Uitgerekend 16 t/m 30 november 2020

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Rabi, Mar 8, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rabi

    Rabi Fanatiek lid

    May 9, 2019
    1,015
    893
    113
    Female
    Omgeving Amsterdam
    @Sado Veel sterkte met het verlies van je opa! Kan me voorstellen dat het een heftig afscheid is zo, op afstand en tijdens je zwangerschap.

    @Ilse84 Dikke knuffel voor jou! Het ziet er nog steeds niet naar uit dat je nog een paar maanden wat soepeler door de zwangerschap heen kan he? Dat is echt niet niets...
     
    Ilse84 and Sado like this.
  2. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,868
    18,639
    113
    Female
    @Sado wat heftig zeg.. gecondoleerd en veel sterkte. Moeilijke tijd zo
     
    Sado likes this.
  3. Maev

    Maev VIP lid

    Dec 4, 2014
    6,071
    5,553
    113
    @Sado gecondoleerd en heel veel sterkte.

    @86Hoop en @Ilse84 ook voor jullie veel sterkte. Overigens herken ik de onzekerheid wel maar dan vanuit het weinig klachten hebben.
    Kreeg overigwns weer eens geen meldingen dus had wel wat berichtjes gemist.
     
    86Hoop and Sado like this.
  4. Puckebell

    Puckebell Fanatiek lid

    Jan 30, 2020
    1,073
    1,276
    113
    Female
    Friesland
    @Sado gecondoleerd en heel veel sterkte met dit grote verlies ❤️
     
    Sado likes this.
  5. Puckebell

    Puckebell Fanatiek lid

    Jan 30, 2020
    1,073
    1,276
    113
    Female
    Friesland
    @86Hoop & @Ilse84
    Hopelijk gaat het snel beter want zo is het echt niks aan!
     
    86Hoop likes this.
  6. 86Hoop

    86Hoop Actief lid

    Feb 8, 2020
    167
    318
    63
    Female
    @controle: baarmoeder groeit goed en hartje was mooi krachtig!!! Zooo blij!

    @Sado narigheid, hoop dat er toch n manier is om erbij te zijn door foto’s of praten met anderen die er wel bij zijn, veel sterkte!

    @Ilse84 herkenbaar, hoewel ik zeker mildere klachten heb dan jij. Ik heb ook 3x nu gehad dat t 1 tot 3 dagen echt beter ging. Nu afgelopen 5 dagen weer snel en lang beroerd. Ik heb eerder geen medicatie gevraagd omdat ik tot 12 weken het dacht uit te houden. Nu het bijna 16 weken is, ga ik toch met de huisarts praten. Nu duurt het me te lang, kan straks niet meer aan conditie werken.. Wil echt aansterken waar nog kan, als dat nu met medicatie lukt, dan is dat maar zo.
     
  7. Labby

    Labby Actief lid

    Mar 16, 2020
    345
    742
    93
    Female
    @86Hoop wat fijn dat alles goed is!

    @Sado gecondoleerd meid.. is niet niks in deze periode.

    @Ilse84 balen dat het niet echt beter gaat! Lijkt me heel erg heftig. Hopelijk kan de huisarts je helpen.

    Misschien niets voor jullie, maar ik zweer bij acupunctuur. Deze kan ook helpen met kwalen en alle lichamelijke maar ook geestelijke shit. Heeft mij ontzettend geholpen met mijn burn out, onze mmm traject en nu met de zwangerschap. Wellicht is het toeval, maar ik heb nergens last van. Behalve wat moeheid. Ik deel het, omdat ik het moeilijk vind om te lezen waar jullie doorheen gaan en ik hoop dat jullie de hulp krijgen die jullie verdienen <3.
     
    86Hoop, Bloem4, Spectre and 2 others like this.
  8. Ilse84

    Ilse84 Fanatiek lid

    Nov 25, 2016
    1,278
    755
    113
    @Sado jeetje van heftig voor je. Kunnen jullie geen Skype of zoom verbinding maken zodat jullie er toch niet een beetje bij kunnen zijn?

    @86Hoop rot dat jij je ook nog zo voelt. Zit je ook in de ziektewet?

    Goeie tip van de accupunctuur. Ga het toch eens overwegen.
    Thanks allemaal voor de knuffels doen me goed.
     
    Labby likes this.
  9. Maev

    Maev VIP lid

    Dec 4, 2014
    6,071
    5,553
    113
    @Labby is herkenbaar die accupunctuur. Momenteel ga ik er niet heen maar heb daar idd ook goede ervaringen mee ook wat betreft de HG vorige keer.

    @Sado bieden ze evt de optie aan om via een internetverbinding bij de dienst te zijn? Het is niet geweldig en kan zeker de aanwezigheid en het delen op dat moment volledig overnemen maar het kan wel helpen bij je gevoel dat je er toch bij was al was het digitaal. Weet dat het in nederland al een paar jaar mogelijk is, zo heeft mijn buurvrouw met de dienst van mijn neefje mee mogen kijken toen ze op onze dochter pastte. Zij en wat andere buren zijn toen echt onze steun en toeverlaat geweest naar ons maar ook naar mijn ouders. Ben ik ze ook nog altijd dankbaar voor. Jongste was bijna 3 maanden toen hij overleed en ik had net mijn 1e behandeling gehad vanwege mijn ppd. Dus was emotioneel echt een enorm wrak.
     
