Waar valt jouw mond van open? Deel 4

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 22 feb 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Ja als we gaan eten (of de kinderen spelen niet meer leuk met elkaar) dan stuur ik ze ook naar huis, geen probleem mee.

    Heb met savonds ook weinig ervaring, ja toen dr beste vriendin nog tegenover ons woonde, maarja dat was oversteken en dan was ze thuis. Dit is dus helemaal nieuw. Heb ook geen vriendinnen met kinderen in deze leeftijd, die zijn allemaal jonger. Dus fijn om hier te lezen hoe anderen het doen.
     
    Syane vindt dit leuk.
  2. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    In de tijd dat speelafspraakjes nog waren door met ouders een ophaaltijd af te spreken zorgde ik er altijd voor dat kinderen voor etens tijd opgehaald werden. Die fase ga ik met dochter straks ook weer krijgen. Verschil is wel dat zij continu rooster krijgt dus elke dag vroeg vrij is. Dan is het ook niet zo "gek" om kinderen rond 17.00 uur op te laten halen zodat ik rustig aan het eten kan beginnen en man niet uit zijn werk komt in een hok vol drukke kinderen.

    Nu de leeftijd zo is dat speelafspraakjes niet meer via ouders gaan met ophalen maar bestaan uit aanwaaiende kinderen vraag ik wel of ze mee willen eten of dat er thuis op ze word gerekend. Als ze dan niet mee eten mogen ze ook best blijven en aan tafel komen zitten of op de bank tv kijken tot we klaar zijn. Daar heb ik geen last van.
     
    YaelStone vindt dit leuk.
  3. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Maar dat zijn dan speelafspraakjes die de kinderen zelf regelen en die niet meer na school via ouders lopen zodat je een kind meeneemt en de ouder die dan weer op x tijd komt halen?

    Dat vond ik met zoon altijd lastig als ze dan niet leuk meer speelden of steeds ruzie maakten en ik dan nog 2 uur met een kind zat tot de moeder kwam.

    Ik heb het 1x gehad met vriendje van zoon die bij ons speelde na school tijd. Jongens gingen buiten voetballen, kregen ruzie en zoon kwam in paniek terug dat jongetje weg ging lopen. Hij woonde best ver bij ons vandaan dus kon nergens heen lopen. Ik er snel achteraan en gezegt dat hij mee moest komen met me en we het thuis uit gingen praten maar dat weglopen bij mij niet mag. Toen kreeg ik een brutale mond en nee ik ga niet mee terug. Dat is de eerste en enigste keer dat ik tijdens een speelafspraak de moeder heb gebeld om te zeggen dat ze NU haar kind moest halen en waar we buiten stonden. Duurde ook nog 45 minuten dus echt haast maakte ze er niet van. En heb waar die moeder bij was nog gezegt dat ik het heel erg vond dat hij brutaal tegen me was en zich niet aan mijn regels heeft gehouden en hij daarom niet meer bij ons thuis mocht spelen omdat ik hem niet meer vertrouwde. Vond moeder overdreven en heeft me toen maanden genegeerd op school.
     
    Gewooniemand vindt dit leuk.
  4. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.263
    11.876
    113
    Jawel. Maar soms blijkt dan dat ze toch niet daar zijn of zo. En neem van mij aan dat ik dan een hartig woordje met mijn kinderen spreek maar helaas hebben ze de leeftijd dat ze heel mobiel zijn en dat ze toch anders doen dan afgesproken.
     
  5. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.263
    11.876
    113
    Dan maar overdreven... wat het echt niet is trouwens hoor... Ik had het zeker net zo aangepakt als jij.
     
    Gewooniemand en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  6. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Nou het ging bij ons om het overbuurmeisje, is niet zo een leuk meisje en kon nogal “dreigen” als ze dr zin niet kreeg. Ze zei altijd dat ze naar huis zou gaan als ze niet gingen doen wat zij wilde.. na 3 keer was ik het zat en stuurde haar vanaf toen naar huis als ze dit weer zei.
    Die kon ik makkelijk naar huis sturen, even helpen oversteken en ze was er, dat gaat wat lastiger als ze in een andere buurt wonen.
    Maar ik heb ook weleens een moeder gebeld om dr dochter op te halen. Was
    mijn kind moe en daardoor veel ruzie, dan vind ik het ook wel goed.
     
