdag. Miss dat ik hem nog vervroeg als baby er dit weekend nog niet is.
Gisteren naar het ziekenhuis geweest. Weer een groeiecho gehad en die was weer helemaal goed. De baby heeft al lekkere bolle wangetjes en ook al wat vet om zijn buik opgebouwd. En nogmaals superlange benen die boven de p97 uitkomen - zoals wij al verwacht hadden En... meneer is in 1 week volledig ingedaald!! Zou de vrouwenmantel van de afgelopen week dan toch effect gehad hebben? We zullen het wel nooit weten Volgende week woensdag word ik ingeleid - als dat mogelijk is uiteraard. Anders eerst tabletjes om alles week te maken. Het liefst heb ik geen inleiding, maar met de dag wordt de pijn erger en gaat het slapen minder. Ben bang dat als ik alles op zijn beloop laat en mogelijk de 40/41/42 weken aantik ik te kapot zal zijn voor ik aan de bevalling begin. Zeker omdat het zo snel achteruit gaat. Dus ik ben op dit moment ontzettend opgelucht dat het einde officieel in zicht is
Oh dat zal wel een opluchting zijn. Had je misschien daarom zoveel last van je bekken dat hij ingedaald is? Oh als die thee daarbij helpt dan ga ik die ook maar halen haha!
De bekken zijn echt al weken zo, dus wat dat betreft merk ik geen verschil. Merk ook niet echt wat anders dan anders. Sommigen zeggen dat ze beter adem kunnen halen of druk van onder voelen... is hier onveranderd. Ik had wel last van harde buiken en menstruatiepijn, maar dat heb ik ook al ruim 2 weken en omdat hij vorige week ook gewoon boven de bekken zweefde dacht ik dat het nu ook nog wel zo zou zijn. Ben vorige week met de thee begonnen dus wie weet??? Maar het is weer een stap in de goede richting!! Deze ochtend ook af en toe harde buiken, dus ik ga nog weer flink aan de vrouwenmantel in de hoop dat het doorzet en hij toch voor de inleiding geboren kan worden Proost!
Oh dat is een heerlijk gevoel en fijn derde baby ingedaald is ! De pijn is natuurlijk vervelend Hopelijk houd je het nog even vol
Nou baby mag komen van mij. Ben nog nooit zo lang zwanger geweest.. De jongste is s'nachts om 1u geboren toen zat ik net op 39+4. Je rekent er toch stiekem beetje op dat je de 40 weken niet haalt. Dus ben benieuwd.
Gmorguh dames, Hier na dagen weer een bericht van mij. Ik mag een melding doen 10/5/2020 op moederdag is mijn zoon en broertje geboren L Weegt 4kilo 20gr en 50cm. Het gaat verder prima en we genieten volop.
Kom op babies jullie mogen komen hoor. @Kimm17 das wel heel spannend gepland met de verhuizing @Gnana jeetje ik weet wat je voelt. Ik had het bij mn voorgaande zwangerschap, wat een pijn... @Dielle rare dag dan zo he! Weet je al of je de afspraak gaat vervroegen @Lammetje91 och meis das ook zwaar en uitputtend, wel fijn dat ze dan willen strippen. Al hoop ik dat dat niet nodig is! Hoe gaat het met de rest? Nog iets van @Hela30 vernomen die werd toch ook vorige week donderdag ingeleid door?
