Hoi mijn vk vroeg me net wat mijn max is qua termijn..uhh geen idee nog ..tot ik t niet meer trek. Ze zei dat uit onderzoek blijkt dat het bij oudere vrouwen beter is om niet te lang door te blijven lopen ivm risicos. Voor ik zelf ga lopen googelen (wil dat dan toch verifiƫren want in principe ben ik voorstander van alles zo natuurlijk mogelijk te laten verlopen), weet iemand hier iets over? (Ik hoop gewoon met max 40w te bevallen natuurlijk)
Nog nooit van gehoord! Wel dat ze baby's liever met 41 weken halen dan met 42 weken ivm de risico's. Maar die gelden bij alle leeftijden en heeft in principe niets te maken met de leeftijd van de moeder.
Het staat er niet helemaal in uitgelegd, maar dit vond ik erover: https://www.scientias.nl/zwangerschapsduur-varieert-van-nature-heel-sterk/
Interessant! Ik heb inmiddels toch behoorlijk wat studies gevinden waarin idd een meer dan verdubbelde kans op doodgeboorte wordt gevonden bij 40+ vrouwen als ze tot 41w doorlopen... alleen gaat het volgens mij in die onderzoeken altijd om eerstgeborene dus geen idee of dat ook voor 2e geldt. Pff toch geen leuke berichten, hoop maar dat die van mij met uiterlijk 40 komt en anders ga ik toch maar voor inleiden voor 41w.