Zo even van de radar geweest, wel bijgelezen. L is erg intensief geweest afgelopen week. Kan ze natuurlijk niets aan doen.. Vanochtend werd ze echt als ons blije ei wakker. Is de hele dag zo gebleven. Je ziet haar tandje nog niet, maar voelt m duidelijk. Betekent misschien dat het ergste achter de rug is? Geen idee, eerste keer voor mij @Magnolia29 hoe is het met jou kleine? @Nina Sanders hele leuke schoentjes! Morgen komen er Schoentjes van Adidas binnen voor L. Zelf heb ik ook hele mooie sneakers van Adidas gekocht en een mooie zomerse jurk van WE. Ik koop bijna nooit meer wat voor mijzelf sinds ik zwanger ben.., Gaat allemaal naar L. Terwijl het makkelijk kan hoor, maar dan wordt het weer te ‘gortig’ voor mijn gevoel . Vriend zei vanochtend nog tegen mij dat ik wat vaker wat voor mijzelf moest kopen. Heb ik gedaan dus
O en ik raadt iedereen bol aan om je spullen te kopen! In november daar een alecto 3km babyfoon gekocht. Deed gisteren de verzender het niet meer. Twee jaar garantie, dus dacht prima wordt vast gemaakt. Ik een berichtje gestuurd via de chat, met de vraag of ik misschien een toestel kan lenen of iets dergelijks voor de tussentijd. Krijgen we gewoon een splinternieuw opgestuurd die we mogen houden... Heb al vaker situaties gehad met bol.com dat ik blij verrast was. Maar nu echt weer ! Hoe netjes !
Hahaha. Die zijn ook geweldig. 1 ding scheelt, als ik het aan mijn man laat zien vind hij het ook een goed idee. Nooit genoeg sneakers is zijn motto.
Muren af! Nu goed drogen. Do komt de installateur. Twijfelen nu of we morgen of gewoon do terug gaan naar huis. Was even vergeten dat we nu natuurlijk ook geen warm water enz hebben...
Zucht. Weer een uur bijna al strijd. Meneer wil niet naar bed. Hele rit naar huis lopen brullen. Normaal zou ik hem gewoon in bed laten staan maarja, die kleine ligt daar nu ook en aangezien dit seniorenwoningen zijn kan dat gegil nu echt niet. My God. Dat wordt thuis een heropvoedingskamp hoor!
@Nina Sanders Ja het is echt heeeel erg mooi. Ga toch is even kijken of ik het niet ergens ook kan toepassen in ons ‘nieuwe’ huis. Sorry schat.
Nieuw spel. speen expres achter het bed gooien en vragen of hij in de hoek mag afkoelen. Heel grappig. En dat sinds 19.15. O en natuurlijk mag alleen papa de speen pakken. En dan gaat ie liggem en direct weer de speen erachter gooien. O en tussendoor 100x brullen. En papa die stiekem maar mee lacht is ook niet handig. A€$^#^@€£#€$737. Zie je mij lachen?
@Nina Sanders O of man? Hier hoofdpijn, bah. Lig op de bank half te slapen. Straks kolven en dan lekker m’n bed in. Morgen dagje naar kantoor. Bij CB geweest, A is minder hard gegroeidmaar was verder oké, nog wel in verhouding en ze zeiden er verder niks over. Had net wel verhoging voor t slapen gaan maar lijkt verder weinig last te hebben. Bed overdag nog steeds ruk maar vandaag wel in de wagen met een korte onderbreking ongeveer een uur geslapen. Hij heeft vandaag 2x ong 180 ml in fles gehad, hiervoor deden we 150. CB zei vandaag, als ie t wil, dat er dus meer in mocht. Nou hij dronk t zo op. Maar ik kolf dat niet. Dus kans aanwezig dat we gaan aanvullen met kv als hij inderdaad meer wil. Vpk zei trouwens dat A ook al wel fijne granen mocht. Maar ik weet niet zo goed welke dan. We doen nu savonds wel eens rijstebloem door de fles maar dat bedoelde ze niet, echt granen. Wel echt leuk om verder te gaan met hapjes. Ziet er zo schattig uit hihi
@RoseMurphy fijne granen, nu al? Baby's mogen vanaf 6 mnd lichte granen of fijne granen. Wij begonnen met 4 mnd voor de nacht met een papfles van rijstebloem en nu dus ook lichte granen. Oh en de wekker.. voor man én O Zelf merk ik dat baby O sinds een week telkens rond 5.30/6 komt, een fles gedachteloos weg lurkt en dan zo een uur of 2 verder pit. Waar kan dit aan liggen? Voelt voor mij alsnog als een gebroken nacht misschien toch overdag meer behoefte aan bijvoeding? De laatste papfles voor de nacht drinkt hij overigens nooit helemaal leeg. Meestal is hij dan wat onrustig. @Siepie85 of @Poolvos een idee? Tijd terug sliep hij echt het klokje rond.. Dit is wat hij krijgt: 6-7u 180+6 Rond 9 fruithap (niet veel) Rond 11 180+6 Rond 12.30 wat stukjes brood Rond 15 180+6 Rond 17 wat bijvoeding, net wat goed gaat Rond 18.30 (vaak heeft ie dan echt trek en is hij moe aan het worden) 180+6+4tl pap Lijkt me wel genoeg toch? Al gaat die laatste fles nooit helemaal leeg..
@Nina Sanders L heeft dit ook en eet als een dijkwerker. Om 5uur/05.30uur een fles van 180/6 en ze slaapt dan tot 7/8 uur. Ik heb het geluk dat de wekker van mijn vriend sws gaat om half zes. Maar toch,..
@RoseMurphy baby O krijgt nu afwisselend fijne granen pap of speltpap. Vanaf 8 mnd mogen ze geloof ik licht volkoren. 8 granen enzo volgens mij pas vanaf een jaar
Ik zou idd proberen er overdag wat meer in te krijgen. Dat heeft hier geholpen naar eindelijk klokje rond slapen!
Ohhh miss gewoon een fase. Denk ook dat baby O in een sprong zit.. wacht ik ga dat even opzoeken.. ♧ zo terug ♧