Uitgerekend 1 t/m 15 januari 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door TulpMama, 22 apr 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sedese

    sedese Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.674
    936
    113
    Vrouw
    Nee dan kan ik me voorstellen dat je er een beetje tegenop ziet hoor..

    Respect! Als ik om 17.00 nog zou moeten gaan werken, jeetje..ik had gisteren ook zo’n dag, opstaan van de bank was al gedoe. Ik werk thuis ivm Corona, zit me echt af te vragen als ik gewoon 4 dagen zou moeten werken hoe ik er dan aan toe zou zijn :roflmao:. Normaal loop ik lekker door de hele dag met genoeg energie..wat een verschil.
     
    Miekoe vindt dit leuk.
  2. Lieverding

    Lieverding Fanatiek lid

    9 jun 2019
    1.202
    453
    83
    Vrouw
    Pfff al twee dagen op een rij zo erg misselijk. Probeer de hele dag de gevoel van spugen onderdrukken...
     
  3. Jurielle

    Jurielle Actief lid

    11 nov 2018
    208
    124
    43
    Vrouw
    Oh jeetje, trek je het nog wel op werk? Lukt het wel om de meiden klaar te maken voor school en misschien ook nog het huishouden draaiende te houden? Maak het jezelf niet te zwaar:thumup:

    Ik voel me eigenlijk kiplekker, energievol en loop elke ochtend 6 km. Waar ik wel last van heb is een soort van drukkende spanning onderin mijn liezen. Alsof ik een joekel van een bowlingbal tussen de benen meezeul die op mijn baarmoedermond drukt. heel vervelend. Het voelt een beetje alsof ik ongesteld moet worden maar dan zonder de stekende krampen. Ik heb al eerder een miskraam gehad, dus schiet nu snel in de stress.

    Vandaag zijn we naar de babywinkels gegaan. Babypark, babydump, prenatal en ikea om stiekem naar babykamers te kijken en weg te dromen... om abrupt weer uit onze droom te worden wakkergeschud bij het zien van de belachelijke prijzen.. wat ontzettend duur is het allemaal en voor standaard meubeltjes.. niks spannends of super schattig of zo.. het lijkt allemaal op elkaar alleen is de een nog duurder dan de ander..

    Ik denk dat ik vintage meubeltjes online op de kop tik en voorzover nodig zelf het een en ander opknap.

    kennen jullie nog leuke blogs voor babykamer inspiratie?
     
    sedese vindt dit leuk.
  4. Daphne1002

    Daphne1002 Bekend lid

    17 mrt 2009
    848
    454
    63
    Op Pinterest staan vaak mooie dingen ter inspiratie!

    Wij zitten midden in de overgang van het oude huis naar het nieuwe. En in het nieuwe huis moet veel meer gebeuren dan we dachten. Beetje jammer :p

    Voel me nu doodop en bekaf. Ik moet de hele dag boeren laten. Verder tekent mijn buik al behoorlijk. Is eigenlijk sinds vandaag echt dat het opvalt.
     
  5. Jurielle

    Jurielle Actief lid

    11 nov 2018
    208
    124
    43
    Vrouw
    Ik ga het pas vertellen na de termijn echo.
     
    sedese vindt dit leuk.
  6. Jurielle

    Jurielle Actief lid

    11 nov 2018
    208
    124
    43
    Vrouw
    wij gaan de NIPT doen. Wat zijn nevenbevindingen?
     
  7. Jurielle

    Jurielle Actief lid

    11 nov 2018
    208
    124
    43
    Vrouw
    Wat een mooie beredenering.. Ik zou het eigenlijk nu ook dolgraag willen vertellen. Maar mijn familie is super lief, maar ERRUG nieuwsgierig/meelevend. Ik weet zeker dat mijn schoonmoeder me ELKE dag zal bellen en (ongevraagd) langs zal komen om te peilen of haar kleinkind in spe nog wel gelukzalig ronddwarrelt in mijn baarmoeder.. hartstikke lief natuurlijk, maar dat brengt bij mij alleen maar spanning te weeg en daar ben ik nu effe niet van gediend... Dus ik wacht het allemaal nog wel even af.
     
    Lieverding vindt dit leuk.
  8. Jurielle

    Jurielle Actief lid

    11 nov 2018
    208
    124
    43
    Vrouw
    Beterschap, lieverding.

