Meiden, mijn nuchtere waarde is binnen uit het lab! 4.9 Ik heb nu dus officieel geen zwangerschapsdiabetes. Er is NIKS aan de hand. Ik blijf lekker bij mijn nieuwe verloskundige en ben héél opgelucht dat ik niet mee ben gegaan in de hysterie van die oude praktijk. Pfffff 3 weken enorme stress om niets.
Wat een geweldig nieuws! Nu deze rotperiode achter je laten en genieten van de laatste weken! Hoe gaat het met je bekken enzo?
Wat fijn zeg! Heb je nu die test met het suiker drankje moeten doen of alleen nuchter prikken? Lekker genieten
Ja zoooo opgelucht!!! @SjH mijn bekken is wat minder. Maar ik ben zó blij dat ik niet zonder goede reden de molen in ben gegooid dat ik daar nu even vrede mee heb. Insuline was echt gevaarlijk geweest in mijn geval. Griezelig idee. @Roosie91 Ik heb alleen nuchter geprikt! Maar mijn waardes na de maaltijd zijn prima, het ging alleen om die nuchtere waarde. Dus ik ben tevreden zo.
Spannend zeg keizersnee lijkt me zo eng he geen idee waarom maar gewoon het idee Vind operaties op zich ook gewoon doodeng haha
He bah vervelend zeg Ik merk bij postnl dat er veel vertraging is lang wachten op pakketjes Maar gelukkig nog niet meegemaakt dat ze zeggen dat afgeleverd is terwijl niet zo is Hoop dat je morgen alsnog je boxkleed krijgt
Ik was heel blij dat ik het last minute te horen kreeg bij de eerste. Had geen tijd om na te denken Zat niet echt spoed achter dus kon gelukkig wel met ruggenprik. Het idee van knippen down under vibd ik ook vreselijk Gewoon dat ze daar et een schaar....
Heb de afzender inmiddels ingelicht, die gaat er naar kijken. Zelf contact opnemen met dhl heeft geen zin
Dat scheelt enorm denk ik idd Had ik met knippen haha Tijdens bevalling hoorde ik gyneacoloog zeggen tegen mijn vriend dat ze wel moest knippen ik hoorde die schaar brr vreselijk niks van gevoeld haha maar dat geluid en het idee
Pakket is terecht! Ik woon op 1a, om de hoek hebben ze ook 1a en daar was het neergezet. Alleen zit de verkeerde in de doos
@Roosie91 We zijn met de caravan, gewoon in NL met privé sanitair hihi! Heerlijk ons zoontje vindt het prachtig en geniet volop. weet je al wat voor kolf je wilt aanschaffen? Ik heb een medela. Heb laatst nog even navraag gedaan of ik geen dingen moest vervangen omdat ie poos niet gebruikt is, maar was volgens de VK niet nodig, best gek vind ik hihi. oh vervelend @toch3 gelukkig is ie wel terecht! wat fijn!! @PieterKonijn Jaa knippen daaronder klinkt ook eng, vind ik ook haha! Maar ik heb er bij onze zoon niets van vernomen of gehoord. Dat scheelt dan weer. Ik had wel erge last van aambeien dat deed haast nog zeerder dan de hechtingen. Ben er nu ook weer beetje bang voor.
Ik heb veel schrik om opnieuw een keizersnede te krijgen. Alles hangt af van hoe ze ligt. Volgende week nog eens een echo, hopelijk ligt ze goed @PieterKonijn top nieuws! Gelukkig ben je voor een second opinion gegaan! Ik denk dat ik een Ardo borstkolf ga kopen. Die zouden ook heel goed zijn en via het ziekenfonds kan ik ze voor heel weinig geld kopen.
Ik ga het toch maar schrijven... Ik ben bang dat ik al ontsluiting heb bij J heb ik gevoeld hoe dat voelde omdat ik nieuwsgierig was naar wát een vk voelt dus heb toen gedurende de zwangerschap regelmatig gevoeld en voelde het dus ook veranderen. En nu had ik het er pas met de fysio over, of het verband heeft dat J met 38.2 is geboren en de rest overtijd en ik bij hem ook bekkenklachten had en bij de rest niet. Antw kwam neer op in feite niet máár doordat mn spieren slapper zijn en buik veel druk geeft wel meer kans op vroege ontsluiting. Nu was ik dus nieuwsgierig wat ik zou voelen en denk ik dus ontsluiting te voelen En nu weet ik niet wat te doen. Nog 1,5 week tot de controle en dat voelt lang. Enerzijds denk ik "ik bel morgen" maar ik krijg al rode wangen als ik eraan denk dit te vertellen, je hoort zelden dat vrouwen zelf voelen (maar mannen mogen ook met de vingers nog naar binnen ), heb niet overdreven vaak een harde buik ofzo. Maar ik wil ook wel weten waar ik op moet letten en of seks etc gewoon nog kan komende 7 weken... *kruipt gauw onder dr dekbed nu*
@toch3 Ik zou morgen gewoon even bellen! Hier ga je je echt niet nog 1.5 week fijn bij voelen. Straks lig je er nog wakker van! Ik weet nog dat ik de baby even minder voelde met 27 weken en dat ik me mega schuldig voelde over mijn belletje naar de vk. Haar reactie: volgende keer eerder bellen!
Ik lig in het ziekenhuis en moet blijven. Moet nu 24 uur lang mijn urine sparen, Ze denken dat ik zwangerschapsvergiftiging aan het ontwikkelen ben.