    Gewooniemand, GossipGirlxoxo en Syane vinden dit leuk.
  7. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    @GossipGirlxoxo idd,
    Vind dat je dit goed hebt aangepakt.
     
    GossipGirlxoxo en Syane vinden dit leuk.
  8. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.381
    17.312
    113
    Hier regelmatig kinderen die spontaan langs komen.

    En onder het eten ben je gewoon weg als je niet mee eet :| en mee eten heb ik een hekel aan (te vaak gezeur) dus dat gebeurt zelden
     
    Gewooniemand en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  9. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.244
    16.622
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Mijn mond valt toch echt open van het geweld tegen 4 Boa’s gisteren op het strand dooreen groep van ongeveer 40 man in de lft van 16 tot 20 jaar.
    Wat bezielt die klootzakken?
    Vreselijk gewoon.
     
  10. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.763
    18.877
    113
    Vrouw
    Vreselijk toch.
    Sukkels.

    Hier was het deze week nog maar eens tegen politie
    Werd ook allemaal weer leuk gefilmd.
    Was weer in 1 van de gezelligste buurten van België :|
     
  11. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Mee eens dat het schandalig is en niet kan. Maar dit verhaal heeft 2 kanten (net als elk verhaal) en de BOA's hebben volgens omstanders ook niet al te juist gehandeld al vanaf het moment van aanspreken van een paar jongeren.
     
  12. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.263
    11.876
    113
    Ja erg hè. Tot er een agent kwam met wapenstok en toen renden ze allemaal weg. Echt te triest. Ze durven wel met een hele groep tegen ongewapende BOA’s.
     
  13. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    In België gebeurt dat volgens mij veel vaker en heftiger als in Nederland. Heb weleens filmpjes gezien van ik dacht Turnhout, lijkt wel of de politie daar niets te vertellen heeft.
     
  14. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.263
    11.876
    113
    Dan nog. Je blijft van handhavers af. Er waren jongeren van een pier aan het springen. Daar werden ze op aangesproken dat dat niet mocht. En daarop deze reactie. Lichamelijk geweld. Echt niet normaal. Wat als een van hen door die sprong lichamelijk letsel had opgelopen en de handhavers stonden erbij en hadden niet gewaarschuwd. Dan was het een heel ander verhaal geweest. En natuurlijk kunnen handhavers best bot uit de hoek komen soms. Maar dan nog.
    Heb je het filmpje gezien? Super dreigend.
     
  15. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.244
    16.622
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dat kan wel zo wezen maar met 40 man tegen 4 man, dan ben je gewoon een varken,
     
    Gewooniemand, Vergeten, citroenrasp en 5 anderen vinden dit leuk.
  16. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Mee eens, handen thuis houden altijd.
    Ik zag juist een intervieuw met mensen op middelbare leeftijd die getuigen waren aan wat er vooraf ging hieraan. Die vertelden dat de jongeren waar het mee begon niet van de pier af sprongen maar nog op het pad liepen. En de BOA'S al heel agressief en vooroordelend die jongeren aanspraken dat ze niet van de pier mochten springen terwijl ze dat nog helemaal niet gedaan hadden en net aankwamen. Misschien was het hun intentie wel richting de pier te gaan en dit te gaan doen. Maar volgens dat stel op middelbare leeftijd was de manier waarop de boa's dit deden alles behalve normaal en netjes.
     
    Syane vindt dit leuk.
  17. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.244
    16.622
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Als je Beau terugkijkt kun je zien wat er is gebeurt.
     
  18. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Helemaal mee eens hoor. En het valt niet goed te praten en dat probeer ik ook niet. Maar die handhavers zetten zichzelf ook neer op een manier dat het lastig is om vriendelijk te blijven. Een kwestie van wederzijds respect daar zullen ze imo meer mee bereiken.
     
  19. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.263
    11.876
    113
    Dat is dan niet echt professioneel. Maar goed. Dan nog geen reden voor fysiek geweld en zo’n massale dreiging. Maar daar zijn we het over eens.
     
    GossipGirlxoxo en Anouk2005 vinden dit leuk.
  20. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.244
    16.622
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dan nog hoor en wat denk je van zo’n groep opgefokte gasten. Die hebben niet zoveel nodig om uit hun plaat te gaan. Je hoeft maar op een bepaalde manier te kijken en ze hebben iets om je te pakken.
     
    Vergeten, citroenrasp, Novi en 2 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina