NOD club 7 t/m 13 feb 2019- door tot roze deel 2

Discussie in 'NOD forum' gestart door Visje79, 3 sep 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Visje79

    Visje79 VIP lid

    9 jan 2019
    5.029
    5.934
    113
    Vrouw
    Vandaag een goede termijnecho gehad. Alles zag er goed uit! 5 december uitgerekend :)
     
  2. Babyaapje

    Babyaapje Bekend lid

    28 sep 2018
    786
    866
    93
    Vrouw
    Zoetermeer
    Lief dat je dat vraagt! Tot nu toe hebben wij alleen maar goede uitslagen gekregen op de onderzoeken. Ik moest bloedprikken én ik kreeg een inwendig onderzoek. Dit inwendige onderzoek zag er, voor zover zij kon zien, goed uit. Bloedonderzoek wees uit dat ik ook een goede eisprong heb. Mijn vriend zijn sperma is ook getest en die bevatte 120miljoen/ml goede zwemmers dus dat is ook meer dan voldoende. :D Toevallig belde ik gisteren naar het ziekenhuis om te vragen wanneer de afspraken weer hervat worden. Ik kon direct mijn afspraak inplannen. Volgende week woensdag krijg ik een HSG. Het samenlevingsonderzoek kon ik deze cyclus niet krijgen, want hier was geen plek meer voor. Volgende maand moet ik terug bellen hiervoor.

    Ik hoop dat alles in orde is, en dat het gewoon wat langer duurt bij ons.

    Ik houd jullie op de hoogte als ik het onderzoek heb gehad.:)

    Als het goed is hebben dames hier ook al een HSG gehad. Hoe vonden jullie dit? Was het erg onprettig, of vonden jullie het prima te doen? En hebben jullie misschien nog tips of iets wat ik moet weten?

    @MissMorrow super leuk trouwens dat je er weer bij bent en om weer van je te horen! ik hoop dat het snel raak is voor je en dat je deze ellende niet hoeft te doorstaan :confused:
    Oja, en je zei dat je eisprong laat is, had je de laatste twee keer dan steeds een korte LF? Want je cyclus is wel netjes 28 dagen toch? Heb je dit altijd al zo gehad?
     
    Evayesmamatobe en Noa1987 vinden dit leuk.
  3. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Wat fijn! :)
     
    Visje79 vindt dit leuk.
  4. Babyaapje

    Babyaapje Bekend lid

    28 sep 2018
    786
    866
    93
    Vrouw
    Zoetermeer
    Goed om te horen! Wat spannend. :D
    Geniet ervan ♥️
     
    Visje79 vindt dit leuk.
  5. Babyaapje

    Babyaapje Bekend lid

    28 sep 2018
    786
    866
    93
    Vrouw
    Zoetermeer
    Lieve dames,

    Ik wil graag iets van mij afschrijven. Misschien wordt het een heel egoïstisch bericht..

    Mijn beste vriendin is ook bezig voor een kindje. Bij haar eerste kindje is zij in één keer zwanger geworden. Toen zij voor haar tweede wilde gaan werd zij direct weer na de eerste ronde zwanger. Ik zat toentertijd denk ik in ronde 10. Ik was best jaloers, maar ik gunde het haar natuurlijk ook heel erg. Maar helaas eindigde dit in een miskraam.

    Het herstel duurde erg lang na haar miskraam, maar toen dit op orde was ging zij direct weer proberen. Bij de eerste ronde had ze niet goed seks gehad rond haar eisprong, en toen werd ze, zoals ze verwachtte, ongesteld. Nu zit zij in ronde twee en hoor ik gisteren dat zij weer een positieve test heeft gekregen. Ik weet dat ik super blij voor haar moet zijn, dat ben ik ook wel, maar mijn jaloezie is zo groot dat ik niet weet hoe ik hiermee om moet gaan. Het doet mij ergens ook veel pijn ,omdat ik nu in ronde 14 zit en ik heb nooit een positieve test mogen hebben. :(
    Ik ben nooit snel jaloers, maar dit doet me echt pijn. :cry:

    Reageer ik te overdreven? Hoe moet ik hier nu mee om gaan? Ik ben bang dat als ik dit tegen haar zeg dat ik haar kwets en dat ik haar misschien een rot gevoel ga geven, omdat zij ook weet dat ik zo lang bezig ben..

    Heeft iemand in dezelfde situatie gezeten en/of hebben jullie misschien een goede tip hoe ik hiermee om moet gaan?
     