♡ Uitgerekend 16 t/m 31 mei 2020 ♡ 16 mei 17 mei @lidu1 - 31 jaar - 3e en 4e kindje ❤❤ @Dielle - 38 jaar - 5e kindje ❤ @Liva89 - 30 jaar - 2e kindje ❤ 18 mei @Myrthew - 30 jaar - 1e kindje ❤ 19 mei 20 mei 21 mei @Kimm17 - 27 jaar - 2e kindje ❤ @Innas - 37 jaar - 3e kindje ❤ 22 mei 23 mei @Elraange - 35 jaar - 5e kindje (waarvan een engeltje) ❤ @DDucky - 28 jaar - 3e kindje ❤ 24 mei 25 mei @Avuna - 36 jaar - 2e kindje ❤ 26 mei @prulletje2 - 34 jaar - 3e kindje ❤ 27 mei @Gnana - 25 jaar - 1e kindje ❤ 28 mei 29 mei 30 mei @SingleMomToBe - 39 jaar - 1e kindje ❤ @Jale- 36 jaar - 3e kindje ❤ @Witvlindertje - 29 jaar - 1e kindje ❤ 31 mei @Lammetje91 - 27 jaar - 2e kindje ❤ @Eliizzaa - 26 jaar - 1e kindje ❤ 1 juni @JuffM - 28 jaar - 3e Kindje ❤ 4 juni @Mb25- 26 jaar - 1e kindje ❤ ---------------------------------------------- Afspraken Mei Gnana - 13 mei - controle/echo gyn BEVALLEN @lidu1 - 1 mei - jongen/meisje (37.5) @Elraange - 10 mei - zoon ( 38.0) Sterretje(s): ☆ Mauzy82 ☆ Blomma ☆ Peme ☆ Kramertje (10+4) ---------------------------------------------- jongen (7) | meisje (8) | verrassing (4)
@Elraange Yes! Gefeliciteerd meid! Kijk uit naar je bevallingsverhaal! Lekker genieten van je kleine man en de kraamtijd! Dank allen voor de felicitaties @JuffM ik heb een rustige dag gehad, mijn moeder is even langs geweest en mijn vriend heeft een heerlijk verjaardagsdiner gekookt, maar gezien hij was origine kok is, krijg ik altijd lekker te eten haha. Ik moet zeggen dat mensen met corona nu ook meer bellen, dus veel aan de telefoon gehangen, wel gezellig. @DDucky heb jij veel klachten? Dat je graag gestript wil worden? @prulletje2 was het bij eerdere zwangerschappen wel zo dat je baby al vroeger ingedaald was? Is er dan een reden voor waarom deze eigenwijs zo lang hoog blijft zitten? @Kimm17 Haha ja dat was zeker spannend, dacht ook nondeju, zal mijn toch niet overkomen dat het nu uit mijn handen glipt. Zo blij dat alles goed met hem gaat. Hoe is het met jou dan? Jouw gerommel heeft dus ook niet doorgezet.
Jullie gaan hard met de berichtjes haha!! Hier vandaag 39 weken, nooit gedacht dat te halen haha @Elraange gefeliciteerd met jullie zoontje ! Gaat alles goed met jullie? @Gnana oh spannend zeg dat je een datum nu hebt gekregen. Ik denk dat dit het beste is in jou situatie. Had precies hetzelfde gedaan!! Maakt het wel echt een stuk spannender zeg !! @Myrthew volgens mij houd de baby mij af en toe voor de gek haha. Ene keer veel last overal andere dag niks Dus we blijven maar geduldig wachten.
@Elraange wat leuk! Gefeliciteerd met je zoontje! Hopelijk gaat alles goed met jullie hoe vonden de andere kinderen het? @Myrthew ik houd ontzettend veel vocht vast waardoor ik niet te lang op een stoel kan zitten zonder dat mijn voeten blauw verkleuren (en dan dus met voeten omhoog zodat ze weer hun normale kleur terug krijgen). Als ik stukjes loop zak ik soms door mijn rechter been heen door de steken in mijn lies en dinsdag stond letterlijk ineens mijn been stijf en kon ik niet verder lopen. Gelukkig liep ik toen op de stoep en niet midden op straat.. maar echt gerust ben ik er niet op.. En als laatste is t nu al 2 weken aan het rommelen.. maandagavond zat er ook al voor 1 uurtje redelijk ritme in maar het heeft niet doorgezet. Daarnaast word ik steeds vermoeider maar slaap ik s nachts als nog erg slecht.. dadelijk ben ik al doodop voordat de bevalling überhaupt begint #klaagmodus uit