Bij de zwemles van onze zoon moeten ze hun zwemkleding aan, badjas en slippers. Handdoek onder de arm. Je brengt hem naar het zwembad en gaat via de andere kant weer weg. Zodra ze klaar zijn worden ze bij de deur afgeleverd zoals je hem hebt gebracht alleen dan nat. Mijn man heeft zijn schema wat aan kunnen passen om hem mee weg te brengen en op te halen. Gelukkig nog 1 keer en dan afzwemmen!!
Ja klopt! Ik heb het maar haar boek voor elkaar gelegen. Ik doe het nu weer en er is al 4 kilo af. Die laatste 7 van na de bevalling van Luc kreeg ik er maar niet af. Dus... Tuurlijk kan jij het ook! Succes en laat weten hoe het gaat! Hoeveel wil je kwijt?
Ja daarom is het ook zo’n geldklopperij. Ik zei laatst; ‘niet gaan uitleggen hoor. Dat heeft de huisarts al gedaan.’ Zegt ze; ‘ja maar dat moet ik’ Dus ik zei; ‘nou, daar gaat weer 6 euro down the drain’
Ik doe ook mee. Met aanmoedigen dan he. Ik bakker helemaal niks van Sonja Hup meiden! Jullie kunnen het Onder algemeen staan al een paar dieetclubjes trouwens. Die waar ik in zit (afvallen va januari) heeft ook een paar bakkeraars erbij. Dus als je t leuk vind kan je daar meekletsen.
Ik moest laatst ook €6 betalen voor de voorlichting maar ik haalde gewoon ijzertabletten uit de automaat..
Was dat binnen het jaar? Als je na 1 medicijnen haalt moeten weer opnieuw voorlichting geven. Ik heb dat met de pil gehad dat ze extra kosten gingen rekenen en daar zei ik wat van en vond dat ik gelijk had en betaalde die extra uitleg niet.
Iedereen bedankt voor de sterkte wensen! Valt mijn mond toch wel een beetje van hopen dat zoveel mensen hier toch even aan me dachten vandaag. Alles is super goed gegaan. Heb nu een beetje weeën gevoel en wat spierpijn maar voor de rest gaat het super! Ben totaal niet misselijk geweest. Na de uitslaapkamer op de gewone kamer kreeg ik brood (echt vies) en toen ik eindelijk naar huis mocht zijn we door de McDrive gereden. Nu zit ik een zak schoolkrijt dropjes weg te werken dus denk dat mijn maag goed tegen narcose kan.
Mijn vriend kwam een paar weken geleden thuis met broccoli, hij zei wat hij voor de broccoli betaald had. Ik dacht in eerste instantie dat hij verkeerd gewogen had.. maar het is gewoon zo prijzig.
Moet net als jij heel veel. 45 a 50 kilo voor een goed bmi. Over 8 weken laat ik de tussenstand weten
zolang je maar niet schoolkrijt ijsjes gaat halen zoooooo ranzige teleurstelling! Maarrr fijn dat je goed voel en goed is gegaan!