@Jolien1991 het is al een eindje geleden deze reactie maar wat een prachtige resultaat opgeleverd voor jou preggy geniet ervan meis. Ik heb een vraagje maandag moet ik naar het zkh voor controle waarom mijn menstruatie uit blijft ik denk afhankelijk daarvan krijg ik ook de nodige medicijnen. Ik heb ook terugplaatsing in kunstmatige cyclus tevens krijg ik ook progynova en utro. Hoe ging het verder in zn werking heb geen ervaring hoe het zit met menstruatie opwekken en vervolgens cryo terugplaatsing. Hoelang duurde het voordat je ongesteld wordt nadat je de nodige meds inneemt? En welke medicijnen kreeg jij ervoor? Sorry dat ik je lastig valt met zoveel vragen.. bent zo in zenuwen zit al op cyclusdag 49 en nog geen spoor van roodkapje
Ik weet niet zo goed wat ik moet denken. Vandaag weer een testje gedaan. De kwalitat na het uploaden is niet de beste. @CaDi is idd klein, maar dat had ik ook en is goed gegaan! Wanneer moet je weer terug? Hoeveel eenheid heb je van gonal?
Ik zie wel een streep, maar lijkt grijs. Zelf ken ik de predictor testen niet. Welke kleur is het streepje in het echt? Ik spuit 100 eenheden. Ga er ook vanuit dat het goed gaat komen, alleen nog even geduld Hebben. Moet dinsdag weer terug.
Ja dat snap ik heel goed. Geduld is ook niet me sterkste kant hihi. Kunnen ze dat niet verhogen? het streepje is roze, binnen afleestijd
Ik zie ze heel eerlijk niet. Mijn ervaring is wel dat ik soms ook vaag wat leek te zien. Maar dat is denk ik toch de voorgedrukte streep. Zeker als het wat grijzig is.
maar hij is niet grijs, hij is roze en binnen af leestijd. Woensdag is mijn NOD dus doe dinsdag nog eentje, dan moet tie veel donkere zijn
@Daschaaa : Ik zie zeker wat ! Hoop voor je dat hij oploopt komende dagen. Dit van een natuurlijke poging of ?
Hier momenteel gemotiveerd als n vaatdoek maam allerlei plannen om wat te doen en komt er gewoon niet van. Vlak voor t moment zak k als n plumpudding in mekaar met totaal geen zin en of motivatie. Ik hoop dat het zh komende week belt en dat ze een "uitzicht data" hebben dat zal ook wel wat helpen ws in nieuwe motivatie
Verhogen schijnt niet veel uit te maken van ze. Gaan ze niet sneller van groeien. En ik reageer goed op 100 eenheden, ze willen er ook niet teveel want dan schijnt de kwaliteit weer achteruit te gaan. Ik zie op je bovenste rest niets maar de onderste wel wat hoor. Ik ga voor je duimen dat hij gaat oplopen. Heb je ook kwaaltjes? @Mauzy82 klote meid, maar kan het mij echt goed voorstellen. Je kan niks vanwege corona, ook geen leuke dingen doen. En dat heb je gewoon nodig als mens. Hoop dat je goed bericht krijgt deze week van het ziekenhuis.
Ja bijna al woensdag!! Ik heb geen idee wanneer ze normaal een tp doen? Wel zelf altijd wel rond cd14/15 een eisprong maar lees ook vaak dat ze een cryo pas op cd 16/17/18 terugplaatsen. We gaan het zien woensdag, ben benieuwd!
Dankjewel! Oh lieve meid, ik weet heel goed hoe je je voelt! Met veel plezier beantwoord ik jouw vragen. Bij mij ging het zo: ik kreeg 23 maart spontaan m'n menstruatie, maar uiteraard kon er dan niet met een nieuwe poging gestart worden wegens het coronavirus... dus dan een ronde in natuurlijke cyclus geprobeerd (waar wij héél weinig kans mee hebben maar goed, was ook wel even een welkome pauze zonder hormonen voor mijn lichaam...). 21 april kregen wij het nieuws dat alles weer ging opstarten en op 27 april moest ik langsgaan voor een echo om te zien waar ik stond in deze 'natuurlijke' cyclus. Er waren twee mogelijkheden: 1) ofwel waren de resultaten van de controle niet ok en moest de cyclus verlaat worden met Duphaston (om regels op te wekken) 2) ofwel was m'n cyclus in een beginstadium en kon ik starten met Progynova om m'n baarmoederslijmvlies verder te laten opbouwen. Samen met een bloedafname hebben ze gezien dat het de tweede optie was. Ik heb dus deze ronde (wat me niet verbaasde) weer niet uit mezelf een eisprong gehad, dus ook geen menstruatie maar in m'n cyclus zat ik terug in de beginfase. Ik mocht gelijk starten met 3 pilletjes progynova per dag (maar dit kan ook wat variëren afhankelijk van hoe je in je cyclus staat). Toen kreeg ik een nieuwe controle op cd 10 en deze was goed (baarmoederslijmvlies was mooi dik!) Toen mocht ik de volgende dag beginnen met de Utrogestan en op 12 mei had ik m'n terugplaatsing. Bij mij verliep het dus iets anders als bij jou, omdat ik niet een eisprong heb gehad uit mezelf. Ik vermoed dat ze dit bij jou ook zullen bekijken.. Enerzijds: misschien idd medicatie geven om je menstruatie op te wekken? Hier heb ik ook al ervaring mee uit vorige rondes (nog vóór IVF-traject). Bij mij was dit Duphaston. Soms kreeg ik hiermee m'n menstruatie na een dag of 3, soms duurde het ook iets langer... Anderzijds; misschien zal je helemaal je menstruatie niet hoeven op te wekken en gaan ze gelijk kijken wat ze moeten doen om je bms aan te dikken... Het is dus allemaal een beetje afhankelijk van wat ze maandag zullen zien. Hou me zeker op de hoogte en je mag me altijd vragen stellen! Heel veel succes!
Hoi meiden Ik ben vandaag een beetje verdrietig. Ik baal zo dat ik nog niet kan beginnen met het cryo traject. In ons ziekenhuis beginnen ze mondjesmaat dat wel. Maar ze hebben het over 25% maar. Nu was er deze maand geen plek voor mij. Hopelijk de volgende maand wel. Maar ben zooo bang dat ik weer teleurgesteld word. Dat wachten op niks is echt vreselijk. Voelt zo als verloren maanden steeds.
Ik zelf zie het niet op je foto’s. Maar ik hoop en duim voor je dat als je weer een test doet je duidelijkheid krijgt en dat je een mooie streep te zien krijgt!