Symptomen per DPO - deel 2!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Roxy1994, 15 feb 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
  2. Vrouwtje25

    Vrouwtje25 Actief lid

    25 feb 2015
    230
    102
    43
    Vrouw
    Zelfstandige
    Purmerend
    gefeliciteerd!!
     
  3. Melici

    Melici Lid

    28 mrt 2019
    44
    48
    18
    Vrouw
    Super! Gefeliciteerd!!
     
  4. Anna91

    Anna91 Actief lid

    14 mei 2015
    183
    150
    43
    Dank ;) nou heb ik vorige maand ook op 8dpo een Tuurtest gehad die vervolgens op niks uit liep dus hou enorm slag om de arm..

    Gefeliciteerd @Boysmom2 !!
     
    Wishmommy84 vindt dit leuk.
  5. Anna91

    Anna91 Actief lid

    14 mei 2015
    183
    150
    43
    1dpo: niks

    2dpo: roze afscheiding na seks

    3dpo: bruine afscheiding . Snachts enorm maagzuur en braakneiging zo misselijk (kan komen door alle hapjes van m’n verjaardag haha). Volgende ochtend verdwenen gelukkig.

    4dpo: steken in liezen, buikpijn rechts onder

    5 dpo : trekkend/zeurend gevoel onderbuik achter schaam bot.

    6dpo: licht zeurende buikpijn , lage rugpijn. Warm gevoel. Moe!

    7dpo: prikkend/kriebelend gevoel onderbuik rechts. Onrustige darmen. Gevoel van een doodnormale maandag haha.

    Savonds kramp, diarree en rillerig.

    8dpo: heel licht misselijk, lichte buikpijn. Af en toe flinke koude rillingen. Warme wangen. Rommelende darmen. Veel rekbare geel/witte afscheiding ? Ovu test negatief. Dikke onderhuidse ontsteking op m’n kin en een dikke lymfeklier in m’n hals :(.

    9dpo: Steekjes in buik. Rommelende darmen. Alle klieren in m’n nek opgezet, hele warme gloei wangen. Maar geen keelpijn ofzo! Indroger op test.

    10dpo: testje wagen ?

    11dpo:

    12dpo:

    13dpo:

    14dpo: NOD
     
    Wanda68 vindt dit leuk.
  6. Anna91

    Anna91 Actief lid

    14 mei 2015
    183
    150
    43
    Dit is de test binnen aflees tijd.. dacht niks te zien tot ik t contrast omlaag gooide. Zien jullie t ook? Eerste foto is normaal, tweede met ander contrast bewerkt.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  7. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    Spannend @Anna91 !!! Ik zie het op foto 2 ook.
     
    Anna91 vindt dit leuk.
  8. Wishmommy84

    Wishmommy84 Niet meer actief

    Ik ook!
     
    Anna91 vindt dit leuk.
  9. missmommytobe300

    missmommytobe300 Niet meer actief

    spannend!!
     
    Anna91 vindt dit leuk.
  10. Lizra

    Lizra Fanatiek lid

    13 okt 2014
    1.532
    1.669
    113
    Vrouw
    NULL
    Brabant
    Ik kom ook weer gezellig meedoen:
    3 juni een positieve ovulatietest in de ochtend en veel slijmerige afscheiding. Dit keer mijn laatste ei groei niet gevoeld (denk dat het ‘s nachts was)

    1. DPO: moe, zeurderige buikpijn (heb ook een blaasontsteking :|) Afscheiding wordt wat witter, maar nog wel een beetje slijm.
    2. DPO: afscheiding plakkerig.
      Bah, ik word ziek. Keelpijn, verkouden, niezen, hoofdpijn. Dat wordt binnen blijven...
    3. DPO: helaas echt ziek geworden, dus veel op bed gelegen. Voor de zekerheid een Corona test laten doen en hopelijK morgen de uitslag. Voor de rest voel ik niets rondom mijn buik.
    4. Afscheiding plakkerig. Beetje steekjes in mijn buik (Duidelijke steken aan de rechterkant van mijn buik). Voor de rest snotterig, hoesten, hoofdpijn, oorpijn! En verplicht binnen zitten!
    5. DPO: ‘s middags opvallend een beetje misselijk. Afscheiding romig wit en best veel. ‘S avonds weer aan de rechterkant wat steekjes. Voor de rest hoesten, kriebelkeel, Beetje benauwd. Wel een negatieve Corona test:D. Ik zit nu beneden met een ziek kind! :|
    6. DPO: onder in mijn baarmoeder wat steekjes. Klein beetje misselijk. Witte romige afscheiding. Voel me qua verkoudheid al stukken beter! Wel korte nacht gehad!
    Haha zijn we al bij dag 14:eek::roflmao::p nog 8 te gaan!
     
    Melici, Dubbeltje82, Anna91 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  11. Lizra

    Lizra Fanatiek lid

    13 okt 2014
    1.532
    1.669
    113
    Vrouw
    NULL
    Brabant
    Spannend!
     
    Anna91 vindt dit leuk.
  12. linatje

    linatje Actief lid

    11 okt 2010
    439
    272
    63
    NULL
    NULL
    Van harte gefeliciteerd :D
     
  13. linatje

    linatje Actief lid

    11 okt 2010
    439
    272
    63
    NULL
    NULL
    Ik zie wel iets op de onderste....spannend.
     
    Anna91 vindt dit leuk.
  14. linatje

    linatje Actief lid

    11 okt 2010
    439
    272
    63
    NULL
    NULL
    Ik zie wat op onderstaande foto spannend
     
    Anna91 vindt dit leuk.
  15. Anna91

    Anna91 Actief lid

    14 mei 2015
    183
    150
    43
    Gelukkig ik ben niet gek dat ik iets denk te zien , haha ! Net veel rekbaar helder slijm bij het afvegen, en dat geeft me dan toch wat hoop! Heb ik vorige zwangerschappen ook gehad, na de eisprong nog zulk slijm. Voor de zekerheid een ovulatie test gedaan maar die was negatief, vanochtend ook. Dus dat kan het niet zijn. Maar zo bang teleurgesteld te worden straks :( .. nouja heb t niet in de hand, dus proberen los te laten
     
    linatje en Dubbeltje82 vinden dit leuk.
  16. Haya

    Haya Actief lid

    9 jul 2019
    110
    118
    43
    Vrouw
    @Anna91 ik heb dit ook! Ik had zondag morgend om 3u een positieve ovulatietest. deze was ng steeds positief op zondag 14u. (Ik heb al vanaf woensdag rekbaar slijm) Ik dacht ja morgen is mijn eisprong. Dus hebben wij geklutst. Vandaag is me opgevallen dat ik nog steeds rekbaar slijm heb. Ik heb dan in de middag terug een ovulatietest gedaan en deze was ng steeds positief. Dan toch morgen mijn eisprong? Ik weet het ni goe

    Ps: ik heb al twee weken lang last van te veel te plassen. Dacht misschien ben ik toch zwanger omdat dat toch 1 van de symptomen zijn en ook van rommelende darmen en meer als een week last van diarree. Heb dan een zwangerschapstest gedaan en deze was negatief.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Anna91 vindt dit leuk.
  17. Melici

    Melici Lid

    28 mrt 2019
    44
    48
    18
    Vrouw
    Hoi iedereen,

    1/2 DPO: nergens last van
    3 DPO: hele gevoelige tepels/ werd er vanmorgen wakker van en kon niet meer op mijn buik liggen.
    4DPO: nergens last van. Wel saconds weer gemerkt dat mijn tepels erg gevoelig zijn en continue stijf zijn terwijl ik het niet koud had.
    5DPO: Enorm verkouden en beroerd geworden. Voelt alsof er een griepje op komt zetten.
     
    Lizra vindt dit leuk.
  18. Mommytobe090818

    Mommytobe090818 Bekend lid

    12 jul 2018
    633
    716
    93
    Vrouw
    Hier ongesteld geworden vanochtend :cry:
    Op naar de 2de ronde ..
    van ons zoontje was het direct de eerste ronde raak, dus de stiekeme hoop blijft altijd wel tijdens die eerste ronde :oops:
     
  19. Anna91

    Anna91 Actief lid

    14 mei 2015
    183
    150
    43
    Oh das niet leuk dan hè ! En een herkenbaar gevoel .. knuffel!
     
    Mommytobe090818 vindt dit leuk.
  20. Tuttebelleke

    Tuttebelleke Fanatiek lid

    19 mei 2017
    3.611
    4.024
    113
    Vrouw

Deel Deze Pagina