♡ De eerste 100+ dagenclub gaat door | deel 3! ♡

Discussie in 'De mama's' gestart door Nina Sanders, 1 jun 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Dat snap ik, ik vind wat meer tijd er tussen ook fijn. N is idd ook (bijna) niet jaloers en kan al veel zelf, wil ook vaak meehelpen. Als hij heel hard huilt, gaat ze naar hem toe en zingt ze liedjes en gaat ze dansen; blije baby. Dan is ze zo trots! ❤
     
    Mya, S2909, Kirzy en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    nou ik zou me gewoon ziek melden hoor.
    Dikke middelvinger.
    Je hebt al vaker over je leidinggevende geschreven en wat ik erover las is het gewoon een heel naar mens.
    Ik duim voor je dat je word aangenomen!

    Had ik eergisteren een uitvergrote foto met spoed besteld voor mijn vriend zijn verjaardag.
    Is die niet aangekomen gisteren.
    Komt ie vandaag :rolleyes:
    Aangezien ik m op mijn werk liet bezorgen kan ik dus vandaag terug naar mijn werk om ‘m op te halen.

    L sliep vannacht ineens op der buik!
    Ze lag echt zo heerlijk te slapen.
    Maar vanochtend drama want ze kon niet omdraaien :roflmao:
    Goeiemorgen 06:30 :o: Bekijk bijlage 653166
     
    Mya, S2909, Kirzy en 3 anderen vinden dit leuk.
  3. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    @Nina Sanders Wat een zure reactie zeg... Ookal willen jullie nog 4 x voor zo'n traject gaan, dat is dan jullie keuze! Zij hoeft er toch niet aan mee te doen :o::roflmao:

    @Imona Och vreselijk zo'n baas... Heel goed dat je gewoon verder op zoek gaat. Komt vast iets moois op je pad! :thumup:
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  4. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    ❤ Zo'n slaperig gezichtje vind ik echt zó schattig!
     
    Neilia vindt dit leuk.
  5. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.347
    8.349
    113
    Amsterdam
    Ja precies en ze kunnen ook al echt zo leuk samen spelen. Hij giert ook echt Van het lachen als hij haar ziet!
     
    Magnolia29 vindt dit leuk.
  6. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    Morning ladies!

    Zo brakke bedoeling hier. :roflmao: Gisteravond met vriendinnen gedate en om 1.00 lag ik in bed. Om 5.00 was ik weer op :| Echt koffie nodig om op te starten vandaag (en ik had niet eens gedronken, want ik reed auto).
    Vandaag gelukkig de hele dag lekker niks doen :D
    En jullie?

    @Imona ik zou na alles wat jij verteld hebt ook minder moeite hebben met een ziekmelding. Goed dat je voor jezelf kiest en solliciteert!

    @RoseMurphy ooo bij jou kriebelt het alweer. Zo leuk! Ik hoop dat een tweede baby snel komt - als jullie er straks besluiten voor te gaan :)

    @Lotion heerlijke foto! ♥️
     
    Magnolia29, RoseMurphy, jvsd92 en 3 anderen vinden dit leuk.
  7. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Mooorning. Hier wordt baby O elke ochtend wakker, omgerold naar buik maar die kan dan niet meer terug. Hevig mopperend.. :roflmao: vanochtend was het 6.30.

    @Poolvos weinig plannen vandaag. Hopelijk wat was weg werken en ik wil nog even 2 shirtjes ruilen voor baby O bij de hema. Mijn moeder bracht ze mee, maar ik had ze al!

    Nu lekker koffie. De oudste slaapt nog maar ik ga zo zijn deur open zetten en wat rommelen boven. Tegen die tijd dat ik aan mn 2e bakkie zit, is hij denk ik wel wakker.

    Pff was het een koude nacht ofzo? Kwam beneden en de verwarmingen zijn aan! (Onze thermostaat staat gewoon altijd ingesteld op 21 graden vanaf 7u). Als hij aanslaat moet het koud geweest zijn.

    Verder ga ik lekker voor mezelf wat bestellen bij Vedder en Vedder + nieuwe schoenen ofzo. Heb zin om wat uit te geven! o_O
     
    Magnolia29, jvsd92 en Poolvos vinden dit leuk.
  8. Kirzy

    Kirzy Fanatiek lid

    13 sep 2012
    2.080
    3.136
    113
    Vrouw
    ICT
    Noord-Holland
    Goedemorgen dames!

    J werd eerst om 0700 wakker maar viel toch weer in slaap tot 8:30 :eek: dus hier al het huishouden gedaan, stofzuigen, dweilen enz wasje draait. Straks veilig ophangen( vriend is werken:p)

    Verder geen plannen. Straks komt de vervolg stoel binnen voor in de auto. En schoentjes voor J.

    @Nina Sanders hier is het ook echt frisjes, had net even de deur open maar snel weer dicht gedaan
    Staat een vies koud windje.

    @Imona als het mogelijk is zou ik inderdaad ook verder gaan kijken. Vast contract of niet. Belangrijkste is dat je je fijn voelt op je werk. Kan me indd ook herinneren dat je t al niet leuk had toen je nog zwanger was.

    Kriebels voor een 2e komen hier soms voorbij. Als ik dan realistisch ga na denken ben ik daar nog zo niet aan toe. Als het uberhaupt ooit komt :roflmao:

    @Lotion wat een schattige foto!

    J hier gister aan de spaghetti. Was toch wel gek zo een sliertje:roflmao:
    Bekijk bijlage 653170
     
    Magnolia29, Siepie85, RoseMurphy en 4 anderen vinden dit leuk.
  9. Neilia

    Neilia Niet meer actief

    Hier ging het vanochtend ineens te keer :eek:
    Het werd ineens helemaal donker en het begon zachtjes te regenen.
    Uit het niks een keiharde klap en het begon keihard te hagelen :eek:
    Heel de straat was wit.
    C in paniek en N stond voor het raam te kijken :p
     
    Magnolia29, Kirzy, Siepie85 en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    @Nina Sanders Vedder&Vedder is zo tof! Heb voor mijn verjaardag een ketting gekregen met de initialen van Q!
     
    Poolvos en Nina Sanders vinden dit leuk.
  11. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Hier al vanaf 7.30 aan de schoonmaak. Keuken en slaapkamers zijn gedaan. Alle was zit in de droger of hangt al. Straks de woonkamer is en badkamer nog en dan stofzuigen en dweilen. Ben ik weer een tevreden mens. :D
     
    Mya, Kirzy, Siepie85 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  12. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Hier ook al de was gedaan, vaat en gestoft. Vloer doen we als de kids op bed liggen en nu stap ik met broer O ff in de auto. Langs de molen rijden en even naar de stad samen!
     
    Mya en jvsd92 vinden dit leuk.
  13. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.347
    8.349
    113
    Amsterdam
    haha hier net alle bedden verschoond, handdoeken gewisseld. Nu dus veeeeel was en vast voor gestoft voor morgen. Dan gaan we samen weer even in 2/3 uurtjes het huis goed aanpakken.
     
    S2909 en jvsd92 vinden dit leuk.
  14. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.683
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Zo ik ben weer een paar kilo lichter na het bezoek aan de kapper :roflmao:. Voelt weer heerlijk aan op mijn hoofd.

    Vandaag lekker een luidagje. Paar kleine rommeltjes opruimen en boodschapjes halen bij de supermarkt. Eerst maar eens verzinnen wat we gaan eten :roflmao:. Heb geen zin in uitgebreid koken.

    Tussen E en L zit bijna 4 jaar en wij hebben hier bewust voor gekozen om er wat langer tussen te laten (oké ik had zelf een paar maanden eerder gehoopt maar ging nu niet zo snel als met E:oops:). E is helemaal gek op der broertje en heeft alles voor hem over. Is totaal niet jaloers, in het begin was ze zelfs bang dat hij opeens weg was dus kwam ze even rond 4 uur in de nacht checken of hij er nog was:rolleyes:. Nu moet hij perse mee haar weg brengen naar school en ze gaat pas naar de aangewezen plek toe als ze hem een knuffel en een kus heeft kunnen geven
     
    Mya, Magnolia29, Nina Sanders en 2 anderen vinden dit leuk.
  15. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Oh oh. Hier eentje die geen zin heeft om te slapen. Vanochtend 3 kwartier en nu net weer 3 kwartier. Had goede hoop dat hij langer zou slapen net want hij was echt zo weg. En dan natuurlijk net op een dag dat we vanavond weggaan en hij in het campingbedje moet slapen wat altijd al niet zo’n succes is. Ik bereid me vast voor op vanavond. :o:
     
    S2909 vindt dit leuk.
  16. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    Hier vanochtend een kwartiertje en daarna niet meer geslapen haha. Werd wakker van de zon in de wagen denk ik.

    Maar: al 2x van rug naar buik gedraaid vandaag:):)
     
    Mya, Miekje86, S2909 en 2 anderen vinden dit leuk.
  17. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.347
    8.349
    113
    Amsterdam
    Omg echt serieus opvoeden is echt begonnen. Hij heeft door dat hij niet op de robotstofzuiger mag klimmen en niet in de lamellen moet zitten. Hij tijgert er naar toen gaat heeeel hard naar je zitten lachen. En wanneer je dan nee zegt en hem weer weghaalt wordt ie woedend haha.
     
    Mya, wolkje1994, Kirzy en 5 anderen vinden dit leuk.
  18. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Hier liggen ze er beiden weer heerlijk in. O wilde uiteindelijk toch niet mee. Want molen zou toch niet draaien...

    Dus ik mn eentje. Wat denk je. Draait dat ding echt als een gek. :eek:
    Dus toen heb ik een filmpje voor hem gemaakt. Rond half 11 was ik alweer thuis. Boodschappen zijn gekomen (ohhh kom hierrrrr met die tonic ♡♡), vanavond eten we lekker kroketten uit de airfryer met sla, doperwtjes en een pistoletje. Morgen ga ik een heerlijke tagliatelle maken met kastanjechampignons, courgette, rode ui en een saus van ricotta. Tenslotte stukjes mozzarella laten mee warmen.. ♡

    De 2e was hangt ook alweer op, alleen straks nog even de vloer tussendoor. Die ik hard nodig vind ik. Nadeel van een gietvloer, je ziet er elk stofje op. Er wordt hier dus ook elke dag gestofzuigd sowieso (wat een feest is met de dyson).

    Man is even aarde halen. Want de borderpakketten zijn er en gaat hij planten.. eindelijk!

    Verder ben ik lekker online aan het shoppen haha!
     
    Mya, wolkje1994, S2909 en 2 anderen vinden dit leuk.
  19. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    @Poolvos nog geslaagd bij next?
    Als het goed is komt het pakket hier maandag binnen
     
    Poolvos vindt dit leuk.
  20. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    9 jan 2016
    6.875
    12.390
    113
    Vrouw
    Ooo heerlijk als de boodschappen er zijn! Ik ben deze maand op een “maak alles op” queeste. Niet om te besparen ofzo. Maar om ruimte te maken voor nieuwe dingen - en het besparen is een bijkomstigheid, dus einde van de maand ga ik allerlei luxe lekkers kopen :roflmao::o:
    Zelfde trouwens met de kledingkasten. Ik moet echt uitzoeken voor de kids. Dus ik heb nóg niks gekocht bij next. Maar oooo. Dit wordt ergggg als ik straks los ga. :cool:
     
    wolkje1994, S2909, Siepie85 en 1 andere persoon vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina