Nee, en ik bedenk me net dat ik mijn kruiken ook nog niet getest heb. Bedankt voor de tip! Vind het voor het eerste gebruik wel zo fijn om ze even uit te koken. Maar zal inderdaad blij zijn als het niet meer hoeft na elk gebruik en de flesjes gewoon in de vaatwasser kunnen.
Ik heb wel alles al even uitgekookt en een plek gegeven. Vond het wel zo fris. Ook de onderdelen van de kolf die ik van een vriendin leen etc.
Ik heb echt een rare avond achter de rug.. Voel me er ook echt zwaar naar onder op het moment. Dat mijn lichaam me zo voor de gek kon houden wist ik echt niet. Rond half 9 gisteravond liepen we naar huis vanaf een bbq bij vrienden. Toen ik ineens zei tegen mijn man ik moet plassen en met dat ik het zei liep het er al uit. Best veel, dus toen dacht ik verrek mijn vliezen. Wij naar huis verloskundige gebeld en zij komt controleren, twijfelt ze wel of het vruchtwater is. Zij een test gedaan met een staafje en daaruit blijkt geen vruchtwater. Wij rustig slapen en dus ook geen vruchtwater ofzo meer verloren.. Wel constant harde buiken maar geen weeen die doorzetten. Nu voel ik me dus zwaar klote en geen idee wat te doen. Baal niet zo zeer dat de kleine niet komt, maar gewoon om de hele situatie heb ik dan op straat staan plassen? Waarom komt er nu geen vruchtwater meer uit me? Waarom doet mijn lichaam zo raar? Stel de verloskundige zegt vandaag wacht het maar af voel ik me dan fijn? Als we niet zeker kunnen uitsluiten dat het mijn vliezen niet zijn? Sorry beetje emo bericht en beetje ego ook..
@Tan89 wat een nare ervaring idd! Kan zomaar zijn dat het gewoon urine was idd. Volle blaas en dan het gewicht van de baby daar boven op met wat harde buiken van het lopen... Weet niet hoe veel je je bekkenbodemspieren hebt getraind telkens? Maar kan me voorstellen dat die het dan begeven. Wel handig dat de vk zo'n testje heeft! Dan weet je het in ieder geval zeker.
@Tan89 Oooh kan me voorstellen dat het je helemaal niet lekker zit. Kan je niet gewoon bellen en aangeven dat je zelf ook niet precies weet wat de oplossing is, maar dat je ze wel even meeneemt in het verhaal? Ik heb begrepen dat je als zwangere vrouw op een gegeven moment niet meer kan vertrouwen op de signalen van je blaas. Zo voel je tijdens een harde buik of gedurende de bevalling niet dat je moet plassen. Dus het kan best zijn dat je door die hrde buiken gewoon geen signaal hebt gehad van je lichaam, dat in combinatie met een samentrekken buik en misschien een knuffel van je kindje kunnen er best voor zorgen dat het dan gaat lopen. Al kan ik me heel goed voorstellen dat het voor je gevoel van waardigheid niet de leukste zwanger ervaring ever is.
Woehoe! Het is gewoon onze geboorte maand dames! Deze maand gaat er veel baby nieuws zijn hier. Ben zo benieuwd.
Bedankt dames! Net nog even met de verloskundige overleg gehad. Ze geeft aan dat waarschijnlijk mijn buitenste vliezen zijn gebroken en daar vocht bij vrij is gekomen, dat in combinatie met een harde buik en dan ook idd geen controle over mijn blaas. Dus voor nu vals alarm Geen controle over mijn blaas is ook niet herkenbaar, kan namelijk nog steeds mijn plas ophouden. We zullen het niet weten en mssn toch geplast hahaha Voor nu gaan we weer afwachten net als de rest! Ben wel benieuwd nu wanneer de kleine zich aandient, ben nog ongeduldiger geworden hahaha! Zul je zien dat hij/zij keurig tot week 40 blijft zitten
Ik heb het vaker gehoord/gelezen hoor, dat je die laatste weken spontaan in je broek kan plassen en dan denkt dat het je vliezen zijn die breken.. niks om je zorgen om te maken of voor te schamen! Ik heb bij mijn eerste zelfs tijdens de bevalling de VK onder gepiest, hoe vind je die Ik ben als de dood voor katheters (het idee ervan dat dat down under er in moet, want geen ervaring mee, nog nooit eentje gehad) dus toen er werd gevraagd of ik moest plassen zei ik heel resoluut NEE. Tot m’n eerste perswee.. Diegene bij het voeteneind sprongen gelijk opzij. Dat was pas gênant
Jeeej het is juni! De maand van onze baby’s! En precies vandaag op 1 juni ben ik 37 weken zwanger!!!! Woooooooooo!!!!!!!’
Sluit me helemaal aan bij jullie gevoelens dat het eindelijk juni is alhoewel die van ons zomaar tot juli kan blijven zitten hahaha. Spannend en benieuwd naar alle mooie kindjes!
Vandaag ging het super in de Beeksebergen alles gewoon kunnen lopen. Nu wel helemaal gebroken en vol met vocht hahaha.
Ik ga nu slapen de man met de hamer is nu pas voorbij gekomen. Wel leuk de ooievaar verblijf daar. Met verschillende jongen en volwassen ooievaars die rond vliegen.