Gezin van mijn man : 2 meiden 4 jongens Gezin van zijn vader: 3 meiden 5 jongens. Ons gezin: 3 meiden 1 jongen.
In onze familie wel. Ik en mijn moeder zijn de enige vrouwen. mijn pa heeft alleen broers, die broers hebben alleen zonen en die zonen tot nu toe ook alleen zonen mijn moeder heeft 2 broertjes en die hebben ook allebei drie zonen zelf heeft ze ook 2 zonen en dan 1 dochter (jeuhhhh that’s me!) conclusie: familiefeesten waren erg saai want er werd alleen maar voetbal gekeken en gesport. yuk. maar mijn man komt juist uit gezin met mannen en vrouwen en wij hebben een dochter en krijgen een zoontje nu. Ook lekker gemixt
Ik ben wel goed in gamen door het opgroeien met alleen maar dudes. Dus dat was wel leuk toen ik voor het eerst ging gamen met hubby
Heb er toch mijn vraagtekens bij. Dit keer 4 dagen voor ei en toch een jongen. Mijn vader heeft alleen broers, ik zelf ook alleen broers en 2 zonen. Terwijl rest ( mijn broers nichtjes etc) heel gemixt. Hebben bijna allemaal beide geslachten.
Gaat hier ook niet op volgens de openingspost. Geen idee of wat er verder gezegd is klopt. Mijn man heeft alleen maar broers. Ik heb alleen maar zussen. Wij hebben 4 dochters en 2 zoons.
Mijn oma kreeg alleen zonen, de zonen konden wel dochters voortbrengen maar op 1 kleindochter na kregen alle kleindochters jongens. Ook de kleinzonen brachten voor zeg 95 procent jongens voort. En we hebben een grote familie,oma kreeg 7 of 8 kinderen en op 1 na kregen al die zonen ook 2,3 of 4 kinderen. En ook de kleinkinderen kregen 2 of 3 kinderen. Wie weet worden vrouwelijke embryo's afgestoten of is t inwendige bij ons niet geschikt voor zaadcellen met X erin. De gyn zei ook: vermoeden is wel dat er een genetisch aspect meespeelt bij sommige families maar hoe t precies werkt is nog niet duidelijk
De man van mijn zus heeft alleen broers en ooms en ook zijn opa had alleen broers. Hijzelf heeft samen met mijn zus twee zonen. De gyneacoloog zei tegen haar dat sommige mannen meer y-cellen aanmaken, waardoor je een veel hogere kans op jongens hebt dan de gemiddelde 52 % Verder is er wetenschappelijk onderzoek gedaan naar het effect van wat de vrouw eet op de bepaling van het geslacht. Daaruit is naar voren gekomen dat dit inderdaad van invloed blijkt. Zal eens kijken of ik een linkje kan vinden.
https://www.nieuwsvoordietisten.nl/een-natriumarm-calciumrijk-dieet-vergroot-de-kans-op-een-meisje/ Geen idee hoe betrouwbaar het artikel is hoor.
Er zijn altijd evenveel x als y chromosomen aanwezig In cellen bij de man. En dus ook in spermacellen. Wat wel interessant is hoe de bevruchting en overleving van de vrucht verschilt in x en y. Misschien dat het x of y verschilt kwaliteit? I
Haha grappig... Ivm lactose-intolerantie nauwelijks melkproducten en dus maar weinig calcium hier. Wel al een dochter en een tweede dochter op komst Zout probeer ik waar nodig te vermijden, maar krijg ik wel binnen.
Calcium zit inderdaad in melk, maar daarin zit ook veel kalium wat je juist weer minder binnen wilt krijgen. Calorierijke voeding is vooral veel groene (blad)groente en bepaald fruit. Juist weinig zout lijkt het meest invloed te hebben...
Hier is het niet echt erfelijk bepaald. Mijn man zijn moeder heeft 3 zussen, en maar 1 broer. Zijn vader heeft 1 broer. Mijn moeder heeft 4 zussen en 4 broers. Mijn vader heeft alleen 1 zus. Mijn man heeft 1 broer en 1 zus en ik heb ook 1 broer en 1 zus. Wij hebben in augustus 2 dochters en 1 zoon. Qua voeding en timing hebben we eigenlijk alle drie de keren hetzelfde gedaan.
Dat een man het geslacht "bepaald" klopt wel maar dan stopt het ook. Het is vaak een kwestie van welk zaadje is de beste. Bij mijn man klopt de theorie verder wel een beetje. Bijna alle mannen aan zijn kant van de familie hebben alleen maan zoons. Er is in 4 generaties 1 meisje geboren. Tot nu toe dan want wij hebben nu voor het eerst een dochter. Voor ons sowieso bijzonder want zijn broer heeft 2 zoons, zijn zuster 1 zoon, 1 dochter en een zoon op komst. Aan mijn kant, wat er dan weinig mee te maken heeft.. heeft mijn zuster 3 zoons en 1 dochter en een nichtje 3 zoons. Jongens in overvloed hierzo.
Mijn ouders hebben samen 5 meiden en vader heeft nog 2 meisjes uit eerder huwelijk. Mijn moeder is wel 2x zwanger geweest van jongen maar werd mk. Ze kan geen jongens voldragen. Alle jongens aan mijn moederskant mankeren ook wel wat . ( Zij en haar zussen zijn desdochters en ze heeft 2 zussen, 4 broers waarvan een gestorven kort na geboorte . Wij des kleindochters. Of dat iets er mee te maken heeft geen idee. Dat is nog onbekend. Mijn vader heeft 2 zussen en 2 broers. Hun kinderen zijn jongens en meisjes ( neefjes en nichtjes). Wel is het of alleen jongens of alleen meisjes. Geen combi's (4 jongens (oom), 1 meisje , 4 jongens ( tante) , 2 meisjes (oom) en 7 meisjes ( mijn vader) en een jongen/meisje ( tante) Wij 5 zussen is als volgt Oudste- heeft gezonde jongen en gezond meisje Ik -mk 11 wk jongen ( xy), gezonde dochter en zoon met verschillende aandoeningen Zusje - zoontje. Lopen nog onderzoeken Zusje - meerdere mk waaronder een van 3 ling. Uiteindelijk 2 dochter gekregen Zusje - dochter en nu bijna weer dochter Meisjes hebben wel echt overhand bij ons en jongens mankeren bijna allemaal wel wat medisch . Waarom, geen idee. Mijn moeder kan geen jongens voldragen. Komt vaker voor dat vrouwen een geslacht niet kunnen voldragen .