Ik vind dat heel mooi! Wij hebben alleen de ruimte voor wat kippen. Maar ooit lijkt me dat heel leuk. Zelfvoorzienend zijn. Gedeeltelijk dan.
Ja dat klopt! Ik was er echt helemaal stuk van, hij overleed ook zo enorm onverwachts. Ik mis hem nog iedere dag, maar ben heel blij met mijn nieuwe hond. ♡
Ik wil ook zeker geen discussie hoor, ik dacht alleen bij je post over de lammetjes, dat je het zelf ook een vreemde situatie vond. We zijn er denk ik per ongeluk achter gekomen dat we het niet eens zijn. En dat vind ik niet erg, ben niet zo haatdragend
Oh maar hier komt kippenvlees uit de fabriek. Ik heb een redelijk gevoelige zoon die al niet heel veel eet, dus ik wil de link tussen de kippen die wij houden voor de eieren en de kippen die we in de winkel kopen om te eten graag nog even niet leggen. Anders eet hij straks helemáál niets meer. Het is wel heel leuk bedacht die openheid, maar daar moet je natuurlijk wél het type kind naar hebben... En nee: we gaan geen vegetariër worden...
Ik doe juist mijn uiterste best om mijn kind van het vlees af te krijgen ( "ah, dat arme varkentje" als ze smakelijk in haar speklapje hapt ) Maar dat boeit haar nog niet genoeg, " ja mama het is heel zielig, maar ik vind het zooo lekker!!" (Ik en mijn man zijn vegetariërs).
O wat geweldig!! Een naaktkat Ik heb er geen verstand van hoor, maar is dat een Sphynx? En houd ze van in bad gaan? Ik zeg altijd dat ik naaktkatten zo leuk vind, maar iedereen in mijn omgeving zegt dat ze lelijk zijn.
Ik vind ze spuuglelijk , maar hun karakter compenseert het ruimschoots hoor! Mijn neef heeft er meerdere en ze zijn gewoon supersociaal. Op drukke verjaardagen kwamen ze er heerlijk bijliggen, maakte niet uit bij wie, ze gingen gewoon iedereen af . En ze voelen heel warm en zacht aan, ik was meteen verkocht. Ze vergen alleen best wat onderhoud, doordat ze kaal zijn. En ik vind ze te duur in aanschaf. Maar ze zijn echt heel leuk!
En dit was mijn poezenbeest bij m'n ouders thuis heb haar daar gelaten toen ik samen ging wonen met mijn vriend (ruim 5 jaar geleden). Vond het zonde om haar uit haar vertrouwde omgeving te halen. Maar wat een geweldig beestje was dat, zoals je kunt zien.. krijg vaak nog zulke foto's doorgestuurd
Ja is een Sphynx! Ik doe hem maar zelden in bad. En vindt het ook niet erg. Eigenlijk kan je alles met hem doen. Heeft nog nooit uitgehaald. Blazen hoor ik het zelden doen. Hoe meer in bad, hoe mee huidsmeer ze aanmaken. Maar moet zeggen dat onze nog echt wel Korte haartjes heeft. Dat zal anders zijn met een hele naakte.