Hoi dames, Ik heb toch weer iets raars. Misschien kan iemand mij wat wijzer maken? Twee maanden geleden, nu 3 schoof me menstruatie ineens week op terwijl ik best regelmatig ben. Twee maanden erop kleine schommeling van twee dagen. Ovulatie testen waren dan ook rond 15/16 dan ook positief. Deze maand ging ik testen rondom die dagen helemaal niets!! Ik denk nou zal wel weer aan het schommelen zijn. Verder niet naar om gekeken. Gisteren deed ik op de bonnefooi een was die ineens donkerder dan voorheen denk hè misschien later gehad. Nu deed ik weer een en hij is donkerder als gisteren weer. Maar volgens mijn agenda zou ik over 2-3 dagen ongi moeten worden. Wat is dit? Kan het zijn dat ik het overgeslagen heb? Of dat het ineens twee weken later is? Alvast bedankt!!
Rond je nod heb je altijd lasy van verhoogd lh en kunnen testjes dus donkerder zijn dan eerder in de cyclus. Heb je alleen dag 15-16 getest en dan nu pas weer? Want dan is de kans zeer groot dat je hem gemist hebt met testen.
Oh dat is wel fijn om te weten! Nou ik teste rondom die dagen 5 achter elkaar maar waren deze ronde ook niet echt mee bezig. Ben ook met sporten begonnen, misschien dat het daar aan ligt?! Dankjewel in ieder geval voor je reactie.
Kan, komt wel eens voor dat een eicel bv teveel doorgroeit, niet mooi van vorm is, hormonen in de war en dat je een maand geen eisprong hebt. Moeder natuur heeft wel eens een mindere maand