Dan hebben we roflmao het over die van 4. Tenminste; ik koop ze bij de Lidl en daar zitten ze per 6 in een pak, maar die zijn even groot als die in het pak van 4 zitten van bijvoorbeeld De Vomar geloof ik.
Als je heel gek wil doen kun je een dubbele bodem maken. Dat heb ik ook een keer gedaan. De eerste laag ‘bodem’ Lotus koffiekoekjes fijnmalen en mengen met boter en in de vorm drukken. De tweede laag ‘bodem’, die met de roze koeken. Maar dan doe je echt gek hoor
Artiesten werden toch het hardst financieel geraakt door de coronacrisis (althans volgens ene meneer Froger ), dus ik vermoed dat laatste... Ik ken die hele Martien Meiland eigenlijk niet. Is het een zanger?
Dat ik vanmiddag bijna van mijn stokkie ging tijdens het zetten van mijn tatoeage. Kreeg het opeens bloedverziekend heet en werd licht in mijn hoofd. Toen ik het zei werd er gelijk op gereageerd, hij legde gelijk zijn spullen neer, kreeg 2 dextro’s in mijn mond geduwd en een glas water in mijn hand en er werd een kots emmer neer gezet. Maar goed ook want ging me toch even over mijn nek Is me echt nog nooit gebeurd
Mijn mond viel vanmiddag open toen mijn zoontje vanmiddag in de supermarkt zei: mem, jij hebt wel dikke borsten zeg! Kreeg een kleur van en zei zachtjes dat ie dat niet zo mocht zeggen.. waardoor hij het juist leuk vond om het nog eens extra luid te herhalen in een dorpje waar iedereen elkaar kent.. waar heeft hij dit nou weer vandaan?
Mijn ex schoonzus had haar kindje eens al in het zitje van haar fiets gezet en wilde zelf opstappen. Zegt dat kindje; ‘jeetje mam, wat heb jij een dikke kont ‘ Op een vol plein met mensen hè
Nee reality programma alcoholist die met zijn gezin een chateau in Frankrijk is begonnen. Man is over de top homo maar houd zoveel van zijn vrouw dat hij daar wel nog mee samen is. Beetje hysterische versie van Gerard joling zonder humor en met het drankgebruik van Bonnie st.Claire.