Waar valt jouw mond van open? Deel 4

Discussion in 'De lounge' started by Iertje81, Feb 22, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,953
    33,625
    113
    Ik heb gezworen aan mijn man dat ik er nooit meer eentje op doe. Dan blijf ik wel binnen.
    Maar dank voor de tip in ieder geval, mocht ik ooit een gekke uitbarsting hebben.
     
    Cindy1977 likes this.
  2. smax

    smax Fanatiek lid

    Feb 15, 2018
    1,955
    1,042
    113
    Female
    Ik heb mijn man naar het kantoor van m’n schoonvader gestuurd. Als hij belt, gaat hij zo hard praten. Geen idee waarom, maar dat gebeurt altijd. Ik hoor hem dus beneden praten terwijl hij op zolder zit.
    Heb het een week volgehouden en nu zit hij dus al weken elders te werken :)
     
  3. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,953
    33,625
    113
    Ik zeg weleens tegen m’n man; ‘jij hoeft niet te bellen. Ze horen je vanaf kantoor al zonder’ :roflmao:
    Vindt ie nooit leuk hè en weet je? Had ik vorige week bereikbaarheidsdienst, gaat ie zeggen; ‘wat klets je hard joh aan de telefoon. Ze kunnen je in Ter Apel horen’
    Dus ik zei; ‘heb ik van jou geleerd’ :p
     
  4. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,280
    25,751
    113
    Ik denk dat bij een demonstratie als deze veel emoties komen kijken. Als je al je hele leven of een groot deel daarvan structureel gediscrimineerd wordt vanwege je huidskleur, dan kan ik me voorstellen dat dit gevoelig ligt. Als je dan strijd tegen die discriminatie en daarnaast je solidariteit toont met de donkere mensen die regelmatig te maken hebben met excessief politiegeweld dan is het niet zo gek als emoties zouden oplaaien wanneer er door politie ingegrepen wordt om juist deze demonstratie te stoppen.

    En natuurlijk had dat eerst heel vriendelijk gevraagd kunnen worden. Maar wat doe je dan als die oproep niet genoeg mensen in beweging brengt om te vertrekken. Laat je het daar dan bij (wat dan volgens mij ook geen optie meer is) of ga je het een tandje strenger vragen, enz. En misschien was het ook de angst door wat er in de USA gebeurd bij de demonstraties, die hier geprojecteerd werd.

    Ik vind overigens dat het nooit zo ver had mogen komen hoor. Ik denk dat er flink wat fouten zijn gemaakt door niet goed in te schatten hoe druk het zou worden en daarop te anticiperen. De voorbereiding vanuit de gemeente en politie was natuurlijk ronduit slecht... En de demonstranten hadden hun verantwoordelijkheid kunnen pakken door om te keren zodra ze zagen dat het al druk was. En de organisatie van de demonstratie heeft hier natuurlijk ook een zeer grote rol in. Communicatie met de gemeente en samen op zoek gaan naar een manier waarop veilig gedemonstreerd kon worden, waren eigenlijk al de basis. Er zijn op veel meer fronten fouten gemaakt imo.
     
  5. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Dat laatste ben ik het mee eens.

    Wat betreft dat eerste, dat begrijp ik dat het heel gevoelig ligt. Maar dat is naar mijn mening geen reden om je niet aan de regels te hoeven houden.
    En ik denk inderdaad dat de angst (voor escalatie) geregeerd heeft en dat vind ik een slechte zaak. En daarnaast de drang van Halsema om een lekker progressieve stad te zijn waar dit allemaal mag en waar er vooral geen politiegeweld of zelfs maar gezag aan te pas komt. En dat moet ze normaal gesproken helemaal zelf weten, maar ik vind het in de huidige situatie echt onverantwoord. Niet alleen vanwege de gezondheidsrisico’s maar ook omdat ze zo een bom legt onder het beetje draagvlak wat er nog was voor de maatregelen onder de rest van de bevolking.

    Maar ik denk dat we hier eindeloos over door kunnen praten;)
     
    consider, GossipGirlxoxo and Adje like this.
  6. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,280
    25,751
    113
    Oh dat ben ik ook zeker met je eens: emoties zijn geen excuus om je te misdragen. Dus ik zou er ook absoluut wat van vinden als er wel gereld zou worden. Maar dat wil nog niet zeggen dat je daar als overheid geen rekening mee moet houden. Grote mensen groepen met veel emoties, dat hoeft niet mis te gaan, maar het kan wel.

    En daarbij was het nu een vrij statische demonstratie. Op het moment dat je gaat ingrijpen hoeven er niet eens rellen te zijn, maar alleen al een beetje onrust of gewoon te veel beweging in een mensenmassa in 1x zou de verspreiding van het virus misschien juist meer kans kunnen geven om te verspreiden.

    En je hebt zeker gelijk dat dit gebeuren het draagvlak van de coronamaatregelen niet ten goede zal komen. Daarom had dit in beginsel al niet mogen gebeuren.

