Ja ik heb vandaag en gisteren met een actiontest getest! Die waren vanaf het begin al minder duidelijk dan de predictor maar ze hebben mooie oploop! Zijn nu ook duidelijk Ik heb nog één predictor en die bewaar ik tot morgen denk ik! Hoop op een mooie knaller. Maar misschien haal ik ook nog wel een clear blue haha.. En jij?? Foto
Ah top ! Mijn foto’s staan hierboven haha ik bewaar nu nog 1 test voor over een paar dagen en dan stop ik ermee
@Evie87 ja gek hè ik had 1-2 verwacht maar dit ziet er nog leuker uit! Denk dat ik misschien gewoon veel hormonen aanmaak
Hoi meiden, ik heb een beetje stress. Even voor de duidelijkheid wij zijn niet bezig met zwanger worden. Ik slik zelfs de pil. Maar iets in me zei dat ik een test moest doen. De foto is gemaakt na de verlopen tijd, maar ik zag de streep wel binnen de 10 min. Wat denken jullie?
Bedankt meiden. Ik denk dat ik de test toch niet goed heb gedaan. Ik moest de test na 2 minuten aflezen en niet na 10 minuten. En nu weet ik niet meer of de streep al bij 2 minuten heb gezien, domme ik.
De kans is vrij groot dat hij vals is...ik had hetzelfde met deze test een paar weken geleden. Volgende dag een predictor gedaan en die was omowit. Paar dagen later werd ik ongesteld . Bij mij stond de streep er trouwens meteen al. Ruim binnen de afleestijd.
Voor mij zijn jullie reacties goed om te lezen. Het is namelijk niet de bedoeling dat ik zwanger raak, als het zo was geweest was het welkom. Ik heb testen online besteld, dus van de week nog even een check voor de zekerheid.
Deze heb ik een beetje bewerkt. Nu 9 dpo met middag urine dus zegt nog niks morgen krijg ik zwanger en kids testen en heb nog een gewone action test liggen die doe ik morgen ochtend en dan gaan we het mee maken.....