  6. MissMorrow

    MissMorrow Fanatiek lid

    17 dec 2018
    1.619
    2.007
    113
    Vrouw
    Accountmanager
    @Babyaapje wat is precies HSG? Aan de ene kant fijn dat alle onderzoeken goed zijn, maar aan de andere kant lijkt het me des te frustrerender als het dan niet lukt.

    Wat betreft de situatie met je beste vriendin: wees open naar haar toe. Waarschijnlijk vindt zij het net zo lastig als jij om echt blij te zijn, omdat ze het jou ook zo gunt.
    Maar soms blijft er jaloezie en onbegrip. Dat is heel menselijk. Twee vriendinnen van mij hadden zoiets ook. De ene raakte per ongeluk zwanger terwijl de ander in het traject zat van accepteren nooit zwanger te zullen worden. Die twee hebben toen afstand genomen van elkaar. Dat was pijnlijk, maar ze konden elkaar gewoon niet steunen.
     
    Babyaapje vindt dit leuk.
  7. MissMorrow

    MissMorrow Fanatiek lid

    17 dec 2018
    1.619
    2.007
    113
    Vrouw
    Accountmanager
    Hier trouwens even een domper: ik had een uitstrijkje laten maken en ik blijk HPV te hebben. Ze adviseren om over 6 maanden weer een uitstrijkje te laten maken, maar ja dat doen ze niet als je zwanger bent. Dus nu sta ik voor de keuze: 6 maanden wachten met zwanger worden om er zeker van te zijn dat de cellen niet onrustig worden. Of toch zwanger worden met het risico dat ik pas over 15 maanden een uitstrijkje kan laten maken...
     
  8. Visje79

    Visje79 VIP lid

    9 jan 2019
    5.029
    5.934
    113
    Vrouw
    En de uitslag was dus wel PAP1, want nu kijken ze eerst naar HPV, is die positief kijken ze ook naar cellen. Ik zou niet wachten met zwanger worden. Het gros van de vrouwen is besmet met hpv, maar een klein deel krijgt daar problemen mee. Het duurt 10-15 jaar om baarmoederhalskanker te krijgen. Dus vooral niet wachten met zwanger worden zou ik zeggen. En mocht het over 4/5 maanden niet raak zijn ga je dan meteen voor controle. Succes!
     
    Evayesmamatobe, Babyaapje en MissMorrow vinden dit leuk.
  9. Visje79

    Visje79 VIP lid

    9 jan 2019
    5.029
    5.934
    113
    Vrouw
    Ik snap je helemaal. Het is ook zo oneerlijk. Niet dat je het haar niet gunt, maar je wil zelf ook zo graag. Je kan het best voorzichtig met haar bespreken toch? Dat het steekt dat het bij jou niet lukt en dat je ongewild toch jaloers bent. Hoe zeer je het haar ook gunt. Ik had vriendin die bij mij uit ging huilen toen ronde 1 niet raak was, toen dacht ik ook wel van...... ok. Ronde twee was raak, helaas een miskraam. Daarna ook verdrietig omdat ze zo lang moest wachten weer. Toen heb ik ook wel gezegd, ik wacht al 72 weken..... oh ja zei ze toen. Ik hoop dat je haar ook snel goed nieuws kan vertellen!
     
    Evayesmamatobe en Babyaapje vinden dit leuk.
  10. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    @Babyaapje , je gevoel mag er zijn en het is zeker niet raar dat je je zo voelt. Je gunt het haar maar je wilt zelf ook zo graag en dan is iedere maand dat het niet lukt een maand te veel. Ik zou het wel bespreekbaar maken, het is je beste vriendin. Ik hoop dat jij haar (en ons) ook snel kunt vertellen dat je zwanger bent, ik blijf duimen draaien hoor!
     
    Babyaapje vindt dit leuk.
  11. Babyaapje

    Babyaapje Bekend lid

    28 sep 2018
    786
    866
    93
    Vrouw
    Zoetermeer
    Bij een HSG spuiten ze een contractvloeistof in je baarmoeder via je bmm. Dit vloeistof loopt dan de eierstokken en daarna de buikholte in. Daarna maken ze een foto en op die manier kunnen ze zien of je eileiders open staan. Ik krijg als het goed is gelijk de uitslag. Ik vind het echt heel erg frustrerend, daarom hoop ik ergens dat ze wel wat vinden. Want dan weet ik in ieder geval waarom het niet lukt."