    Labby likes this.
  10. Puckebell

    Puckebell Fanatiek lid

    Jan 30, 2020
    1,073
    1,276
    113
    Female
    Friesland
    Hier een echte groeispurt lijkt t wel en dus ook behoorlijk last van mijn buik en banden, hopelijk trekt t snel weg want het is echt een naar gevoel.
    Ook heeel moe dus van 5 tot half 7 even geslapen. Nu lukt het niet vanwege mijn buik. Ben dus benieuwd hoe deze nacht zal gaan
     
  11. 86Hoop

    86Hoop Actief lid

    Feb 8, 2020
    167
    318
    63
    Female
    @Ilse84 totaal 6 weken ziek geweest en daarna weer opgebouwd, maar gebruik heel veel pauzes om dag door te komen of verplaats uren naar vrije dag om toch dingen gedaan te krijgen. Manager heeft benadrukt dat ik moet doen wat lukt.

    @Puckebell hoe ging de nacht? Ik had ook veel last vorige week en denk ook dat het groei was, want sindsdien is buikje echt duidelijker.
     
  12. Puckebell

    Puckebell Fanatiek lid

    Jan 30, 2020
    1,073
    1,276
    113
    Female
    Friesland
    Toen ik eenmaal echt sliep ging het prima maar was om 1 uur nog wakker dus het was een kort nachtje.

    knap dat je je uurtjes gewoon weer maakt hoor. Jezelf niet overlopen hè, daardoor kun je je ook slechter voelen
     
    86Hoop likes this.
  13. Spectre

    Spectre VIP lid

    Nov 5, 2015
    19,868
    18,639
    113
    Female
    Hier is het vooral ons zoontje wat erg aan het spoken is 's nachts.. geen idee waar het vandaan komt, denk dat hij ons alvast wil voorbereiden op de komst van de baby :p hij is echt extreem vroeg wakker en hebben al zoveel geprobeerd... ik slaap erg licht en wakker is bij mij wakker, ik slaap dan niet meer terug in.
    Heb nog een goed gesprek gehad met mijn leidinggevende en deze week mocht ik rustig aan doen en wat werk vanuit huis doen en vanaf volgende week ga ik max. 6 uur per dag werken. Ben blij dat het besproken is, voelt wel als een opluchting.
     
    mum2be2, Sado and Puckebell like this.
  14. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,096
    17,087
    113
    Er wordt geen algehele verbinding op gezegd, is niet gebruikelijk daar.
    Mijn tante gaat ons videobellen, zodat we er toch een beetje bij kunnen zijn.
     
  15. Maev

    Maev VIP lid

    Dec 4, 2014
    6,071
    5,553
    113
    @Sado dat is wel balen, al is het wel fijn dat je tante wil videobellen.
     
    Sado likes this.
  16. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,096
    17,087
    113
    Bedankt allemaal voor de lieve woorden gisteren!

    Misschien een tipje :) Sale bij ASOS is gestart, veel leuk geprijsde positiekleding ook!
    Lijkt ondertussen of ik aandelen bij ASOS heb, volgens mij, maar ben gewoon fan :p
     
    86Hoop, Labby, Banoe and 3 others like this.
  17. Maev

    Maev VIP lid

    Dec 4, 2014
    6,071
    5,553
    113
    Ik had voor deze groep echt nog nooit van asos gehoord :|

    De jongste komt steeds even met de baby praten, op haar manier dan, en kietelen. Nu had ze net haar drinkbeker en houdt het rietje tegen mijn buik want de baby moet drinken. Dit doet ze overigens ook bij haar poppen :roflmao:
     
    86Hoop, Spectre and Sado like this.
  18. mum2be2

    mum2be2 Fanatiek lid

    Jan 4, 2010
    3,916
    3,396
    113
    Female
    @Sado, veel sterkte!
     
    Sado likes this.
  19. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,096
    17,087
    113
    Haha leuk!
    Mijn oudste wil ook steeds de baby kietelen. Dan zeg ik dat ik dat niet zo leuk vind omdat ze dus mij kietelt. Krijg ik “neehoor, mama, ik kietel jou helemaal niet, ik kietel mijn babyzusje”

    Ok:rolleyes::roflmao:
     
    86Hoop, Labby, Maev and 2 others like this.
  20. Maev

    Maev VIP lid

    Dec 4, 2014
    6,071
    5,553
    113
    Ik vind het wat dat betreft echt geweldig hoe die interactie van haar met mijn buik is. Had dat eerlijk gezegd niet verwacht.
    Ze heeft ook een ander spelletje bedacht, mijn sloffen aan en uit doen of mijn schoenen aan en uit. Vind ze geweldig, ze doet ze zelf ook aa of doet ze bij haar broer of mijn man aan en zegt dan nee om ze weer uit te trekken. En probeert dat met haar eigen schoenen ook, wij verbazen ons er steeds over dat ze dan de goede schoen ook echt aan de goede voet probeert te doen en ze het vaak ook nog voor elkaar krijgt uiteindelijk. Broek aan en uit is ze ook steeds aan het proberen maar dat is toch wat lastiger :roflmao:
     
    mum2be2, Sado and Areca like this.

Share This Page