    Heb je nog andere symptomen behalve misselijkheid? Ik heb een vervelend drukkend gevoel in mijn liezen, alsof ik op het punt sta een struisvogel ei te leggen.. bah.
     
    Lieverding vindt dit leuk.
  9. Jurielle

    Jurielle Actief lid

    11 nov 2018
    208
    124
    43
    Vrouw
    bedankt voor de tip, ik ga zeker snuffelen.
     
  10. sedese

    sedese Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.674
    936
    113
    Vrouw
    Milou28 en ButterflyNova vinden dit leuk.
  11. Jurielle

    Jurielle Actief lid

    11 nov 2018
    208
    124
    43
    Vrouw
    sedese vindt dit leuk.
  12. sedese

    sedese Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.674
    936
    113
    Vrouw
    Lukt het allemaal in het nieuwe huis? Wanneer wil je over? Lekker rustig aan doen s avonds als het lukt, hopelijk slaap je goed!
     
  13. Daphne1002

    Daphne1002 Bekend lid

    17 mrt 2009
    848
    454
    63
    Door de drukte slaap ik iets minder. Maar hopelijk vannacht wel weer goed. Ik ben in ieder geval erg moe dus daar ligt het niet aan.

    We moeten binnen een maand over. Dat gaat wel lukken. Het is vooral gaten in de muren vullen, behangen en verven.

    Ik weet nog niet wanneer we het vertellen maar denk wel na de eerste echo ivm mijn buik en de familie die nu veel bij ons is.
     
  14. sedese

    sedese Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.674
    936
    113
    Vrouw
    #554 sedese, 16 mei 2020
    Laatst bewerkt: 16 mei 2020
  15. sedese

    sedese Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.674
    936
    113
    Vrouw
    Uitgerekend 1 t/m 15 januari 2021

    1 januari
    Sedese - 34 jaar - 3e kindje
    Lieverding - 38 jaar - 3e kindje (5e zw)
    Daphne1002 - 34 jaar - 3e kindje
    Ellen1989 - 30 jaar - 3e kindje


    2 januari

    TulpMama - 36 jaar - 3e kindje
    Dubbelfris - 31 jaar - 2e kindje
    Nogeenkeermama
    - 32 jaar - 2e kindje
    Miekoe - 36 jaar - 3e kindje


    3 januari

    Rijtjes - 34 jaar - 4e kindje

    4 januari

    5 januari

    Ndj18210703 - 20 jaar - 2e kindje
    Monopoly - 30 jaar - 2e kindje
    Melanzane - 36 jaar - 2e kindje
    Verdikkie - 32 jaar - 4e kindje


    6 januari
    Tinaatje - 28 jaar - 2e kindje

    7 januari

    8 januari

    ButterflyNova - 34 jaar - 2e kindje (5e zw)

    9 januari

    10 januari

    11 januari

    Zuster9203 - 26 jaar- 1ste kindje

    12 januari

    13 januari

    14 januari

    15 januari

    16 januari

    17 januari

    S1991 - 29 jaar - 2e kindje




    ----------------------------------------------
    Afspraken:

    Mei

    Dubbelfris - 8 mei - intake
    Zuster9203- 8 mei - belafspraak gyn
    Nogeenkeermama - 10 mei - echo <3
    Dubbelfris - 11 mei - eerste echo
    Ellen1989 - 13 mei - eerste echo
    Lieverding - 14 mei - intake gyn
    Sedese - 15 mei - eerste echo
    TulpMama - 17 mei pretecho
    Zuster9203 - 17 mei pretecho
    Sedese - 18 mei - intake
    Daphne1002 - 19 mei - eerste echo
    Miekoe - 25 mei - intake + echo
    Sedese - 25 mei - echo
    ButterflyNova - 26 mei - eerste echo
    Tinaatje - 27 mei eerste echo - 10 juni intake
    Verdikkie - 27 mei afspraak 1 verloskundige
    S1991 - 28 mei intake

    Juni
    S1991 - 2 juni eerste echo
    TulpMama - 5 juni telefonische intake
    Rijtjes - 8 juni - intake & eerste echo
    Ellen1989 - 9 juni - intake + eerste echo
    Melanzane - 12 juni - intake + eerste echo
    TulpMama - 17 juni Termijn-echo


    ----------------------------------------------
    Sterretjes

    Tuttebelleke
    ----------------------------------------------
    jongen (0) | meisje (0) | verrassing (0)
     
  16. Lieverding

    Lieverding Fanatiek lid

    9 jun 2019
    1.202
    453
    83
    Vrouw
    Nee dat heb ik niet, wel opgeblazen buik en drukkende gevoel op buik. maar is mijn 5e zwangerschap dus misschien daarom die liezen en banden doen geen pijn meer
     
    Jurielle vindt dit leuk.
  17. Lieverding

    Lieverding Fanatiek lid

    9 jun 2019
    1.202
    453
    83
    Vrouw
    Haha ja snap je helemaal. We zijn natuurlijk al 5e keer zwanger dus het niet echt meer dat iedereen vraag hoe het is etc iedereen vind het meer orde van de dag of zo ...ik wil ook niet te veel aandacht op zetten of het blij zijn. Ik koop nu niets en wil ook echt geen cadeautjes van iemand etc. Ik ga vanuit dat het goed gaat maar omdat ik weet kan het ook anders zijn is natuurlijk het belevenis can hele zwangerschap en blijdschap gek. Ik weet dat er de meeste mensen in mijn omgeving vinden het zelfs raar of zouden raar vinden dat ik zwanger ben/wil. Gezin leeftijd (38), gezonde kids en kans op miskraam 50% dat ik da probeer nog eens vinden ze maar raar
     
  18. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Goedenavond dames!

    Hier weten alleen 3 vriendinnen het. Twijfel nog even of we het na de eerste of na de termijn echo gaan vertellen. Eerst maar eens een goede echo.. :$

    We willen het de opa's en oma's eigenlijk via onze dochter laten vertellen maar die zal het dan ook tegen anderen gaan vertellen, nog even zien wat handig is.

    De angst en spanning zijn er nog elke dag.. Zal dames met een eerdere miskraam vast bekend klinken?
     
  19. MenP2010

    MenP2010 Bekend lid

    23 nov 2010
    861
    29
    28
    Zuid-Holland
    Hayhay,

    Ik ga nu toch maar wat schrijven. Ik lees al een tijdje mee met jullie. Op 3 mei had ik een positieve Kruidvat en clear blue test (1-2 weken). Ik zou niet weten hoever ik echt ben. Ik heb pcos. Dit is in 2011 vastgesteld. Volgens gyn kon ik niet zwanger worden zonder medicijnen. Toen ik moest testen voordat ik met de medicijnen mocht beginnen was ik toch zwanger. Gezonde jongen in juni 2012 geboren. Door omstandigheden niet met zwanger worden bezig geweest. Maar we willen wel graag een 2e kindje. November 2019 weer zelf zwanger, helaas een miskraam. Toch een echo laten maken om te kijken of het schoon was. Verloskundige dacht bij echo een mola zwangerschap te zien. Meteen door naar ziekenhuis. Die zagen gelukkig een schone baarmoeder zonder iets geks. Wel veel eitjes -> pcos is er nog steeds.
    28 maart laatste menstruatie.
    26 mei 1ste echo. Ik ben benieuwd.....en ben ook wel bang dat het mis gaat....

    Ik ben trouwens 37.


    Heel verhaal. Vanaf nu zal ik ook op jullie reageren ;)
     
    Miekoe en ButterflyNova vinden dit leuk.
  20. Lieverding

    Lieverding Fanatiek lid

    9 jun 2019
    1.202
    453
    83
    Vrouw
    Ik heb trouwen vorige x ook nipp laten doen ze hebben toen geen nevel bevindingen gevonden.
    Na het dna onderzoek van baby kwam ook uit dat ze de genetische chromosoom afwijking waar ik drager van bent niet heeft. Miskraam ervoor heb ik combitest gehad was ook niets aan de hand maar baby had dus wel genetische draagschap. Zo zijn we ook achtergekomen dat ik de drager ben. Het is verder onschuldig is een duplicatie X chromosoom vrouwelijke profiel of zo iets.
    mocht het deze x nevelbevindingen zijn die wijzen erop dan wordt het doorgestuurd naar klinische genetische die mijn informatie bewaard (de afwijking is uniek) en dan gaan ze het vergelijken met mijn eigen material dat het op deze draagschap gaan en geen andere.

    verder we hebben ook karyotypering etc gehad beide maar arts zei dat nipp is niet voor her aanleg/draagschap maar voor de foutje die ontstaat bij celdeling. Dat kan iedereen overkomen.
     

Deel Deze Pagina