    Ah vreselijk, zoiets wil ik echt niet meemaken met haar. Dankjewel voor je reactie, je hebt gelijk. Al gaat het erg moeilijk worden, ik wil dit onze vriendschap niet laten verpesten.
     
  12. Babyaapje

    Babyaapje Bekend lid

    28 sep 2018
    786
    866
    93
    Vrouw
    Zoetermeer
    Dankje voor je reactie. Ik ga het met haar bespreken, dat is denk ik het beste.

    72 weken, jeetje. Ben echt blij voor je dat het eindelijk raak is. Door jullie houd ik allemaal hoop! Ik moet in mijzelf blijven geloven. Het zal ooit lukken ♥️

    Hopelijk kunnen we allemaal dit jaar op het lijstje!
     
    Visje79 vindt dit leuk.
  13. Babyaapje

    Babyaapje Bekend lid

    28 sep 2018
    786
    866
    93
    Vrouw
    Zoetermeer
    Heel lief van je dit berichtje ♥️ Dankjewel.

    Heel fijn jullie reacties, ben blij dat jullie het begrijpen.
     
    Noa1987 vindt dit leuk.
  14. MissMorrow

    MissMorrow Fanatiek lid

    17 dec 2018
    1.619
    2.007
    113
    Vrouw
    Accountmanager
    Babyaapje vindt dit leuk.
  15. Babyaapje

    Babyaapje Bekend lid

    28 sep 2018
    786
    866
    93
    Vrouw
    Zoetermeer
    Ik heb haar opgebeld en alles eerlijk verteld. Ze reageerde super lief en ze vond het zelf ook heel moeilijk. Ze heeft er ook moeite mee om dingen aan mij te vertellen wat betreft de zwangerschap, dus ze wil liever niet alles delen, omdat ze bang is dat ze me kwetst. Ik vertelde ook over de voorbeelden die jullie gaven, dat vriendschappen werden verbroken bij andere meiden. En dat wilde ik echt voorkomen. Ik vond haar reactie echt super lief en ze zei dat ze me echt begreep. Ze waardeerde dat ik eerlijk en open was ♥️

    Dankjewel allemaal voor de tips.. Ik ben blij dat deze last van mijn schouders is. Het kan dus ook goed aflopen als je gewoon eerlijk blijft naar elkaar :)
     
  16. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Wat een fijn bericht! Hopelijk heb jij ook snel goed nieuws! <3
     
    Babyaapje vindt dit leuk.
  17. MissMorrow

    MissMorrow Fanatiek lid

    17 dec 2018
    1.619
    2.007
    113
    Vrouw
    Accountmanager
    Wat fijn @Babyaapje. Hopelijk kan je ook snel goed nieuws met haar delen!
     
    Babyaapje vindt dit leuk.
  18. Babyaapje

    Babyaapje Bekend lid

    28 sep 2018
    786
    866
    93
    Vrouw
    Zoetermeer
    Dames,

    Heb net de HSG gehad. Pfff wat een onderzoek. Ik vond het best eng, omdat ik horror verhalen had gelezen (vrouwen die flauwvielen e.d.)

    Ik vond het een best vervelend onderzoek, blij dat dit eenmalig is.. :roflmao:

    De foto's werden direct met ons besproken. Alles zag er heel mooi uit. Mijn eileiders staan mooi open dus dit is super goed nieuws.

    Hopelijk raak ik snel zwanger nu mijn eileiders doorgespoeld zijn. :D
     
  19. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Wanneer mag je dan weer seks? Mag dat gelijk of moet je een maand wachten? Leek hier.
    Wij duimen door hoor! :)
     
    Babyaapje vindt dit leuk.
  20. Babyaapje

    Babyaapje Bekend lid

    28 sep 2018
    786
    866
    93
    Vrouw
    Zoetermeer
    Alleen maar beter dat je er niets van weet :p het was echt vreselijk haha.

    Ik mag gelijk weer seksen. Ze moesten trouwens een beetje door spuiten, omdat de vloeistof niet direct door de eileiders liep. Dat was een best vervelend gevoel. Maar gelukkig staan ze nu open aan beide kanten.

    Ik zit nu op cd 12 , ik verwacht rond cd 17 mijn eisprong. Ik ga mijn eileiders alvast vullen. Hahahaha :roflmao::roflmao:
     
    MissMorrow en Noa1987 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina