Oudste 1 van Scapino, dochter wilde perse een schoudertas, die hebben we bij een tassenzaak gekocht. Derde had een tas met smiley van de Action, die hield het 2,5 jaar vol, maar toen het lipje van de rits kapot ging heb ik bij de Action een nieuwe, veel grotere tas gekocht voor hem. Want met broodtrommel, 2 bekers, fruitbak en een paar setjes schone kleren (hij plast regelmatig in zijn broek en wil absoluut geen luier om naar school, staan op de wachtlijst voor de kurkdroogpoli) zit dat ding al snel vol. Zeker met werkjes er bij. Nu is het wel een beetje 'tas waar ga je met dat jongetje naar toe' maar hij vindt het veel fijner.
had geen idee dat ze een kinder versie hadden. Heb er gelijk 1 besteld voor C. Der tassen gaan zo snel kapot, dus hoop dat deze wat beter van kwaliteit is.
Heb er 1 van Zebra die ik nu gebruik bij dagjes weg enzo en die krijgt ze ook mee naar school straks. Luipaardprintje met zachtroze en grote strik erop, geweldig tasje en super kwaliteit dus kan ze voorlopig wel mee vooruit.
Hier hebben ze altijd een goedkope tas. Zeker op de basisschool willen ze regelmatig een nieuwe tas. Want hij wordt dan te kinderachtig. Jongste zoon is 4 en heeft een haaientas van Ali. Andere zoon heeft een tas met een tijger erop, ook van Ali. Andere zoon zit in groep 8, hij heeft voor die laatste weken een zwarte rugtas die ik nog had liggen. Na de zomervakantie krijgt hij een Eastpak.
Hier kiezen ze er eentje van 10-15 euro, met als voorwaarde dat hij groot genoeg is voor de trommels etc. En die gooi ik dan gewoon af en toe in de was. Als hij op is, dan kopen we een nieuwe. Maar moet zeggen dat ze nu stevige tassen hebben, die van de jongste heeft ze vanaf start groep 1 en kan nog prima door voor groep 3. De oudste heeft die van haar nu vanaf groep 3 en is ook gewoon nog prima voor groep 5. Ze hebben er nu ook gewoon een in 1 kleur (ik geloof bij Blokker gekocht, heeft een beetje een Eastpak-look en zelfde soort stof, maar merkloos), geen plaatjes ofzo, dus wordt ook niet snel te kinderachtig. Een te kleine, dure tas die niet in de wasmachine mag, daar begin ik echt niet aan.
Hier 2 jaar geleden een zebra tas gekocht voor de oudste. Deze gaat nu al ruim 2 jaar mee. Min jongste is afgelopen week begonnen en ook voor haar heb ik een Zebra tas gekocht. Ik kies wel altijd voor maat M. Normale prijs is € 44.95. Ik heb toevallig nu net ook een nieuwe voor de oudste gekocht en met 50% korting. dus 2 tassen voor € 45,- erg leuk. Ik vind de tassen erg prettig, vooral de drinkbekervakken. Op maandag gaat ze vanuit de bso naar zwemles. Dus in haar tas zitten 2 bekers, fruitbakje, broodtrommel, schone kleren en een gym/zwem tas. Wel prettig dat de tas dan iets groter is.
Ik heb even gekeken naar die Zebra tassen maar dat is niet zo mijn smaak. DIe voor meisjes zijn wel erg leuk , maar voor jongens vind ik ze te stoer. Mijn jongen is niet zo stoer haha Die Eastpack mini (Orbit) zijn erg leuk! Die ga ik onthouden
Ik vind juíst de jongensnamen van Zebra zo leuk! En helemaal niet per se stoer (al zijn die er vast ook, maar lang niet allemaal), gewoon super leuk! Kidzroom, BestWay en Molo hebben ook leuke jongenstassen, maar geen ervaring mee, dus geen idee wat de kwaliteit is.
Mijn kleine heeft deze, en vind het geweldig! Lekker stoer en precies groot genoeg voor een setje extra kleding (en voor naar de basisschool past ook de lunch er prima in! https://www.supersales.nl/tassen/rugzakken/zebra-trends-boys-rugzakje-spider-5ea136d10dfe86629f64be25
Dochter heeft een rugtasje van zebra en een rugtasje van Milky kiss (die laatste laten bedrukken met haar naam). Beide stevige tasjes met genoeg ruimte voor setje schone kleding, broodtrommel, fruitbakje en 2x drinken. Las hierboven de tip van grote tas in het voorvakje voor knutsels dat ga ik er zo meteen instoppen, erg handig.
Ik gooi ze af en toe in een handwas sopje. Dat heb ik met alle tassen tot nu toe gedaan, verschillende materialen, ging altijd goed.
Hier moeten ze tasjes mee die ze van school hebben gekregen. Kleine koeltasjes, scheelt ruimte op de kapstok. Maar men het past gewoon niet en ik moet inderdaad alles heel kundig er in doen. Ik heb nu een grotere gevonden bij de big bazaar, vind het wel best was geen doen.
Mijn pre puber heeft pas een rugtas uitgezocht voor de middelbare en dit is een Balr. Tas geworden. Ik had in mijn hoofd een eastpack maar die wilde hij echt niet. Hij vind hem zo mooi dat hij hem nu ook mee naar school neemt voor zijn fruit en lunch en daar is ie wel een beetje groot voor
Haha door jouw post bedenk ik me nu dat dat dus drinkbeker vakken zijn. Ik heb in die vakjes opgerold een schone boxershort en een schoon paar sokken voor dochter er in gedaan
Ik wilde zo graag een Eastpak Orbit voor mijn oudste zoon. Maar hij wilde er echt niet aan. Hij wilde een Paw Patrol rugtas. Uiteindelijk hebben we een compromis gesloten, Paw Patrol brooddoos en deze rugtas van Skooter: View attachment 654033 Nu wilde mijn jongste zoon ook graag een tas. Hij is pas 2. Met corona bleek dat uiteindelijk ook wel makkelijk. En toen kwam ik een Orbit tegen voor 15 euro. Dus ik sloeg gelijk mijn slag! Die Eastpak voelt wel een stukje steviger dan de Skooter.
Mijn dochter van vijf heeft er één van sissy-boy, lief tasje, kan niet heel veel in maar dat hoeft ook niet. Kan gewassen worden, en ziet er nog leuk uit. Ze wil er nu zelfs ook 1 van Frozen, ik hoop dat ze zich nog bedenkt. Rugtas is nog prima, dus voorlopig geen nieuwe.