Uitgerekend 16 t/m 31 december 2020

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Love2Live, Apr 6, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xxxEllen87xxx

    xxxEllen87xxx Bekend lid

    Aug 18, 2018
    549
    387
    63
    Female
    Hey wat kl*te.. wat zou jou kunnen helpen op dit moment? Iets gaan doen wat je heel leuk vind? Even je rust pakken? Een middagje voor Jezelf?

    Dat het erbij hoort neemt het gevoel natuurlijk niet weg.. wat mij helpt is een wandeling in de natuur... hopelijk voel je jezelf snel weer beter.
     
  2. xxxEllen87xxx

    xxxEllen87xxx Bekend lid

    Aug 18, 2018
    549
    387
    63
    Female
    Ik snap dat je schrikt hiervan.. word er alweer minder?
     
  3. xxxEllen87xxx

    xxxEllen87xxx Bekend lid

    Aug 18, 2018
    549
    387
    63
    Female
    Ja die hormonen die hormonen. Het stelt mij wel gerust dat ik weet dat het weer over gaat. Juist omdat het erbij hoort :o:.
     
  4. xxxEllen87xxx

    xxxEllen87xxx Bekend lid

    Aug 18, 2018
    549
    387
    63
    Female
    9 Weken! Wow :)

    Goedemorgen dames.
    Hoe gaat het met jullie?
    Hier gaat alles goed. Scheelt ook wel dat ik nog alleen ben en mijn rust kan pakken als ik die nodig heb. Daar komt straks verandering in :cool:
     
    Roxy1994 and Beay like this.
  5. Beay

    Beay Bekend lid

    Jul 29, 2019
    778
    585
    93
    Female
    Jaa hier ook de 9 weken, dat voelt al als heel wat!
    Hier breekt alles me nu wel een beetje op. Rust pakken kan niet, ik werk 32 uur. Mijn dagen bestaan echt uit werken en bijkomen van het werk. Ik heb helaas geen puf meer voor natuur. Durf ook niet meer weg te gaan, bang dat ik moet overgeven. Dat komt bij mij na het middaguur enorm opzetten en zakt niet meer af. Heb m'n werk dan ook veel in de ochtenden gepland.
    Heb overal overgeefbakjes geïnstalleerd... Voel me net een zombie.

    Buiten m'n geklaag om durf ik langzaam wat naar spulletjes te kijken en durf ik steeds meer te geloven dat het allemaal echt staat te gebeuren. Ik weet al precies hoe de babykamer eruit moet komen te zien, weten jullie dat al?
     
    Roxy1994 and xxxEllen87xxx like this.
  6. Jess89

    Jess89 Fanatiek lid

    Mar 4, 2009
    2,039
    1,744
    113
    Ja het is nu alleen nog bruin gelukkig. Maar ik ben als de dood dat het weer terug komt. :oops:
    Echt rot, gisteren durfde ik voor het eerst eindelijk op die roze wolk te klimmen. Ik ging een beetje kijken naar spulletjes enzo :rolleyes:
    Nu ben ik dat vertrouwen weer helemaal kwijt en voor mijn gevoel weer terug bij af qua onzekerheid :(..
     
    Roxy1994 likes this.
  7. Jess89

    Jess89 Fanatiek lid

    Mar 4, 2009
    2,039
    1,744
    113
    wat rot dat je je zo voelt. Knuffel ❤️
    Weten je collega’s het al? Zijn ze een beetje lief voor je?
    Gelukkig morgen een extra dagje vrij! Hopelijk kun je dan even bijkomen.
     
    Roxy1994 likes this.
  8. xxxEllen87xxx

    xxxEllen87xxx Bekend lid

    Aug 18, 2018
    549
    387
    63
    Female
    Ik kan me goed voorstellen dat het je opbreekt als je zo veel moet werken.. heel veel respect voor je. Zal geen gemakkelijke tijd zijn.

    Wij gaan voor een witte met mintgroene kamer met een muurschildering. :)
     
    Starfire likes this.
  9. Starfire

    Starfire Bekend lid

    Apr 13, 2020
    581
    746
    93
    Female
    Ja daar heb je helemaal gelijk in. En het is niet voor iedereen even heftig. Veel mensen onderschatten het eerste trimester simpelweg omdat het dan nog zo klein en pril is. :rolleyes: Maar rot dat jij je ook zo gevoeld hebt! Ben je daar weer een beetje doorheen?

    Ik heb vanmorgen een beetje kunnen uitslapen en heb ineens weer meer energie. Eindelijk :D Heb weer van alles in huis kunnen doen en dat voelt goed.

    @Jess89 oh ja vervelend dat bloedverlies. Het hoeft niks te betekenen maar ik zou ook schrikken hoor. Gelukkig nu alleen nog bruinverlies.. Duim dat t wegblijft :thumup:

    Oef ook niet makkelijk @Beay ! Is echt niet leuk om je zo te voelen zeg. En je werkt ook superveel dus dat gevoe van werken en bijkomen kan ik me goed voorstellen. Kan je vriend je een beetje uithelpen en voor je zorgen? Dikke knuffel, hopelijk voel je je snel beter!
     
  10. Willemijne

    Willemijne Actief lid

    Mar 30, 2020
    348
    367
    63
    Female
    Grappig, ik kon dus gister een beetje uitslapen (tot 7.15u, heerlijk, hihi) en dat werkt echt wel even. Ja, kan weer iets positiever kijken. Maar t blijft wel op en neer gaan. Inderdaad, sommigen gaan fluitend door het eerste trimester heen. En snappen je 'moeite' dan helemaal niet. Ik heb het zelf nog tegen zo goed als niemand gezegd, dus kunnen ze ook nog niet echt met je rekenen of wat begrip tonen.
    Misselijkheid heb ik bij beide tot week 22 gehad dus daarin kan ik ook gewoon nog even niet positief zijn. Maar komt vast goed. En vanaf week 16 of 17, als het je al gegund is om je kindje te voelen, wordt het echt wel leuker!
    En als je darmenvetrolletje echt een beetje buik wordt.. :)
     
    Starfire likes this.
  11. Starfire

    Starfire Bekend lid

    Apr 13, 2020
    581
    746
    93
    Female
    Hahahaha ja ik lijk nu nog dikker dan ik al ben en mijn buik inhouden lukt maar 10 seconden. Dus daar kijk ik ook wel naar uit :roflmao:
     
    Willemijne likes this.
  12. Beay

    Beay Bekend lid

    Jul 29, 2019
    778
    585
    93
    Female
    Ik werk alleen. En helaas werk ik morgen gewoon door (ggz). Hopelijk aankomend weekend even bijkomen.
    Ooh leuk! Ik heb mijn moeder ook gevraagd om hier een muurschildering te maken.
    Mn vriend vind mij niet zo grappig denk ik. Ik word vaak boos op hem omdat hij de dingen niet op mijn manier doet. Ik bied regelmatig m'n excuses aan voor het feit dat ik redelijk autistisch gedrag begin te vertonen van de zwangerschap :roflmao:
     
    Starfire and xxxEllen87xxx like this.
  13. Jess89

    Jess89 Fanatiek lid

    Mar 4, 2009
    2,039
    1,744
    113
    @Beay oh balen dat je morgen gewoon moet werken :( hopelijk kun je in het weekend even bijkomen
     
  14. STine08

    STine08 Bekend lid

    Oct 14, 2019
    513
    534
    93
    Female
    @Beay, ja, ze hebben me toch verteld dat je bij NIPT dan ook ineens het geslacht weet (als je dat wil uiteraard). Ik las net dat dat in Nederland niet wordt gedaan, maar bij ons in België dus wel.
    @NonnieMa gefeliciteerd met de goeie echo!
    @Starfire veel moed toegewenst. Hopelijk voel je je snel weer beter.
    @Jess89 schrikken! Duimen dat alles goed blijft gaan.
     
    Starfire and Jess89 like this.
  15. Beay

    Beay Bekend lid

    Jul 29, 2019
    778
    585
    93
    Female
    Ooh dat is het verschil! Potverdikkie ik had dat ook graag geweten:D
     
  16. Drodie63

    Drodie63 Actief lid

    Apr 7, 2020
    198
    294
    63
    Female
    Pfff over een kwartiertje echo! Zooooooo nerveus
     
    Roxy1994, Beay, Poezemens and 2 others like this.
  17. Jess89

    Jess89 Fanatiek lid

    Mar 4, 2009
    2,039
    1,744
    113
    Veel succes!!
     
    Drodie63 likes this.
  18. nosilla

    nosilla Fanatiek lid

    Oct 31, 2016
    1,584
    981
    113
    Female
    Niet in Nederland
    Mij lijkt het eerlijk gezegd niet echt heeeeel leuk om het geslacht via de nipt test te weten te komen, vind het dan zo.... tja weet niet maar leuker om het echt op een echo te zien. Ik heb net geprobeerd om het hartje te vinden met de Doppler, compleet kansloos natuurlijk want de kans die te vinden met mijn termijn is echt minimaal. Ga het over een paar dagen nog een keer proberen :p Op de gebruiksaanwijzing staat dat je het op z’n vroegst met 9 weken kunt vinden.

    @Drodie63 Succes met je echo!
     
    Roxy1994 and Drodie63 like this.
  19. Drodie63

    Drodie63 Actief lid

    Apr 7, 2020
    198
    294
    63
    Female
    Alles was perfect! 9 weken en 1 dag, al een mooi bewegend kindje op de echo gezien!

    We zijn in de wolken!!
     
    Coco123, Roxy1994, djoyz and 7 others like this.
  20. Starfire

    Starfire Bekend lid

    Apr 13, 2020
    581
    746
    93
    Female
    Drodie63 likes this.

Share This Page