Van Intex met oplaadbare accu. Ik had hem bij Heuts voor 59,95, maar zie hem daar niet meer. Deze: https://www.zwembadenwebshop.nl/intex-zwembad-stofzuiger
Ik heb het zwembad van de action gekocht en nu was ik op zoek naar een zandfilterpomp, volgens mij heb ik genoeg aan die van Intex 4m3? Die is overal uitverkocht
Dat is genoeg. Maar ze zijn niet overal uitverkocht. Ik ben er gisteren nog een hoop tegen gekomen. Hier hadden ze ze nog bij de welkoop. Welkoop in de buurt? En anders even op de site van de Praxis kijken. Daar verkopen ze ze ook. Online uitverkocht maar je kan op site kijken of ze hem nog in een winkel in je buurt hebben. Toychamp heeft hem ook nog in een aantal winkels. Kan op de site kijken of een winkel in de buurt hem nog heeft. En hier, wel een ander merk: https://www.hornbach.nl/shop/Zandfilterinstallatie-4-0-m-h/8722630/artikel.html En anders kijken voor een ander merk?
Aah thnx! Welkoop en toychamp hebben we niet, praxis in grote straal hebben hem ook niet, maar de Hornbach hebben we wel redelijk dichtbij normaal ben ik best goed met Google maar ik kwam er nu niet uit
Ph is goed en heb chloor toegevoegd, maar heb het idee dat het wat weinig was. Hoeveel hebben jullie er als eerste keer in gedaan? Wij hebben een bad van 260/160 dus ook niet heel veel m3 water.
Ik heb vorig weekend het hele internet afgestruind naar een zandfilterpomp van 3 of 4m3/u. 3x nadat ik besteld en betaald had bericht gekregen dat ze hem helaas toch niet meer hadden in tegenstelling tot wat op de website stond. Uiteindelijk nog eentje gevonden bij de toychamp (2u voor in de auto gezeten). De 4e webwinkel waar ik besteld had had hem uiteindelijk wel, maar omdat ik er eentje in een fysieke winkel heb gehaald heb ik die gisteren geweigerd aan de deur. Het was een intex 4m3/u zandfilterpomp. Als je wilt kan je een pb sturen dan geef ik je de naam van de webwinkel door, misschien kan je dan bellen dat jij hem graag wilt als hij weer bij hun aankomt. Hornbach, praxis, etc hier ook alles uitverkocht
Ja werkt hier super! Bad staat al bijna 4 weken en geen enkele keer troebel water oid gehad. Echt kraakhelder
Wie kan mij helpen, ik heb een intex 200x300 en wil daar een solar cover voor hebben (noppenfolie deken) maar online niet te vinden....iemand nog een idee?
Ow ik ben ook gewoon weer net te laat met alles geloof ik, pech van de twijfelaar kan het afdekzeil niet vinden, Solar mat idd niet.
Dat is voor elk bad anders. Is compleet afhankelijk van de waarde, de grootte van het bad en de pH. Eerst uitrekenen hoeveel M3 water je bad heeft. Dan kijken wat je chloor waarde is en hoeveel hij evt omhoog moet. Op de gebruiksaanwijzing kijken hoeveel je erin moet doen. Of even op internet kijken bij het merk chloor. Ik heb bijv chloor van pool....... En die hebben een handige calculator erop staan waarmee je de inhoud van het bad uitrekend. Aan de hand daarvan + pH, chloorwaarde en temperatuur van het water zegt hij hoeveel van dat merk chloor en pH ik toe moet voegen. Je moet er niet op de gok wat in gaan gooien. Als je het erin gooit dan de eerste uren niet zwemmen. Bij chloor shock er een paar uur geen Solar noppenfolie opleggen. Pomp een aantal uren uren laten draaien. Ook niet meteen testen, dat heeft geen zin . Na een aantal uren kan je weer testen en evt toevoegen.
Goed zoeken en je bij verschillende sites inschrijven . Op een aantal sites staat dat hij niet leverbaar is maar kan je je e-mail adres invullen en laten ze weten wanneer hij weer leverbaar is. Zoals deze bijvoorbeeld. Hier komen m'n zeil en stofZuiger vandaan. Op het zeil klikken welke je nodig heb en dan je mail adres invoeren. https://www.buitenspeelgoed.nl/catalogsearch/result/?q=Zonne
Ik heb diverse sites bekeken, niet leverbaar. Net zoals op deze site. Ook al ingeschreven indien hij op voorraad komt maar heb hem eigenlijk snel nodig vandaar dat ik dacht misschien heeft iemand hier een tip
@Lunakim Hier nog solarzeilen. Let wel op de prijs en bezorgdatum https://www.bol.com/nl/p/vidaxl-zwembadzeil-rechthoekig-300-x-200-cm-pe-blauw/9200000055856278?referrer=socialshare_pdp_androidapp https://www.bol.com/nl/p/comfortpool-solarzeil-300-x-175-cm/9200000086979023?referrer=socialshare_pdp_androidapp https://www.toppy.nl/product/12885/1286/zwembad/zwembad-afdekzeil-zwembadafdekking/noppenfolie-zwembad/intex-solar-cover/solar-cover-intex-zwembad-300-x-170-cm.html En anders op mp kijken en desnoods een iets grotere kopen en die op maat knippen.