We hebben iui en ivf gehad. Helaas ook niet gelukt. Veel meegemaakt tijdens het traject. We zijn ‘onverklaarbaar’ onvruchtbaar verklaard. Ik ben 4 keer spontaan zwanger geweest, en het eindigde telkens in een miskraam. We blijven hoop houden en willen echt alles proberen, maar dan zonder stress. Eerst was ik wanhopig en vaak emotioneel. Maar nu wil ik alleen maar voedingssupplementen uitproberen en kijken hoe dat zal werken.
Wat vervelend allemaal. Helaas ken ik die stempel, maar bij ons sloeg ivf toen gelukkig wel aan. Ik hoop dat het snel raak is.
Heb je wel onderzoeken gedaan naar je miskramen? Ik zou je echt belgie of duitsland willen adviseren. Goed mogelijk dat ze daar iets vinden van een oorzaak voor je miskramen en je misschien ook sneller zwanger raakt met behandeling (geen ivf of iui bedoel ik). Zou daar eerder geld in stoppen dan deze supplementen. Ik zie dat er bij de mannenversie wel wat extra inzit (l carnitine en q10 alleen dit zijn niet de juiste vormen, goed opneembare) maar weet niet of je man het überhaupt nodig heeft. In Gent kunnen ze bijv zijn zaad op dna fragmentatie testen dat veroorzaakt miskramen en soms onvruchtbaarheid. Een goede ubiquinol (actieve q10), acetyl l carnitine, vitamine E, C, selenium en foliumzuur kunnen daar goed bij helpen. Mocht je nog meer over willen weten mag je me pb sturen. Op Facebook heb je ook de herhaalde miskramen groep waar ze je veel tips kunnen geven.
Er werd tijdens de ivf een vleesboom ontdekt en hier werd verteld dat het daardoor de miskramen veroorzaakte. Ik had tijdens het ivf traject, een operatie moeten ondergaan. Bedankt voor jouw tips. Echt heel lief van je.
De operatie had ik al ondergaan in mijn laatste poging van de ivf. Ik moest de vleesboom verwijderen.
Ja hysteroscopie gehad, zo kwamen we erachter dat ik een vleesboom had. En tijdens het traject van de ivf hatching/scratching gedaan ivm innesteling.
Ik bedoelde nadat ze de vleesboom hebben weggehaald, hebben ze daarna nog gecontroleerd of het netjes was? Anders zou dit best oorzaak van miskramen en uitblijvende zwangerschap kunnen zijn
Hmm.. kun je niet alsnog een hystero krijgen om je ervan te verzekeren dat het allemaal in orde is? Zou in jouw situatie eigenlijk echt aanraden om naar uz gent te gaan. Daar testen ze zoveel meer...