    Maar ik denk inderdaad dat we het over een deel misschien niet eens zullen worden. We kijken er net iets anders tegenaan.
     
    Paardenbloem likes this.
  7. Jinxx

    Jinxx Fanatiek lid

    Jan 12, 2014
    2,022
    1,038
    113
    Dat ik met mijn kinderen in de speeltuin zit (echt, hoe fijn is het dat dat weer kan :thumup:) en ik opvallend veel kinderen zie met overgewicht. Vind dat wel zorgelijk hoor!
     
  8. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,953
    33,625
    113
    Klopt. Ik zag dat laatst ook ergens.
     
  9. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,242
    16,618
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad

    Haha online aanmelden voor een toernooi en als je een beetje goed bent kan je daar leuk mee verdienen ;)
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  10. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,242
    16,618
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    De muggenbulten op de armen van mijn 7 jarige. Ze heeft notabene horren voor haar raam.
    Ik haat die beesten. Komen mogelijk van zolder. Nu ook voor het kiepraam daar een hor besteld.
    Komende nacht maar even iets op haar lijfje smeren.
    Jeuken dat het doet :(
     
  11. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,831
    9,336
    113
    Gelderland
    Valt mij ook altijd op en zie het helaas ook in de klassen of bij de sport van mijn kinderen..

    Laatst zag ik 2 jongens in de leeftijd van mijn kinderen (8&10) met flink overgewicht. Ze gingen net zoals wij een ijsje halen. Waar mijn kinderen twee bolletjes krijgen kochten deze jongens er drie. Dan vind ik dat ik daar nog niks van mag vinden maar toen ze daarna naar de supermarkt liepen om voor allebei een blikje cola te kopen viel mijn mond echt open...
    echt, waarom geef je je kinderen zoveel geld mee naar de ijssalon.
     
    Vitamientjuh likes this.
  12. PenF

    PenF VIP lid

    Aug 20, 2009
    8,387
    2,241
    113
    Female
    Coach
    Dordrecht
    Dat dove hebben we getest, maar is gewenning. Hij moet in fabrieken overal bovenuit praten. En ik weet ook precies op welke dag hij in extra herrie heeft gewerkt. Iedereen hoort het dus. En aangezien onze buren fluisterend door het leven gaan vinden ze ons vast ook aso/tokkies.
     
    Paardenbloem and cosdy like this.
  13. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Dat mij 6 jarige de afstandsbediening te pakken geeft gekregen en een batterij (AAA) heeft doorgeslikt gisteren avond :cry:
    We zijn haviken vanwege hem en toch is het gebeurt.
    Er lag er nog 1 naast hem en nadat we de hele woonkamer verbouwd hadden geeft mijn man de hap gebeld.
    Röntgenfoto gemaakt en daar zat hij :( in z'n maag en na overleg met het kinder ziekenhuis mocht hij naar huis en moet de natuur z'n werk doen.
    Zo verdrietig we voelen ons zo slecht dat dit gebeurt is. :(
     
  14. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Mijn zoon heeft nu van ons een game pc voor zijn verjaardag gehad. Daarop schijn je sneller te zijn met fortnite :rolleyes: nu maar hopen dat dat kreng het geld ermee terug gaat verdienen :roflmao:
     
    Anouk2005 likes this.
  15. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Hihihi nooit geweten
     
    Anouk2005 likes this.
  16. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,262
    6,158
    113
    Ah rot he als zoiets gebeurt. Toch wel spannend dat het nog in z’n lijf zit. Hopelijk vind ie snel z’n weg naar buiten. ;)
    Wij hebben ook wel dit soort dingen meegemaakt hoor, een kind wat 2 spijkers in een stopcontact heeft gestopt bijv :rolleyes: 600.000 keer uitgelegd wat de gevaren zijn en verteld dat nooit te doen, maar toch was de fascinatie/nieuwsgierigheid te groot... Echt wij zouden ook nooit zeggen: dat gebeurt ons niet.
     
  17. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Haha, ik herken dat ook aan mijn man. Ook zijn manier van praten. :rolleyes:

    Ik praat alleen op mijn werk hard, thuis weer zacht.
     
  18. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    Mar 21, 2015
    32,071
    14,402
    113
    Wat schrikken! Hopelijk is de batterij er snel weer uit. X
     
    paula1984 likes this.
  19. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Oh wat schrikken. En best eng want batterijen zijn behoorlijk chemisch. Vind het wel verbazingwekkend dat hij dat heeft in kunnen slikken zonder te kauwen. Mijn 12 jarige heeft al moeite met een paracetamol. Hoop dat de batterij er snel uit is!
     
    paula1984 likes this.
  20. snoes79

    snoes79 Fanatiek lid

    Jun 9, 2014
    1,312
    1,192
    113
    dat is schrikken!
    Hoop dat hij snel weer passeert.
    Kinderen zijn soms ook zo vlug en slim.
     
    paula1984 likes this.

Share This Page